Kwaliteitsadviseur Werk

Gemeenschappelijke regeling Werk en Inkomen Lekstroom

  • Uitzenden
  • Utrecht
  • 24 uur
Gemeenschappelijke regeling Werk en Inkomen Lekstroom
HBO
Nog 4 dagen

Dit ga je doen

Opdracht
Binnen het programma Werk van WIL wordt gewerkt aan het participeren en re-integreren van inwoners, alsmede het verduurzamen van werk voor inwoners met een structurele arbeidsbeperking. Als kwaliteitsadviseur ben je de vakinhoudelijke specialist voor het programma Werk. De kwaliteitsadviseur adviseert de organisatie over vraagstukken op het gebied van Werk en Inkomen, beleidsuitvoering en kwaliteitsverbetering.  Daarnaast toetst en evalueert de kwaliteitsadviseur de naleving van kaders, richtlijnen en regelgeving en ontwikkelt hij/zij beleids- en beheersinstrumenten ter implementatie en uitvoering.  De kwaliteitsadviseur vertaalt ontwikkelingen in voorstellen / programma’s en presenteert daarbij de effecten en beleidsdoelstellingen.

Concreet wordt de kwaliteitsadviseur zelfstandig ingezet om binnen het programma werk de volgende projecten / opdrachten tot uitvoering te brengen:

  • Marginale zelfstandigen en BBZ: uitzoeken wat de huidige instructies zijn en eventueel actualiseren.
  • Part time zelfstandigen: uitzoeken en instructies schrijven
  • Instructies Job coaching en Loonkostensubsidie actualiseren
  • Suite: actualiseren invul velden in suite. Nieuwe en/of bestaande instructies schrijven of aanpassen.
  • CompetenSys: uitzoeken instructies, aanpassen/schrijven instructies.
  • DPIA uitvoeren

De opdracht is tijdelijk van aard en heeft een looptijd van 6 maanden.  De duur is afgestemd op de benodigde tijd om het proces binnen de organisatie en de aangesloten gemeenten zorgvuldig te doorlopen waarbij de kans bestaat dat meer tijd benodigd is voor een goede afronding.

Tenslotte bewaakt de kwaliteitsadviseur de kwaliteit en actualiteit van werkprocessen en procesbeschrijvingen.

Dit ben jij

  • Minimaal drie jaar aantoonbare werkervaring in een soortgelijke functie
    (kwaliteitsadviseur/kwaliteitsmedewerker) binnen het sociaal domein bij een
    gemeente
  • Aantoonbare werkervaring met de Participatiewet en aanverwante wet- en
    regelgeving
  • Aantoonbare werkervaring met Suite
  • Aantoonbare werkervaring met het schrijven van werkinstructies, geef
    hiervan een voorbeeld in het CV

Rosa Wijsmuller

Operations Consultant

Rosa Wijsmuller

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Rosa neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!