(Deel) Projectleider Huis van Borne

Gemeente Borne

Gemeente Borne
€4.264 — €6.072 / maand
6 maanden
HBO
Nog 5 dagen

Dit ga je doen

Opdracht
Voor het project Huis van Borne zoeken we een (deel)projectleider Dienstverlening die de verbinding legt tussen onze visie op dienstverlening, de samenwerking met onze ‘huisgenoten’ en de praktische inrichting van het nieuwe gemeentehuis.

Als kartrekker van het deelproject Dienstverlening geef jij richting aan de verdere concretisering en implementatie van het dienstverleningsconcept van de gemeente Borne.
Er ligt al een concept (opgesteld door PubliContact in 2022); jouw rol is om dit te actualiseren en vertalen naar concrete werkafspraken, processen en samenwerkingsovereenkomsten.

Je zorgt dat alle betrokken partijen – zowel intern als de toekomstige huisgenoten (zoals Politie, Wijkracht, Welbions e.a.) – met elkaar op één lijn komen over
hoe de gezamenlijke dienstverlening eruitziet en wordt georganiseerd.

Concreet werk je aan:
Het actualiseren van het bestaande dienstverleningsconcept en het vertalen naar uitvoerbare afspraken;
Het opstellen van een gezamenlijke dienstverleningsovereenkomst of samenwerkingsovereenkomst tussen gemeente en huisgenoten over onder meer gebruik van ruimten, ontvangst van inwoners en gezamenlijke faciliteiten;
Het afstemmen van de uitgangspunten met deelprojecten Bouw en Facilitair & Vastgoed, zodat inrichting, routing en werkprocessen aansluiten op de gewenste dienstverlening;
Het begeleiden van de implementatie van de gemaakte afspraken richting de opening in april 2026;
Het betrekken en informeren van medewerkers en partners bij de nieuwe werkwijze, zodat de dienstverlening vanaf dag één goed functioneert.

Te realiseren resultaten
Om deze opdracht tastbaar te maken, worden onder andere de volgende resultaten opgeleverd:
– Een geactualiseerd dienstverleningsconcept (samenvatting + uitgangspunten);
Een samenwerkingsovereenkomst tussen gemeente en huisgenoten m.b.t. dienstverlening, gebruik van ruimten en gezamenlijke voorzieningen;
Een plan van aanpak implementatie dienstverlening richting opening (inclusief mijlpalen, verantwoordelijkheden en communicatieaanpak);
Een set werkafspraken en procesbeschrijvingen voor de gezamenlijke dienstverlening aan inwoners;
Input voor de inrichting en facilitaire afspraken ten behoeve van de opening van het Huis van Borne

Over het project Huis van Borne
Het Huis van Borne wordt het nieuwe centrale gemeentehuis en ontmoetingsplek waar gemeente en maatschappelijke partners samenkomen. Dienstverlening aan inwoners en organisaties vormt daarbij het hart van de samenwerking. De opening staat gepland voor april 2026.

Dit ben jij

  • Een afgeronde opleiding op minimaal hbo niveau
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring als projectleider in de afgelopen
    8 jaar op het gebied van dienstverlening
  • Aantoonbare werkervaring op het gebied van vastgoed en/of huisvesting
  • Aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar binnen een
    overheidsinstelling
  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als projectleider in de afgelopen
    10 jaar op het gebied van dienstverlening
  • Aantoonbare werkervaring als kartrekker / projectleider binnen een geeentme
  • Aantoonbare werkervaring met het concreet vertalen van een visie naar
    uitgangspunten binnen een project
  • Aantoonbare werkervaring met het ontwikkelen van routekaarten

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback