Projectleider Parkeren II

Gemeente Hilversum

Gemeente Hilversum
€4.264 — €6.072 / maand
6 maanden
HBO
Nog 3 dagen

Dit ga je doen

Opdracht
Onlangs hebben we de invoeringsoperatie betaald en vergunningparkeren tot en met de zgn. buitenring afgerond. Een majeure operatie binnen een tijdsbestek van 1,5 jaar met 22.229 brieven, 17.813 vergunningen, 403 bezwaren, 175 parkeerautomaten, 20 collegebesluiten, 8 bewonersavonden en 2 raadsbesluiten. En daarnaast een succesvolle overstap naar de Coöperatie ParkeerService voor de uitgifte van parkeervergunningen. De komende periode staat in het teken van een proces- en inhoudelijke evaluatie van dit uitgevoerde beleid. We pakken dit weer projectmatig aan. Dat betekent dat deze opdracht ook geschikt is voor zzp-ers.

Voor gemiddeld 16 uur per week zoeken we een projectleider/verkeersadviseur voor de volgende onderdelen:

  • Begeleiding en aanbesteding van het parkeerroute informatiesysteem (PRIS). Je zorgt voor een bestek t.b.v. het nieuwe PRIS en het meerjarig onderhoud daarvan. Je begeleidt het aanbestedings- en selectieproces en zorgt vervolgens voor de adequate uitvoering. Uiterlijk per 1 januari 2027 moet er een goed werkend nieuw systeem worden opgeleverd.
  • Begeleiding en aanbesteding van de parkeerautomaten. Je zorgt voor een bestek (raamovereenkomst) voor het meerjarig onderhoud van de parkeerautomaten. Onderdeel van de opdracht is ook de vervanging van circa 150 oude parkeerautomaten. Oplevering per 1 januari 2027.
  • Implementatie ParkerenPlus (digitaal parkeren voor gehandicapten). Uitvoering vastgesteld plan van aanpak voor 1 april 2026.

Door de ambtelijke fusie met de gemeente Wijdemeren vinden er per 1 januari 2026 organisatorische wijzigingen plaats. Vanaf dat moment valt het onderdeel parkeren binnen het team Mobiliteit en Parkeren van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling.

Dit ben jij

  • Een afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau
  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring bij een gemeentelijke organisatie
    op het vakgebied parkeren
  • Minimaal 10 jaar aantoonbare ervaring binnen een gemeente en/of een daaraan
    gelieerde organisatie op het vlak van parkeermanagement
  • Een aantoonbaar afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau in de
    richting van verkeers- of bedrijfskunde
  • Per direct beschikbaar voor 16 uur per week, voor 1 januari 2026

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback