Security implementatiepartner Supply Chain

Stedin Groep

6 maanden
HBO - WO
Nog 20 dagen

Dit ga je doen

LET OP: DEZE AANVRAAG IS VOOR 8 UUR PER WEEK, MEER OF MINDER UUR IS NIET MOGELIJK!

Werk waar je trots op kan zijn. Dit ga je doen.

We staan voor een betrouwbaar en veilig energienet voor al onze klanten en dat willen we zo houden. De energietransitie zorgt voor forse uitbreidingen aan ons net. Daarmee dienen de veiligheid van netten, systemen en processen gewaarborgd te blijven. De Supply Chain afdeling is verantwoordelijk voor de fysieke beveiliging van Stedin, de contracten met leveranciers en het beheersen van de materiaalstromen. Informatiebeveiliging speelt daarbij een steeds belangrijker wordende rol.

Je speelt een centrale rol in het veilig houden van onze energienetten tegen cyberaanvallen en andere digitale kwetsbaarheden. Want jij bent de expert op het vlak van security binnen de Supply Chain. Kennis die je graag deelt op verschillende niveaus binnen de organisatie. Van collega tot directeur. Kennis die je samen omzet in beleid. Zo zorg jij ervoor dat onze netten veilig zijn.

Binnen de afdeling Supply Chain ondersteunt de Securityimplementatie partner bij de implementatie van security beheersmaatregelen gebaseerd op de ISO 27001 norm. Met als doel gestructureerde beheersing van de security risico’s op tactische niveau. De Securityimplementatie partner stelt samen met de verantwoordelijk leidinggevende, de Security Coördinator en de Informatie Security Officer de implementatie wijzen vast voor juiste opvolging en borging van de benodigde security maatregelen. De Managementpartner Securityimplementatie neemt deel aan het Securityoverleg binnen Supply Chain ten behoeve van de afstemming en rapportage over de status en voortgang van de security implementatiemaatregelen en aangaande gerelateerde security inhoudelijke zaken.

 

Taken van de Managementpartner Securityimplementatie:

  • Ondersteunt het Management Team van Supply Chain met de borging van de opzet, bestaan en werking van de security implementatiemaatregelen gebaseerd op de ISO 27001 normering.
  • Draagt binnen de afdeling Supply Chain zorg voor het opstellen van implementatieplannen voor de security beheersmaatregelen.
  • Helpt na goedkeuring van de implementatieplannen met uitvoering van de plannen.
  • Als onderdeel van de uitvoering: sturing op de voortgang van de security plannen en beheersmaatregelen met vastlegging van de bijbehorende documentatie ten behoeve van uitvoering, beheer en onderhoud.
  • Rapporteren over status en voortgang in het Securityoverleg van Supply Chain.
  • Draagt bij aan het jaarplan door het geven van security input op basis van de uitkomsten van de risicobeoordeling en de strategische security doelstellingen door de risico-eigenaren (de Implementatieverantwoordelijken).
  • In samenwerking met leidinggevenden, de Security Coördinator en de Information Security Officer zorgdragen voor voorbereiding, uitvoering en verslaglegging van de security directiebeoordeling van Supply Chain.

Jouw sterke punten. Worden wij blij van.

Competenties

  • Minimaal drie jaar ervaring met implementatie van security maatregelen binnen de Supply Chain keten (Inkoop, Facilities, Logistiek)
  • HBO / WO werk en denkniveau
  • Verder is de ideale Managementpartner Securityimplementatie: Organisatiesensitief, Gestructureerd, Resultaatgericht, Zelfstandig, Initiatief nemend, Kritisch, Standvastig en Besluitvaardig.

Dit ben jij

  • Kandidaat heeft een afgeronde HBO/WO opleiding
  • Kandidaat heeft minimaal drie jaar ervaring met implementatie van security
    maatregelen binnen de Supply Chain keten (Inkoop, Facilities, Logistiek)
  • De aanvraag betreft een ondersteunde rol en volgt instructies op van
    leidinggevende. Dit past NIET binnen de wet DBA. Hierdoor is het NIET
    mogelijk om ZZP'ers te contracteren. Eventueel geïnteresseerde ZZP'ers
    kunnen zich op detacheringsbasis (= in loondienst) laten aanbieden door een
    bureau
  • Deze aanvraag is NIET geschikt voor de inzet van zzp'ers. Leverancier
    verklaart hierbij dat de aangeboden professional: • is opgenomen in de
    loonadministratie van Leverancier of een derde partij; • in loondienst is
    bij een Leverancier die de juiste certificering heeft voor het uitlenen van
    personeel; • is verzekerd voor werknemersverzekeringen; • geen
    directeur-grootaandeelhouder (DGA) van de B.V. is waar het contract mee
    afgesloten wordt of van hiermee participerende ondernemingen; • netto-loon
    uitbetaald krijgt, waarover de wettelijk voorgeschreven loonheffingen,
    loonbelasting en premies voor volks- en werknemersverzekeringen zijn
    ingehouden en afgedragen aan de Belastingdienst door de Leverancier of
    derde partij
  • Via welke broker dient de opdracht te lopen in het geval van gunning?
  • Graag marktconform aanbieden. Tarieven dienen all in te zijn. Losse
    declaraties zijn niet toegestaan
  • (ALLEEN DETACHERING MOGELIJK) Via welke inleen-constructie wordt de
    kandidaat aangemeld?
  • De kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Deze kunnen worden
    getoetst in een gesprek met de opdrachtgever. – Goed kunnen plannen –
    Verantwoordelijkheidsgevoel – Flexibele instelling – Goede communicatieve
    vaardigheden – Resultaatgericht – Proactief – Luistervaardig
  • Is de kandidaat eerder werkzaam geweest binnen Stedin? Indien kandidaat
    eerder werkzaam is geweest binnen Stedin dan dient de reden van vertrek in
    het CV te staan. Tevens worden intern referenties ingewonnen. Mocht de
    reden van vertrek en de referentie(s) niet overeenkomen, dan wordt de
    toelating in het Dynamisch Aankoopsysteem ontnomen

Pieter Hofland

Recruitment Consultant

Pieter Hofland

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Pieter neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback