Implementatiespecialist IAM
Dit ga je doen
Implementatie specialist IAM
Werk waar je trots op kan zijn. Dit ga je doen
Als Implementatie Specialist IAM bij Stedin speel je een sleutelrol bij het implementeren, optimaliseren en onderhouden van het centrale identity & access management platform op basis van NetIQ IDM en IGA. Vanuit het CISO is het afgelopen jaar nieuw beleid geschreven op het gebied van IAM, dit beleid moet nu geïmplementeerd worden in de centrale systemen. Denk hierbij aan het inrichten of verbeteren van RBAC/ABAC, segregation of duty, in- en uitstroom processen. Hiervoor wordt met name gebruik gemaakt van het Identity Governance & Administration (IGA) platform van NetIQ. Dit platform wordt nog deels geïmplementeerd waarna alle bedrijfsapplicaties en processen in het systeem geonboard kunnen worden.
Jouw rol bestaat uit het vertalen en implementeren van het tactisch beleid in de NetIQ systemen. Daarnaast zul je als onderdeel van het team bezig gaan met een professionaliseringsslag, door zoveel mogelijk terugkerend werk te automatiseren en aan te bieden op basis van self-service. Ook zul je je bezighouden met het beheren van het platform en oplossen van incidenten.
Je werkt in het team IAM DevOps wat naast het NetIQ platform ook verantwoordelijk is voor het Microsoft IAM platform EntraID en Active Directory. Het team bestaat uit 10 specialisten (Microsoft en NetIQ), een tech lead, een product owner en een scrum master.
Complex, afwisselend én ontzettend leuk! Jouw overtuiging in alle dynamiek? Eerst begrijpen, dan handelen. Dit doe je altijd vanuit een positieve en transparante insteek.
Hoe jouw dag als implementatie specialist IAM eruitziet bij Stedin?
Na een heerlijke kop koffie (of thee) die je in gebarentaal bij onze ‘gebarista’ (slechthorende barista) hebt besteld, start je jouw dag met een i interactieve workshop binnen de afdeling IAM waarin het authenticatie beleid wordt opgesteld.
Lunchen doe je in het bedrijfsrestaurant op de 18e verdieping, zo geniet je van je eigen of verse lunch en van het uitzicht over heel Rotterdam. Of je loopt even de stad in voor een wandeling. Na de lunch ga je in een werksessie die je hebt georganiseerd aan de slag met de implementatie van de processen om Rolebased access mogelijk te maken, dit doe je samen met collega’s van HR.
Je sluit de werkdag af met het bijwerken van de actuele werkinstructies rondom het aanvragen van accounts voor aannemers op de Teams en Sharepointsite. Op het eind van je werkdag sta je in een paar stappen op station Blaak, zo ben je lekker snel weer thuis.
Jouw sterke punten
Worden we blij van
Als specialist ben je analytisch, gedreven en communicatief sterk. Je maakt gemakkelijk verbinding met verschillende niveaus binnen de organisatie en neemt betrokkenen mee in jouw plannen door deze verbinding. Jij zorgt ervoor dat veranderingen snel en goed worden geadopteerd door de gebruikers. Mede door een zachte landing met een doordachte en resultaatgerichte strategie en aanpak.
Wat jou verder onze nieuwe collega maakt?
-
Je hebt hbo of wo werk- en denkniveau met een afgeronde opleiding;
-
Minimaal 3 jaar werkervaring met NetIQ IAM producten
-
Minimaal 1 jaar ervaring met Identity Governance & Administration (IGA) tooling
-
Kennis en ervaring van Microsoft EntraID is een pre.
-
Je hebt ervaring met IAM implementatieprojecten.
Een goed team
Daar hoor je bij
Meteen vanaf dag één maak je deel uit van het nieuwe IAM team, wat zal bestaan uit jou, vier collega IAM specialisten, en een Manager IAM. Het team zal zich gaan kenmerken volgens de bestaande Stedin Cultuur, waarbij er vernieuwend wordt gewerkt, we fijn samenwerken en we zorgen dat we wendbaar zijn.
Wat ons bindt? De drive om samen te puzzelen en samen tot de beste oplossingen komen. Om transparantie en samenwerking te bevorderen, werken we bij Stedin met een ‘Big Room Planning’. Dit is een op (Agile) SAFe gebaseerde tweedaagse meeting die elk kwartaal plaatsvindt. Collega’s uit de IT en de business komen bij elkaar om in deze twee volle en gezellige dagen met elkaar te bepalen wat er komend kwartaal ontwikkeld wordt.
Dit ben jij
- Kandidaat heeft minimaal hbo werk- en denkniveau
- Kandidaat heeft minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met NetIQ IAM
producten en minimaal 1 jaar ervaring met Identity Governance &
Administration (IGA) tooling - Kandidaat heeft aantoonbare relevante ervaring met IAM
implementatieprojecten - Graag marktconform aanbieden. Tarieven dienen all in te zijn. Losse
declaraties zijn niet toegestaan
- Kandidaat heeft aantoonbare kennis en ervaring van Microsoft EntraID
- Via welke broker dient de opdracht te lopen in het geval van gunning?
- Via welke inleen-constructie wordt de kandidaat aangemeld?
- De kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Deze kunnen worden
getoetst in een gesprek met de opdrachtgever. – Goed kunnen plannen –
Verantwoordelijkheidsgevoel – Flexibele instelling – Goede communicatieve
vaardigheden – Resultaatgericht – Proactief – Luistervaardig - Is de kandidaat eerder werkzaam geweest binnen Stedin? Indien kandidaat
eerder werkzaam is geweest binnen Stedin dan dient de reden van vertrek in
het CV te staan. Tevens worden intern referenties ingewonnen. Mocht de
reden van vertrek en de referentie(s) niet overeenkomen, dan wordt de
toelating in het Dynamisch Aankoopsysteem ontnomen
Het proces
Dit verhaal gaat over jou
Iets voor jou?
Laat het ons weten!
Reageer op deze vacature via TenMonks en Pieter neemt contact met je op om de match te verkennen.