Senior Mendix Ontwikkelaar met React Native kennis

Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen

Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
7 maanden
HBO - WO
Nog 5 dagen

Dit ga je doen

Rol Beschrijving

In deze rol krijg je veel vrijheid en eigen verantwoordelijkheid. Je denkt graag overal in mee en het applicatielandschap is jouw creatieve domein. Samen met je IT-collega’s werken jullie aan één maatschappelijk belang. Je bent echt de spil tussen de business en ICT (maar ook binnen de verschillende ICT disciplines).

Werken bij het CBR betekent samenwerken. Dat gebeurt in een prettige en collegiale werksfeer. We zijn betrokken en willen de best mogelijke service verlenen aan onze in- en externe klanten. Het CBR is in een digitale transitie waarbij ‘legacy applicaties’ worden ontvlochten naar een low-code Mendix platform en waarbij ‘end-of-life’ tooling wordt vervangen door een nieuwe innovatieve toolset.

Als Mendix ontwikkelaar ben je verantwoordelijk voor de ontwikkeling en het beheer van de Mendix applicaties, waarbij in deze rol de nadruk ligt op front-end ontwikkelen binnen Mendix Native apps. Je bent in staat om functionele wensen van de klant om te zetten naar technische requirements die voldoen aan de ontwikkelstandaarden en deze vast te leggen. Meer specifiek ben je in staat om custom native modules te ontwikkelen in Kotlin/Java (Android) en Swift (iOS) en deze te integreren met Mendix via React Native bridges. Je bent verantwoordelijk voor het kwalitatief hoog opleveren van nieuwe functionaliteiten door de gehele OTAP-omgeving. Daarnaast ben je in staat om afhankelijkheden met andere domeinen/applicaties te herkennen en te onderkennen en deze afhankelijk weg te nemen.

Als Mendix ontwikkelaar ondersteun je ook het productieproces middels tweedelijns incidentsupport.

Werkzaamheden

  • Je werkt samen in een scrumteam met collega-ontwikkelaars en testers om je sprintdoel te behalen. Dit scrumteam is de spin in het web en is de kern om alle andere scrumteams van werk te voorzien.
  • Je ontwikkelt, onderhoud, reviewt en test de bedrijfsapplicaties binnen en op het Mendix platform. Samen met je collega’s ontwikkelaars stel je kaders en richtlijnen op t.b.v. de ontwikkelstandaarden.
  • Je lost tweedelijns productiefouten en probleemmeldingen op. Samen met je team los je (productie) issues op en werk je samen aan verbeteringen om deze te voorkomen.
  • Je vertaalt functionele en non-functionele requirements naar technische (bouwbare) requirements, samen met de andere scrumteams. Om zo gezamenlijk een nieuwe applicatie op te kunnen leveren voor onze interne en externe gebruikers.
  • Je bent een schakel in onze transitie naar het low-code Mendix platform en je wilt je collega’s ondersteunen om de teams nog “beter” te maken.

Gewenst niveau: Senior

Specifieke Eisen

  • HBO/WO werk – en denkniveau, bij voorkeur Informatica of vergelijkbare richting.
  • Businessgericht, begrijpt de businessdoelen en processen, stelt de juiste vragen om de echte behoefte te vinden. Kortom, sterke communicatieve vaardigheden en ervaren in stakeholdermanagement.
  • Aantoonbare en ruime ervaring, (minimaal) 5 jaar in de IT en minimaal 2 jaar als certified Mendix Advanced Developer.
  • Ruime ervaring in complexe IT-landschappen en met low-code platformen zoals Mendix; kennis en ervaring met AQM is een pre.
  • Je hebt kennis van HTML, CSS, Javascript en ervaring met Mendix Native (React Native) ontwikkeling en integratie van custom native code.
  • Bekwaam in het ontwikkelen van native modules in Kotlin/Java voor Android en Swift voor iOS
  • Ervaring met React Native bridges en het ontsluiten van native functionaliteiten richting Mendix.
  • Bekendheid met complexe integratievraagstukken (API's, microservices, legacy koppelingen) en kennis van moderne technieken zoals ReactJS, NodeJS, en VueJS.
  • Een Agile / DevOps Mindset en ervaring met het werken binnen een scrumteam.
  • Mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal.

