Medior Full Stack C# Developer
EDSN
- Uitzenden
- 01-10-2025
- 40 uur
Dit ga je doen
Profiel Medior Full Stack C# Developer met security affiniteit voor team CODE
Hallo interim Medior Full Stack C# Developer! Wil jij werken in het hart van de energietransitie?
Energiemarkt | 32-40 uur | Amersfoort / Hybride | v/m/x | IT | Start: 15 sep | Duur: 12 maanden (tot 31-08-2026)
LET WEL! Enkel detachering
Werken aan de energie transitie bij EDSN
Bij EDSN draag jij bij aan de verduurzaming van Nederland. Elke dag. Sámen met onze partners in de energiesector. Met jouw digitale skills en verbindende kracht ben jij de onmisbare schakel tussen technologie en energie. Zo bouw jij mee aan een betrouwbare en innovatieve ICT-infrastructuur die nodig is voor een duurzame marktfacilitering. Vandaag en morgen! We hebben flinke ambities en daarom zijn wij op zoek naar jou!
Hallo Developer!
Je gaat aan de slag bij één van de teams uit de ART zaakafhandeling & serviceverlening marktpartijen (ZSM). De ART ZSM richt zich op het centraal faciliteren van niet-geautomatiseerde sectorinteracties en de decentrale afhandeling van netverlieszaken via Centrale Ondersteuning Diefstal Energie (CODE). Team CODE werkt aan een platform dat de centrale ondersteuning diefstal energie faciliteert. Netbeheerders kunnen hier dossiervorming betreft diefstal energie opbouwen. De grote netbeheerders zijn al ingestapt. Een zeer gevoelig platform, dat erg serieus wordt genomen. De komende periode zullen we doorwerken aan de doorontwikkeling van het platform en nieuwe features. De kleinere netbeheerders zullen de komende periode ook gaan instappen.
Dit ga je doen!
Je komt terecht in een DevOps team en zal je bezighouden houden met het uitwerken, ontwikkelen en onderhouden van geplande features. Je werkt nauw samen met andere teamleden om de teamdoelstellingen te behalen.
Dit neem je verder mee:
- Aantoonbare ervaring met C#, ASP.NET Core & Azure functions
- Minimaal 5 jaar ervaring in een soortgelijke rol MUST
- Aantoonbare ervaring met opzetten van CI/CD pipelines incl. traceability en versie management
- Aantoonbare ervaring met React en front-end gerelateerde technologieën en frameworks
- Ervaring met Azure infrastructure en Azure DevOps deployments
- RESTful principes zijn niet onbekend en je bent in staat om deze op een correcte manier te implementeren
- Schrijven van unit tests, integratie tests en kennis van testing frameworks (Xunit/Nunit) en mocking frameworks
- Pre: Ervaring met Control Framework
- Pre: Ervaring met Microsoft Dynamics
Wie ben jij?
Een zelfstandig werkende collega waar het brede perspectief helemaal in kaart is. Jouw werkwijze is overwogen en doeltreffend. Om de hoeveelheid en diversiteit van het werk goed te begrijpen heb je een HBO werk- en denkniveau op bedrijfskundig/IT gebied.
Een grote mate van aantoonbare zelfstandigheid, professionaliteit en oog voor kwaliteit vinden we enorm belangrijk.
Competenties die waardevol zijn voor onze succesvolle developer:
- Probleemoplossend vermogen en analytisch denken
- Flexibiliteit en aanpassingsvermogen
- Continu leren en verbeteren
- Teamspeler
- Leergierig
- Kennisdeler
We werken in ieder geval 1 keer week op kantoor (dinsdag) in Amersfoort en we gebruiken een Slack en/of Teams voor video communicatie, om overdag samen vanuit huis te kunnen werken. Je krijgt een Windows laptop om op te werken. Flexplekken zijn click & work en de warme koffie en complementaire koude frisdrank staat al op je te wachten.
Voor deze organisatie is het belangrijk dat je op professioneel niveau in het Nederlands kan communiceren.
Dit ben jij
- In het geval van een gunning is het verplicht dat de kandidaat/leverancier
vóór aanvang van de opdracht volledig aan de compliance-eisen voldoet - De kandidaat beheerst de Nederlandse taal zowel schriftelijk als woordelijk
uitstekend - De kandidaat is bereid om 2 dagen in de week op het kantoor in Amersfoort
aanwezig te zijn. Het betreft in ieder geval dinsdag en onder voorbehoud
mogelijk ook vrijdag. De werkzaamheden dienen te allen tijde vanaf NL
werkadres uitgevoerd te worden - Competenties die waardevol zijn voor onze succesvolle developer: –
Probleemoplossend vermogen en analytisch denken – Flexibiliteit en
aanpassingsvermogen – Continu leren en verbeteren – Teamspeler – Leergierig
– Kennisdeler - Minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke rol
- Aantoonbare ervaring met C#, ASP.NET Core & Azure functions
- Aantoonbare ervaring met opzetten van CI/CD pipelines incl. traceability en
versie management - Aantoonbare ervaring met React en front-end gerelateerde technologieën en
frameworks - Ervaring met Azure infrastructure en Azure DevOps deployments
- Ervaring met het schrijven van unit tests, integratie tests
- Aantoonbare ervaring met privacy & security gerelateerde zaken. Denk
hierbij aan het integreren van security in je CI/CD proces. CODE quality,
CODE vulnerability. Samenwerking hebben met de privacy, security
specialisten en ervaring met PEN-testen
- Hieronder graag aangeven op welke basis de kandidaat werkzaam is
- RESTful principes zijn niet onbekend en je bent in staat om deze op een
correcte manier te implementeren - Aantoonbare kennis van testing frameworks (Xunit/Nunit) en mocking
frameworks - Ervaring met Control Framework
- Ervaring met Microsoft Dynamics
- Ervaring met agile/scrum SAFe
- Ervaring met de energiesector, bij voorkeur bij minimaal 1 van de
netbeheerders - Gelieve hieronder de contactgegevens mee te geven voor de directe
contactpersoon voor de aanbieding indien deze afwijken van het account
waarmee wordt aangeboden

Het proces
Dit verhaal gaat over jou
Iets voor jou?
Laat het ons weten!
Reageer op deze vacature via TenMonks en Dennis neemt contact met je op om de match te verkennen.