Projectleider Natuurlijke Uiterwaarden

Provincie Utrecht

Provincie Utrecht
€4.799 — €6.783 / maand
12 maanden
HBO
Gesloten

Dit ga je doen

Opdracht
Als projectleider ga je aan de slag met twee deelgebieden binnen het brede project Natuurlijke Uiterwaarden in de provincie Utrecht. Samen met de partners als Staatsbosbeheer, Rijkswaterstaat en het Waterschap doorloop je de verschillende fases van ontwerp, procedures, realisatie en nazorg. Je realiseert hierbij de ambities die in de opdracht gesteld zijn ten aanzien van natuur, water, landbouw, erfgoed en recreatie. Je bent integraal verantwoordelijk voor de projectmatige aanpak voorbereidings-, aanbestedings- en realisatiefase van twee deelprojecten, zowel inhoudelijk als financieel. We zoeken een zeer ervaren projectleider, die bekend is met de opgaves rond N2000, NNN en de Kaderrichtlijn Water. Je bent een schakel tussen de provincie, de betrokkenen in het gebied en de samenwerkingspartners.

Ervaring met het inrichten en uitvoeren van planontwerpen in de uiterwaarden én de bijbehorende omgevingsmanagementwerkzaamheden zijn zeer belangrijk om het project naar tevredenheid van de opdrachtgever te leiden.

Als projectleider ga je aan de slag met meerdere integrale projecten in het landelijk gebied. In de projecten realiseer jij de ambities en opgaven voor natuur, water, landbouw, erfgoed en recreatie. Je bent verantwoordelijk voor de voorbereiding en de uitvoering van de projecten, zowel inhoudelijk als financieel. Je werkt zelfstandig of in teamverband en bent een schakel tussen de provincie en de betrokkenen in het gebied om samen de mooie ambities te bereiken.  De focus voor deze functies ligt op de uitvoeringsfase (start werkzaamheden vanaf het einde van de planvormingsfase) en is gericht op natuurrealisatie in de uiterwaarden (van Nederrijn en Lek). Ervaring met het inrichten en uitvoeren van planontwerpen in de uiterwaarden én de bijbehorende omgevingsmanagementwerkzaamheden is zeer belangrijk om het project naar tevredenheid van de opdrachtgever, samenwerkende partijen en omgeving op te leveren.

In je rol van projectleider ben je onderdeel van het team van projectleiders in Zuid en werk je nauw samen met andere projectleiders van de deelprojecten binnen Natuurlijke Uiterwaarden. Je bent onderdeel van de gebiedsgerichte aanpak die Utrecht ontwikkelt en je voedt collega’s/organisatie met actuele ontwikkelingen de deelgebieden waar je werkzaam bent. De projectleider richt zich op projecten waarbij waterschappen, Terrein beherende organisaties (TBO’s) en Rijkswaterstaat belangrijke stakeholders zijn.

Wie ben jij?

  • Je bent een ervaren projectleider die weet hoe je een project van begin tot einde op een goede gestructureerde manier leidt (van initiatiefase naar realisatie en nazorg).
  • Je hebt relevante ervaring als senior projectleider in de planfase, realisatiefase en nazorgfase van projecten;
  • Je hebt ervaring met de technische aspecten van natuurontwikkelingsprojecten en kan technische specialisten aansturen om te komen tot ontwerp en uitvoering;
  • Je beschikt over een goede politiek-bestuurlijke antenne en over goede communicatieve en adviesvaardigheden;
  • Je beschikt over vermogen/overtuigingskracht om (interne en externe) stakeholders in het project aan je én aan elkaar te verbinden;
  • Je beschikt over onderhandeling/samenwerkingsvaardigheden met verschillende overlegpartners;
  • Je hebt het vermogen om in te spelen op diverse, vaak tegenstrijdige belangen en op zoek te gaan naar creatieve oplossingen;
  • Je beschikt over het vermogen om samen te werken met teamleden en beschikken over voldoende leiderschapsvaardigheden om projectleden aan te sturen;
  • Je bent proactief en je denkt in oplossingen in plaats van in problemen.

Toevoeging

Voor het uitoefenen van de opdracht wordt vanuit de provincie Utrecht verwacht dat de opdrachtnemer haar eigen (ICT)middelen inzet. Indien gedurende de opdracht blijkt dat er extra bedrijfsmiddelen nodig zijn om het

Dit ben jij

  • Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau
  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als senior projectleider met
    projecten in het landelijk gebied
  • Aantoonbare werkervaring als projectmanager met een uitvoeringsproject in
    de realisatiefase, benoem een duidelijk voorbeeld in het CV
  • Aantoonbare werkervaring als projectmanager binnen
    natuurontwikkelingsprojecten, specifiek gericht op het thema natuur in en
    langs rivieren
  • Aantoonbare werkervaring met uitvoeringsgerichte projecten en het
    bijbehorende omgevingsmanagement, waaronder stakeholdercommunicatie,
    vergunningentrajecten en afstemming met betrokken partijen, benoem een
    duidelijke referentie project waarin dit naar voren komt
  • Aantoonbare werkervaring met aanbestedingstrajecten met meerdere partners,
    benoem duidelijk waar dit is opgedaan
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met zowel de planfase,
    uitvoeringsfase en de nazorgfase van projecten in het landelijk gebied,
    benoem duidelijk welke projecten dit zijn geweest

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Reactietermijn gesloten

De reactietermijn voor deze opdracht is gesloten, dus helaas kun je niet meer reageren

Feedback