Projectmanager Projectontwikkelingen Stationsdistrict Nijmegen

Gemeente Nijmegen

  • Uitzenden
  • 01-07-2025
  • Gelderland
  • 32 uur
Logo van Gemeente Nijmegen
€7.529 — €10.662 / maand
11 maanden
WO
Nog 5 dagen

Dit ga je doen

Opdracht
Wij zoeken een resultaatgerichte professional die gewend is om in een projectorganisatie te werken. Voor deze uitdagende opdrachtvinden wij het van belang dat je enthousiast bent, gedreven, pro actief en stressbestendig.
Je bent een politiek/bestuurlijk sensitieve teamspeler die de kunst verstaat om complexe projecten in een stedelijke omgeving zo soepel mogelijk te laten verlopen. Je bedient je daarbij van je kennis en kunde met proces-en projectmanagement. En bent in staat dit ook in financiële zin te verantwoorden in een planexploitatie. Je hebt ruime ervaring met gebiedsontwikkeling in stationsomgevingen vanuit bij voorkeur een 10150.000+ gemeente en het samenwerken met spoorse partners, zoals Prorail, NS en I&W. Je vindt het vanzelfsprekend om de omgeving van het project te betrekken en hun belangen en wensen te integreren. Je bent in staat om een goede samenwerkingsrelatie op te bouwen met alle partijen in het plangebied. Daarbij ben je een open gesprekspartner, krachtig op de inhoud en betrouwbaar op de relatie, waarbij je je kan inleven in de uiteenlopende belangen. Je kan omgaan met weerstand en tegenstrijdige belangen, stroperige processen en procedures.
Het is een pré als je bekend met de stad Nijmegen en haar omgeving.

Wat ga je doen?
Je draagt bij aan de realisatie van de gebiedsvisie waarin het Stationsdistrict transformeert naar het nieuwe centrumgebied van de stad aansluitend op de historische binnenstad. Het Stationsdistrict als multimediale hub versterkt de bereikbaarheid van Nijmegen en draagt tevens zorg voor de kwalitatieve groei. Woningen, kantoren, horeca, maatschappelijke voorzieningen en duurzame openbare ruimte en infrastructuur zorgen samen voor een leefbare omgeving;
Je bent als projectontwikkelaar verantwoordelijk voor de integrale gebiedsontwikkeling van het deelgebied Westerkwartier (diverse projecten oa. nieuwbouw van woningen, maatschappelijke voorzieningen, parkeervoorzieningen, infrastructuur en groen landschap);
Je bent verantwoordelijk voor de realisatie van de portefeuille gemeentelijke projectontwikkeling in het Westerkwartier (actief grondbeleid);
Je bent verantwoordelijk voor het begeleiden van private initiatieven in het Westerkwartier (faciliterend grondbeleid);
Voor de diverse projecten ben je opdrachtgever en budgethouder voor diverse projectleider-en teams;
Je werkt in opdracht van de voorzitter van het MT, de manager gebiedsontwikkeling, en bent namens hem gedelegeerd opdrachtgever.

Dit ben jij

  • Aantoonbare afgeronde opleiding Sociale Geografie en/of Planologie op
    minimaal wo niveau
  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 8 jaarals
    projectmanager in verschillende projecten met focus op complexe
    gebiedsontwikkeling
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar bij
    150.000+ gemeenten EN in samenwerking met spoorse partners, zoals Prorail,
    NS en I&W
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaarmet
    gebiedsontwikkeling binnen een stationsdistrict
  • Minimaal 8 jaar aantoonbare werkervaringmet projectmatig werken
  • Aantoonbaar bereid omminimaal 3 van de 4 dagen op locatie te werken in
    verband met de uitvoering van de complexe projecten
  • Aantoonbare kennis van én werkervaring met proces-en projectmanagement
    binnen een complexe gebiedsontwikkeling. Benoem 2 concrete voorbeelden in
    het cv
  • Aantoonbarewerkervaring met het onderhouden van een netwerk binnen een
    stedelijke omgeving.Benoem 2 concrete voorbeelden in het cv
  • Aantoonbare werkervaring met Projectontwikkeling binnen een
    Stationsdistrict. Benoem 2 concrete voorbeelden in het cv
  • Aantoonbaar bekend met de stad Nijmegen vanuit aantoonbare werkervaring
    .

Rosa Wijsmuller

Operations Consultant

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke upd

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!