Coördinerend Adviseur Techniek -Nieuwbouw Gerrit Krol Brug in Groningen

Rijkswaterstaat

Rijkswaterstaat
€4.024 — €6.110 / maand
12 maanden
HBO
Gesloten

Dit ga je doen

Voor Rijkswaterstaat zijn wij op zoek naar een Coördinerend adviseur techniek; Bij genoeg geschikte kandidaten sluit de aanvraag.

LET OP:
• Detachering; Loondienst
• Eisen & wensen – graag uitschrijven in het CV!
• Aanbiedingen van kandidaten worden beoordeeld op zowel eisen als wensen. Wanneer er niet wordt voldaan aan een eis, komt de kandidaat niet in aanmerking voor de opdracht (knock-out). Daarna wordt er beoordeeld op diverse wensen. In de aanbieding van de kandidaten moeten eisen en wensen: plus de mate waarin hieraan voldaan wordt expliciet benoemd worden;
• Let op! Vanwege AVG heeft Rijkswaterstaat expliciete voorwaarden gesteld voor het aanbieden van CV's! Zie onderaan.

Rijkswaterstaat
Rijkswaterstaat is de uitvoeringsorganisatie van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en werkt dagelijks aan een veilig, leefbaar en bereikbaar Nederland.

Opdrachtomschrijving:
Het projectteam nieuwbouw Gerrit Krolbrug heeft gewerkt aan een D&C contract en dat is in september 2025 de markt opgegaan. De komende periode wordt gewerkt aan selectie van een opdrachtnemer voor het ontwerp en bouw van de brug. Het betreft een nieuwe stalen hefbrug midden in de drukke stad Groningen. Een uniek project in Noord Nederland. Waarom?
-nieuwbouw in een drukke stad: veel belanghebbenden en stakeholders
-verleggen van de vaarweg: waterbouwkundige werkzaamheden
-inrichten van de omgeving: civieltechnische en groenwerkzaamheden
-bouw van stalen hefbrug en twee vaste fiets-/loopbruggen: staalbouw, elektrotechniek, werktuigbouw, Industriële automatisering.
-archeologische vindplaats: naar schatting zullen er 90duizend artefacten worden opgegraven.

Ter ondersteuning van de technisch manager zijn we op zoek naar een coördinerend adviseur techniek. Je werkt in een technisch team met adviseurs en specialisten en onder verantwoordelijkheid van de technisch manager. Vanuit dit team ondersteun je de technisch manager bij de aanbesteding, het ontwerp en bouw. Samen vorm je het technisch team en je krijgt in opdracht van de technisch manager zelfstandig uit te voeren taken en deelprojecten

Je adviseert op basis van je inhoudelijke kennis en ziet bij al je projecten toe op de toepassing van de gestelde eisen op het gebied van ontwerp, effecten en techniek. Ook zorg je dat de RWS kaders binnen het project worden toegepast.
Je coördineert de inhoudelijke en procesmatige uitvoering van het werk en daarbij zet je de technisch adviseurs en overige projectteamleden efficiënt in. Je bewaakt de voortgang en kwaliteit van de werkzaamheden en je bent scherp op risico's en afwijkingen. Signaleer je die? Dan stel je ze aan de orde en zorg je voor passende oplossingen. Dit doe je samen met de technisch manager.
Je vertegenwoordigt Rijkswaterstaat op operationeel en tactisch niveau. Je bent bij uitstek een verbinder, die verder kijkt dan techniek en het brede geheel ziet. Je legt gemakkelijk contacten en weet welke interne en externe spelers en stakeholders je moet betrekken. Door je proactieve houding stem je tijdig af en stuur je op een goed verloop van de werkzaamheden.

Leiding en toezicht:
Ja

Meest essentiële competenties:
• Resultaatgericht;
• Nauwkeurig en gestructureerd;
• Verbindend;
• Communicatief vaardig (mondeling, schriftelijk);
• Netwerker;
• Overtuigingskracht

Tijd: 32 uur, je stemt je werkzaamheden af met het technisch team. Op projectdagen (2 dagen) ben je fysiek aanwezig op kantoor en de overige dagen kun je elders of vanuit huis werken.

Eisen:
1.Kandidaat beschikt aantoonbaar over minimaal 3 jaren kennis van en werkervaring met projectleiding of assisteren van projectleiding.
2.Kandidaat beschikt aantoonbaar over minimaal een technische opleiding op hbo-niveau
3.VCA-Vol certificaat of bereid die binnen 3 maanden te halen

WENSEN:
1.Mate waarin de kandidaat beschikt over aantoonbare kennis van en ervaring met nieuwbouw van stalen beweegbare bruggen.
2.Mate waarin de kandidaat beschikt over de genoemde competenties en vaardigheden (toetsbaar op basis van cv, motivatiebrief en/of mogelijk
sollicitatiegesprek).

• Bij voortijdige beëindiging geldt dat een opzegtermijn van minimaal 1 maand in acht wordt genomen;
• BELANGRIJK!: Vul alle kandidaat gegevens juist in. Bij het voorstellen: CV in PDF met voor- en achternaam en vul bij “woonplaats” de woonplaats in van de kandidaat. Dit zijn gegevens die de klant wil ontvangen met de aanbieding;
• Bijzonderheden AVG: Géén foto. Géén persoonsgegevens zoals telefoonnummer, geboortedatum, nationaliteit of LinkedIn. Géén leveranciersgegevens (enkel de bedrijfsnaam en logo mogen zichtbaar zijn op het format).
• Mailadres wel in de motivatie vermelden, deze dienen wij in te vullen tijdens het aanbieden! (Bij geen mailadres van de kandidaat, kunnen wij de aanbieding niet accepteren!).

Dit ben jij

  • Kandidaat beschikt aantoonbaar over minimaal 3 jaren kennis van en
    werkervaring met projectleiding of assisteren van projectleiding
  • Kandidaat beschikt aantoonbaar over minimaal een technische opleiding op
    hbo-niveau
  • Mate waarin de kandidaat beschikt over aantoonbare kennis van en ervaring
    met nieuwbouw van stalen beweegbare bruggen
  • Mate waarin de kandidaat beschikt over de genoemde competenties en
    vaardigheden (toetsbaar op basis van cv, motivatiebrief en/of mogelijk
    sollicitatiegesprek)

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Reactietermijn gesloten

De reactietermijn voor deze opdracht is gesloten, dus helaas kun je niet meer reageren

Feedback