Beheerder MFC

Gemeente Arnhem

Gemeente Arnhem
€2.434 — €3.524 / maand
12 maanden
Nog 8 dagen

Dit ga je doen

Zorg jij voor een MFC dat draait als een goed geoliede machine?
Ben jij iemand die graag de touwtjes in handen heeft, overzicht houdt én van aanpakken weet? Dan hebben wij een mooie uitdaging voor je! Als beheerder van een multifunctioneel centrum (MFC) ben jij hét aanspreekpunt in én rondom het gebouw. Jij zorgt ervoor dat alles schoon, veilig en goed geregeld is. Klinkt dat als iets voor jou? Lees dan vooral verder!

Wat ga je doen?
Je wordt ingezet op meerdere MFC-locaties in Arnhem. Samen met je collega-beheerder regel jij het dagelijks facilitaire reilen en zeilen in en om het gebouw tijdens de openingstijden van 07.00 tot 19.00 uur.
Geen dag is hetzelfde. Je start je ochtend met het legen van de afvalbakken en het buitenzetten van de containers. Daarna doe je een snelle checkronde door het gebouw om te kijken of alles in orde is. Heb je iets gespot dat aandacht nodig heeft? Dan onderneem jij direct actie. Later op de dag heb je een overleg met de schooldirecteur over urgente zaken, los je een verstopt toilet op (of schakel je een specialist in), en ontvang en ondersteun je huurders die een ruimte gebruiken voor bijeenkomsten of activiteiten.
Tussendoor werk je ook achter je bureau: je regelt toegangsdruppels, handelt e-mails af, stelt korte rapportages op en stemt zaken af met bijvoorbeeld de schoonmaakdienst of andere huurders.

Kort samengevat zijn dit jouw verantwoordelijkheden:

  • Jij bent het gezicht en eerste aanspreekpunt van het MFC en zorgt voor een veilige, schone en goed functionerende omgeving. Veiligheid heeft hierbij de hoogste prioriteit.
  • Je zorgt er voor dat huurders optimaal gebruik kunnen maken van de ruimten en faciliteiten die geboden worden zoals koffie, thee en eventuele middelen en zorgt ervoor dat na gebruik de ruimten weer schoon en netjes zijn.
  • Je merkt onderhoudsbehoeften, calamiteiten en storingen op en neemt de benodigde actie. Kleine reparaties aan het gebouw voer je zelf uit.
  • Je handelt meldingen van gebruikers af, zoals klachten, wensen informatieverzoeken en storingen.
  • Je beheert het gebouw dagelijks: openen, sluiten en alles daartussenin.
  • Je hebt overleg met huurders om belangrijke zaken te bespreken.
  • Je stemt regelmatig af met huurders én intern met je collega-beheerders en de locatiemanager.

Wie zijn wij?
Wij zijn de afdeling Vastgoedmanagement van Gemeente Arnhem. Met een team van zo’n 50 professionals beheren we het vastgoed van de gemeente in opdracht van opdrachtgevers bij de andere clusters (verschillende beleidsvelden, zoals cultuur, sport, onderwijs, etc.) en de wijkteams leefomgeving.

Onze MFC’s zitten verspreid over de stad en zijn plekken waar onderwijs, sport, kinderopvang en maatschappelijke organisaties samenkomen. De meeste gebruikers zijn kinderen tot 12 jaar, maar ook wijkbewoners en andere doelgroepen maken gebruik van deze locaties. Ook hebben de gebouwen een wijkfunctie wat betekent dat verschillende maatschappelijke organisaties hier hun voorzieningen en diensten aanbieden.

Op elke MFC-locatie is een beheerder actief. Voor de groep beheerders zoeken we nu versterking. Je wordt flexibel ingezet op meerdere locaties. De functie is in ontwikkeling – dat betekent dat je zelf ook kunt meedenken over hoe we dingen nóg slimmer kunnen aanpakken.

Wie zoeken wij?
Je houdt ervan als alles in en om een gebouw goed geregeld is. Je haalt plezier uit het zorgen voor een plek die schoon, veilig en prettig is voor iedereen die er komt. Je hebt oog voor wat er beter kan en denkt actief mee over verbeteringen. Of het nu gaat om dagelijkse klusjes of het plannen van toekomstig onderhoud – jij houdt het overzicht.
Je weet wat er speelt op jouw locatie, en doordat je regelmatig contact hebt met gebruikers van het MFC, houd je hen ook goed op de hoogte. Je voelt je echt verantwoordelijk voor “jouw” gebouw en neemt initiatief als het nodig is. Sta je voor een ontruiming of brandoefening? Dan neem jij moeiteloos de leiding en zorg je dat alles soepel verloopt.
Je bent flexibel, praktisch ingesteld en steekt graag je handen uit de mouwen. Of het nou gaat om afvalbakken legen, een verstopping oplossen of iemand aanspreken op gedrag – jij draait er je hand niet voor om. Je spreekt net zo makkelijk kinderen aan als volwassen bezoekers of huurders.

Je werkt samen met collega’s, huurders en externe partijen. Daarbij stem je je manier van communiceren makkelijk af op wie je voor je hebt. Verder is het belangrijk dat je beschikbaar bent tussen 07.00 en 19.00 uur – je werktijden vallen binnen dat tijdsblok.

Verder vragen wij:

  • Relevante werkervaring als conciërge, huismeester, facilitaire medewerker of beheerder van een gebouw;
  • Handigheid met computers: je registreert meldingen, houdt lijsten bij in Excel, activeert toegangspasjes en werkt samen in Microsoft Teams
  • Bereidheid om cursussen en opleidingen te volgen – denk aan: BHV, VCA VOL en OP (BMI);
  • In bezit van rijbewijs B en woonachting in de omgeving van Arnhem.

Waar kom je te werken?
Arnhem is met meer dan 165.000 inwoners de 12e gemeente van het land. Een diversiteit aan inwoners maakt de stad tot wat ze is. Arnhem is een gemeente waar de stedelijke dynamiek, de natuurrijke leefomgeving en economische kracht elkaar versterken. Wij kennen een rijke historie en zijn de hoofdstad van de provincie Gelderland. Bij de gemeentelijke organisatie werken ongeveer 1200 betrokken en bevlogen medewerkers die zich iedere dag inzetten voor de stad, de inwoners, bezoekers, bedrijven en instellingen.

Dit ben jij

  • De kandidaat heeft aantoonbaar werkervaring opgedaan als conciërge,
    huismeester, facilitaire medewerker of beheerder van een gebouw
  • De kandidaat is aantoonbaar vaardig in het werken met een computer –
    meldingen en storingen registeren in het systeem, lijsten in excel
    bijhouden, toegangspasjes activeren, communicatie en bestanden via teams
  • Relevante werkervaring als conciërge, huismeester, facilitaire medewerker
    of beheerder van een gebouw
  • Handigheid met computers: je registreert meldingen, houdt lijsten bij in
    Excel, activeert toegangspasjes en werkt samen in Microsoft Teams
  • In bezit van rijbewijs B en woonachting in de omgeving van Arnhem

Bram van Dijk

Recruitment Consultant

Bram van Dijk

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Bram neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback