Functioneel beheerder zaaksysteem
Gemeente Goirle
- Uitzenden
- 23-06-2025
- Noord-Brabant
- 24 uur

Dit ga je doen
Inhoud opdracht:
Het betreft een tijdelijke opdracht om de huidige piekbelasting op het gebied van functioneel beheer rondom het zaaksysteem op te vangen. Daarnaast draag je bij aan het vergroten van de kennis over het functionele beheer van het zaaksysteem. Als Functioneel Beheerder adviseer je teams over het gebruik van betrokken informatiesystemen en gegevens binnen de operationele processen van zaakgericht werken. Zo ben je verantwoordelijk voor het begeleiden van lopende implementatie en komende upgrades, inclusief koppelingen en het testen van nieuwe software. Je vervult een brugfunctie tussen de organisatie en de (ICT) leveranciers.
Je bent aanspreekpunt voor collega’s en eindgebruikers voor vragen over verbeteringen en wijzigingen, wensen over de inrichting van het zaaksysteem, incidenten en problemen, gegevens en managementinformatie.
Aan het einde van de opdracht verwachten we dat de piekbelasting is afgenomen. En dat het kennisniveau bij het functioneel beheer is toegenomen.
Functie-eisen en competenties:
- Je beschikt minimaal over een HBO niveau en hebt kennis van de verschillende processen en implementaties binnen het vakgebied functioneel beheer en de implementatie daarvan.
- Je bent in staat om over je eigen werk heen te kijken en mee te praten over de toekomst van het Functioneel Beheer.
- Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal zowel in woord als geschrift.
- Je hebt kennis van de gemeentelijke organisatie, applicaties en rapportagetools.
- Je hebt een paar jaar ervaring met het Onegov zaaksysteem, zowel frontend als backend en je hebt ervaring met MS dynamics, zowel frontend als backend.
- Je bent communicatief sterk, bent geduldig én vindt het leuk om collega’s en eindgebruikers te ondersteunen en te adviseren.
- Je bent onderzoekend, ziet kansen, bent ondernemend en hebt het inzicht, de kennis en creativiteit om issues op te lossen.
Dit ben jij
- In verband met de wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (DBA) kan,
vanwege de aard van de opdracht, deze opdracht niet ingevuld worden door
een ZZP’er. Geïnteresseerde ZZP’ers kunnen zich uitsluitend in loondienst
laten detacheren via een bureau. Doorleenconstructies (met een
modelovereenkomst) zijn daarbij niet toegestaan. Met uw inschrijving
verklaart u dat uw kandidaat in loondienst gedetacheerd wordt - Kandidaat voldoet aan de in de functiebeschrijving genoemde functie-eisen
en competenties.
- Kandidaat beschikt over 1 of meer referenties
- Kandidaat heeft recente werkervaring met het Onegov zaaksysteem en met MS
dynamics. - Kandidaat kan zowel zelfstandig als in teamverband werken.
- Kandidaat is communicatief sterk en geduldig.
persoonlijk gesprek - Kandidaat is onderzoekend, ziet kansen, is ondernemend.
in een persoonlijk gesprek - Kandidaat past binnen het team.
gesprek

Het proces
Dit verhaal gaat over jou
Reactietermijn gesloten