Competenties

  • Een resultaatgerichte teamspeler, die onderdeel wil uitmaken van een multidisciplinair team waarbij je meedenkt – analytisch sterk en pragmatisch – in het ontwerp, doorvoeren van verbeteringen en in de architectuur.
  • Proactief, zelfstandig en hands-on; je toont executiekracht.
  • Communicatief vaardig, kan in woord en schrift samenwerken met business en ICT collega’s.
  • Je kunt flexibel schakelen en prioriteren, initiatief nemen / pro-actief en zaken slagvaardig, praktisch en vernieuwend aanpakken. 
  • Hands-on in cross-platform mobile development, met oog voor performance, native user experience en device-specifieke integraties.

PROCEDURE

Let op!

  • CV’s die per mail of andere communicatiekanalen worden verzonden, worden niet in behandeling genomen.
  • Bij voldoende aanbiedingen kan de werving eerder worden gesloten en kun je geen kandidaten meer aanbieden.
  • Per leverancier mogen er max. 2 kandidaten worden aangeboden;

Voorwaarden en Eisen

  • Let op: deze aanvraag is NIET geschikt voor ZZP'ers
  • Het is niet toegestaan om medewerkers in loondienst bij een ander bureau voor te stellen;
  • Elke leverancier en dient in bezit te zijn van een:
    • Bedrijfs- en beroepsaansprakelijkheidsverzekering;
    • G-rekening.

Aanleververeisten CV

CV’s dienen te worden ingediend via reactie in ESD.Next en moeten voldoen aan de volgende eisen:

  • CV + motivatie verwerkt in één PDF-bestand
  • Alleen CV's in de Nederlandse taal worden in behandeling genomen;
  • Contactgegevens kandidaat (e-mailadres + telefoonnummer + woonplaats);
  • Beschikbaarheid (startdatum & aantal uren per week).

Let op: Als het CV niet voldoet aan de bovenstaande punten, kan de kandidaat worden afgewezen.

  • Je werkt samen in een scrumteam met collega-ontwikkelaars en testers om je sprintdoel te behalen. Dit scrumteam is de spin in het web en is de kern om alle andere scrumteams van werk te voorzien.
  • Je ontwikkelt, onderhoud, reviewt en test de bedrijfsapplicaties binnen en op het Mendix platform. Samen met je collega’s ontwikkelaars stel je kaders en richtlijnen op t.b.v. de ontwikkelstandaarden.
  • Je lost tweedelijns productiefouten en probleemmeldingen op. Samen met je team los je (productie) issues op en werk je samen aan verbeteringen om deze te voorkomen.
  • Je vertaalt functionele en non-functionele requirements naar technische (bouwbare) requirements, samen met de andere scrumteams. Om zo gezamenlijk een nieuwe applicatie op te kunnen leveren voor onze interne en externe gebruikers.
  • Je bent een schakel in onze transitie naar het low-code Mendix platform en je wilt je collega’s ondersteunen om de teams nog “beter” te maken.Gewenst niveau: Senior

Dit ben jij

  • HBO/WO werk – en denkniveau, bij voorkeur Informatica of vergelijkbare
    richting
  • Businessgericht, begrijpt de businessdoelen en processen, stelt de juiste
    vragen om de echte behoefte te vinden. Kortom, sterke communicatieve
    vaardigheden en ervaren in stakeholdermanagement
  • Aantoonbare en ruime ervaring, (minimaal) 5 jaar in de IT en minimaal 2
    jaar als certified Mendix Advanced Developer
  • Ruime ervaring in complexe IT-landschappen en met low-code platformen zoals
    Mendix; kennis en ervaring met AQM is een pre
  • Je hebt kennis van HTML, CSS, Javascript en ervaring met Mendix Native
    (React Native) ontwikkeling en integratie van custom native code
  • Bekwaam in het ontwikkelen van native modules in Kotlin/Java voor Android
    en Swift voor iOS
  • Ervaring met React Native bridges en het ontsluiten van native
    functionaliteiten richting Mendix
  • Bekendheid met complexe integratievraagstukken (API's, microservices,
    legacy koppelingen) en kennis van moderne technieken zoals ReactJS, NodeJS,
    en VueJS
  • Een Agile / DevOps Mindset en ervaring met het werken binnen een scrumteam
  • Mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal

Merlijn de Groot

Recruitment Consultant

Merlijn de Groot

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Merlijn neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!