Applicatieontwikkeling – Senior Programmeur Java
Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO)
- Uitzenden
- 01-04-2026
- 36 uur
Dit ga je doen
Als collega van Team MARVEL, één van de twee DevOps teams binnen Particuliere Diensten, draag je de de zorg voor diverse medewerker en klant applicaties.
Voorbeelden van deze applicatie zijn:
– IDG (Interatieve Document Generator), frontend en backend applicaties t.b.v. het genereren van brieven en brieftemplates
– Mijn-Berichten, frontend en backend applicatie t.b.v. het ontsluiten van berichten van duo naar klanten.
Deze applicaties maken bijna allemaal gebruik van een moderne stack o.b.v. Angular als frontend, SpringBoot als backend en Openshift als deployment omgeving.
Voor team Marvel zijn we op zoek naar een full stack engineer met de volgende vaardigheden:
Recente kennis en ervaring met:
– Spring-Boot, (oa. REST, JPA, Hibernate, Liquibase, Junit, Maven, JMS)
– Deployment op Kubernetes (OpenShift, Helm, ArgoCD)- Angular (Karma, npm)
– CI/CD (Jenkins, Gitlab)- Git (Gitlab)
– SQL
Kennis of affiniteit met de volgende onderwerpen is een pré:
– TDD (Test Driven Development)- Security en Code Quality (Sonar, Fortify, OWASP)
– Applicatie performance (Gatling, JMeter)
– Webrichtlijnen WCAG2
– Test tools zoals Protractor en PlayWright
De volgende competenties vinden wij als team belangrijk:
– dat je graag in een team werkt en samenwerkt binnen het team
– dat je minimaal 1 dag per week op kantoor bent
– dat je gestructureerd werkt volgens een plan
– dat je open staat voor nieuwe ideeën- dat je pro-actief bent en handelt bij incidenten
– dat je leergierig bent
– dat je feedback durft te geven en ka
Voor het komende jaar is er naast het noodzakelijke onderhoud (denk aan de aanstaande PostgreSQL en gitlab migratie) nog ruimte op de agenda en wordt er momenteel gekeken naar leuke uitdagingen die door het team opgepakt kunnen worden zoals (functionele) verbeteringen aan de Interactieve Documenten Generator en het verder uitbreiden van de PADI email- en telefoon validatie services. Hierbij zal een nieuwe applicatie opgezet worden met front- en backend werkzaamheden waarin we een functionaliteit maken waarmee we het email adres wat de klant opgeven ook verificeren om er zo zeker van te zijn dat het emailadres ook daadwerkelijk van de klant is.
Op dit moment bestaat het team uit 2 developers, 2 testers, 1 OPS'er en 1 FO'er Daarbij worden ze ondersteund door een BAT team en analisten.
Achtergrond opdracht
Het Particuliere Dienstenteam ontwikkelt en beheert met name generieke diensten voor Particuliere klanten: o.a. rond het werkveld Studiefinanciering. Dit betreft grotendeels zelfbouw in Java/Angular, maar ook in Blueriq (lowcode) en een aantal standaardpakketten. Aandachtsgebieden zijn o.a. Mijn gegevens, Bezwaar & Beroep, Berichten, Contactgegevens, CRM, Telefonie en Mailafhandeling.
Het Particuliere Dienstenteam bestaat uit een Business Analyse Team (BAT) deel en twee Development / Operations (DEVOPS) teams. Samen zijn ze verantwoordelijk voor de innovatie en het beheer
Dit ben jij
- HBO werk- en denkniveau
- Relevante werkervaring in een Agile / Scrum omgeving
- Relevante werkervaring in een Java Enterprise (Spring)
- Goede beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift
- 3 jaar relevante werkervaring in modeleren
- 3 jaar relevante werkervaring met REST
- 3 jaar relevante werkervaring in een Java omgeving
- Kennis van Continuous Integration / Continuous Delivery
- Met het afronden van userstories in DoD
- Met het ondersteunen van collega's (met technische expertise)
- Met het samenwerken met collega's in een complexe omgeving,
die voortdurend in beweging is, waar Frontend en backend bij elkaar komen - In het zorgdragen voor een kwalitatief hoogwaardige en snelle
realisatie van de oplossing en het meenemen van andere ontwikkelaars in dit
proces - Met het schakelen met ontwerpers, testers en opsers
- Relevante werkervaring met Spring
- Relevante werkervaring met Angular is een pré
- Relevante werkervaring met REST
- Relevante werkervaring met JMS
- Relevante werkervaring met Kubernetes/Openshift
- Relevante werkervaring met Jenkins
- Relevante werkervaring met Camunda
- Relevante werkervaring met het analyseren van productie incidenten
- Relevante werkervaring Continuous Integration / Continuous Delivery
- Relevante werkervaring met het ondersteunen van collega's (met technische
expertise) - Relevante werkervaring met het samenwerken met collega's in een complexe
omgeving, die voortdurend in beweging is
Team TenMonks
Het proces
Dit verhaal gaat over jou
Iets voor jou?
Laat het ons weten!
Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.