Projectleider vastgoed

Gemeente Alphen aan den Rijn

  • Uitzenden
  • Zuid-Holland
  • 24 uur
Gemeente Alphen aan den Rijn
€4.264 — €6.072 / maand
HBO - WO
Nog 2 dagen

Dit ga je doen

Opdracht
Als projectleider vastgoed werk je aan boeiende opdrachten binnen de gemeente Alphen aan den Rijn. De projecten zijn uitdagend en afwisselend. Je werkt aan complexe onderhoudsprogramma’s, renovatie en nieuwbouw van ons gemeentelijke vastgoed. Dat varieert van het gemeentehuis, sporthallen, theater tot en met andere maatschappelijke voorzieningen. Dit doe je zelfstandig in samenwerking met de collega’s vanuit de teams Maatschappelijke Ontwikkeling en Vastgoed.

Je hebt reeds ervaring opgedaan in het voeren van onderhandelingen, het aansturen van kleine (project) teams en neem je de leiding om het projectresultaat te bereiken. Daarnaast heb je ervaring met het vertalen van politiek-bestuurlijke uitgangspunten naar projecten en (deel-) resultaten. Je bewaakt de voortgang, het budget, de kwaliteit en de informatievoorziening van het project. Communicatie met bewoners en belanghebbenden zijn eveneens belangrijke onderdelen binnen deze rol.

Binnen deze afwisselende functie lever je een bijdrage op tactisch niveau. Met jouw proactieve houding, je vermogen om te verbinden en je kennis van projectmatig werken, project- en contractmanagement wil jij bijdragen aan een effectieve en beheersbare overheid.

Taken en verantwoordelijkheden:

  • Integraal voorbereiden, aansturen en uitvoeren van verschillende vastgoedprojecten, betreffende o.a. renovatie of nieuwbouw;
  • Bewaken van de projectkaders binnen een politiek bestuurlijke omgeving.

Dit ben jij

  • Een afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau in de richting van
    bouwkunde / techniek
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 10 jaar als
    projectleider vastgoed/gebouwen binnen een gemeente
  • Aantoonbare werkervaring met utiliteitsbouw en gebouwinstallaties
  • Aantoonbare werkervaring met renovatie en nieuwbouw
  • Aantoonbaar afgeronde opleiding / certificaat op het gebied van technisch
    beheer, beton of installatie
  • Uiterlijk beschikbaar per 15 juni 2025
  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 10 jaar als
    projectleider van vastgoed/ gebouwen binnen een gemeente
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met renovatie/nieuwbouw van
    maatschappelijk vastgoed ;

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Joey neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!