Senior Planner

Stedin Groep

  • Uitzenden & ZZP
  • 01-08-2025
  • Utrecht
  • 40 uur
11 maanden
Nog 2 dagen

Dit ga je doen

Sr. Planner deta-vast
C06 (min. € 3454,86 – max. € 4792,83) – Stedin 2025.01
kosteloze overname na 1 kalenderjaar
ZZP = niet toegestaan

Werk waar je trots op kan zijn. Dit ga je doen.

Door de energietransitie komt er meer werk op ons af dan ooit. We stappen over op elektrische auto’s. Wekken zelf energie op en leveren deze terug aan het net. Dat vraagt om grote aanpassingen van het net wat ook onderhoud nodig heeft.

Naast onderhoud is het oplossen van storingen dagelijkse kost bij Instandhouding. Om dit allemaal goed te laten verlopen zijn capaciteitsplanners dagelijks in de weer om monteurs te plannen.an processen, zodat kwaliteit en samenwerking binnen de keten geborgd wordt. Jij als Senior Planner bent verantwoordelijk voor de dagelijkse aansturing van de planners en ook ben je betrokken bij continu verbeteren van processen, zodat kwaliteit en samenwerking vinnen de keten geborgd wordt. Genoeg te doen dus voor een Senior Planner Instandhouding.

Hoe jouw dag als Senior Planner eruit ziet bij Stedin?
Als Senior Planner maak je onderdeel uit van het Bedrijfsbureau Instandhouding. We zijn een continu verbeterend bedrijfsbureau en met bevlogen en professionele medewerkers, regisseren wij het efficiënt sturen van de juiste monteur, naar de juiste klus, op het juiste moment met het juiste materiaal. Zodat het elektra en gas netwerk wordt beheerd, storingen worden voorkomen en klanten een zo kort mogelijke leveronderbreking ervaren.

Vanuit je rol als Senior Planner ben je professioneel, betrokken, ondernemend en betrouwbaar. Dit zijn kernwaarden waar het Bedrijfsbureau continu naar streeft. In deze rol zal je diverse taken combineren, zoals het aansturen van het team planners, voorbereiden planners verleggen, bijwonen van het S&OE overleg en invulling geven aan verbeterinitiatieven. Als het nodig is help je mee om planningen van monteurs te vullen. Naast deze taken werk je nauw samen met je teamleider.

 

Jij bent zijn of haar aanspreekpunt over de dagelijkse gang van zaken en je rapporteert over de voortgang van de verschillende resultaten. Je voert onder andere voortgangsgesprekken met de planners. Je komt in een team, die onderdeel uitmaakt van de storingsketen, waarin hectiek dagelijkse kost is. Als Senior Planner ben je een belangrijke spil binnen het bedrijfsbureau, waarbij je vooruitkijkt en meedenkt binnen de keten. Ook overleg je regelmatig met je partners binnen de werkvoorbereiding en uitvoering. Samen ben je verantwoordelijk voor het gezamenlijke ketenresultaat.

Jouw sterke punten. Worden wij blij van.

 

Wat jou verder misschien wel onze nieuwe Senior Planner maakt?

  • Je hebt minimaal een afgeronde MBO-opleiding niveau 4 behaald en beschikt over HBO werken en denk niveau.

  • Je hebt aantoonbare ervaring in het coördineren van werkzaamheden en het dagelijks aansturen van een team.

  • Je bent bekend met de LEAN-gedachtegoed en continu verbeteren en je wilt daar graag je steentje aan bijdragen.

  • Je bent iemand die een verbindende teamplayer is en graag samen naar goede resultaten werkt.

  • Je schroomt er niet voor om mee te werken binnen de planning en bent bekend met het fenomeen plannen.

  • Een goede beheersing van Excel is een vereiste.

 

Een goed team. Daar hoor je bij.

 

Meteen vanaf de eerste dag maak je onderdeel uit van het team Planning binnen Instandhouding in de regio Utrecht. In dit team werken 6 planners.. De functie is een uitdagende functie waarin je samen met teamleider en het team bouwt aan de toekomst van Planning Midden en het beste Bedrijfsbureau van Nederland!

Dit ben jij

  • Kandidaat heeft minimaal een aantoonbare afgeronde MBO4 opleiding
  • Kandidaat heeft minimaal 7 jaar aantoonbare werkervaring met plannen.
    Technische plan achtergrond heeft de voorkeur
  • Kandidaat heeft zeer goede kennis van Excel
  • De aanvraag betreft een ondersteunde rol en volgt instructies op van
    leidinggevende. Dit past NIET binnen de wet DBA. Hierdoor is het NIET
    mogelijk om ZZP'ers te contracteren. Eventueel geïnteresseerde ZZP'ers
    kunnen zich op detacheringsbasis (= in loondienst) laten aanbieden door een
    bureau
  • Kandidaat heeft aantoonbare ervaring in het coördineren van werkzaamheden
    en het dagelijks aansturen van een team. Laat
  • Kandidaat is bekend met de LEAN-gedachtegoed en continu verbeteren en je
    wilt daar graag je steentje aan bijdragen
  • Kandidaat is iemand die een verbindende teamplayer is en graag samen naar
    goede resultaten werkt. Laat
  • Kandidaat heeft kennis en ervaring met het werken in systeem/programma
    Click. Laat dit duidelijk terugkomen in het profiel
  • Via welke broker dient de opdracht te lopen in het geval van gunning?
  • Graag marktconform aanbieden. Tarieven dienen all in te zijn. Losse
    declaraties zijn niet toegestaan
  • De kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Deze kunnen worden
    getoetst in een gesprek met de opdrachtgever. – Goed kunnen plannen –
    Verantwoordelijkheidsgevoel – Flexibele instelling – Goede communicatieve
    vaardigheden – Resultaatgericht – Proactief – Luistervaardig
  • Is de kandidaat eerder werkzaam geweest binnen Stedin? Indien kandidaat
    eerder werkzaam is geweest binnen Stedin dan dient de reden van vertrek in
    het CV te staan. Tevens worden intern referenties ingewonnen. Mocht de
    reden van vertrek en de referentie(s) niet overeenkomen, dan wordt de
    toelating in het Dynamisch Aankoopsysteem ontnomen

Sebastiaan Melief

Recruitment Consultant

Sebastiaan Melief

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Sebastiaan neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!