Projectleider in het kader van duurzame mobiliteit binnenstad

Gemeente 's-Hertogenbosch

Gemeente ‘s-Hertogenbosch
€6.273 — €7.170 / maand
8 maanden
HBO - WO
Nog 13 dagen

Dit ga je doen

De afgelopen jaren heeft de gemeente ’s-Hertogenbosch grote stappen gezet in het kader van de door de raad vastgestelde verkeersstructuur 2030 (2024 vastgesteld). Zo zijn een selectief toegangssysteem en zero emissie zones ingevoerd en zetten we de eerste knip in de Kanaalboulevard. We gaan hier de komende bestuursperiode nog meer stappen in zetten.

In de komende bestuursperiode gaan we aan de slag met de opdracht om onder meer de knips op de Oranjeboulevard en de Zuidwal te realiseren. En we onderzoeken de mogelijkheden voor het verder uitrollen van de zero emissie zones (ZE) in de binnenstad. We beogen de realisatie en ingebruikname van deze plannen uiterlijk in 2028. De realisatie van deze ingrepen gebeuren vanuit het team mobiliteit van de afdeling Leefomgeving in de sector Stadsontwikkeling.

Verkeerskundige ingrepen van deze omvang doen we in verbinding met inwoners, instellingen en ondernemers en met de juiste personen binnen de gemeentelijke organisatie. We helpen initiatieven en plannen verder te brengen naar concrete acties die bijdragen aan de mobiliteitsdoelstellingen van de gemeente. De basis hiervoor vormt de Verkeersstructuur 2030 ’s-Hertogenbosch.

Bij de realisatie van de knip hebben we oog voor zowel de belangen van de gemeente als de initiatiefnemers. We zijn altijd op zoek naar verbinding en nemen hierin zoveel mogelijk een neutrale positie in. We doen dit in afstemming met de bestaande netwerken in de gemeente en werken hierbij vanzelfsprekend samen.

Afstemming over de opdracht vindt maandelijks plaats met beleidsmedewerkers, verkeerskundigen en teamleider binnen het team Mobiliteit van de afdeling Leefomgeving van de sector Stadsontwikkeling.

Op te leveren producten:

  • Uitvoeringsplan t.b.v. het realiseren van de knips in de binnenstadsring. Plan opleveren voor eind 2026. Fysieke realisatie knips in 2027/2028
  • Adviesrapport en uitvoeringsplan t.b.v. de verdere uitrol van de zero emissiezones in de binnenstad. Adviesrapport en uitvoeringsplan opleveren voor eind 2026. Fysieke realisatie uitbreiding zero emissiezones in 2027/2028.

Kandidaatomschrijving

Wij zoeken voor deze opdracht een ervaren projectleider die samen met diverse partners de verkeerskundige aanpassingen uitwerkt, voorbereid en in gereed maakt voor uitvoering/realisatie. Soms treed je op als verkeerskundig adviseur.

De opdrachtnemer heeft een sterk lokaal netwerk in ’s-Hertogenbosch. Hij/zij is bekend met het werken in een lokale politiek-bestuurlijke context en heeft brede kennis van en ervaring met mobiliteitsopgaven.
De opdrachtnemer beschikt over leiderschap, uitstekende communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk en hebt sterke verbindende kwaliteiten.
De opdrachtnemer heeft ervaring met participatieve trajecten en met politiek bestuurlijke besluitvorming, is ondernemend en een aanpakker, oplossingsgericht en durft daarbij out-of-the-box the denken. Hij//zij weet creatieve ideeën om te zetten in concrete acties.
De opdrachtnemer is bestuurlijk sensitief (schakelt soepel tussen bestuurders, beleidsmakers en belanghebbenden), analytisch en gestructureerd (houdt overzicht in complexe samenwerkingen) en flexibel en pragmatisch (beweegt mee met de dynamiek van de regio en krijgt dingen voor elkaar).

Dit ben jij

  • Een afgeronde hbo- of wo-opleiding op het gebied van bij voorkeur
    verkeerskunde of bestuurskunde
  • Minimaal 5 jaar ervaring als adviseur en/of projectleider bij een
    overheidsinstantie of in een vergelijkbare politiek bestuurlijke omgeving
  • Kennis en ervaring – Kennis en ervaring met het voorbereiden en uitrollen
    van ingrijpende verkeerskundige maatregelen, zoals het zetten van een knip
    in een binnenstadsring, het uitrollen van een selectief toegangssysteem of
    een zero emissiezone
  • Kennis en ervaring – Kennis van werken in een politiek bestuurlijke
    omgeving (bestuurlijke sensitiviteit)
  • Kennis en ervaring – Kennis en ervaring van het opstellen van
    verkeersbesluiten
  • Ervaring met participatietrajecten
  • Bij deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een aantal partijen
    interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke beoordeling. Deze
    interviews worden beoordeeld volgens de hieronder aangegeven criteria. Met
    de top-3 kandidaten wordt een gesprek aangegaan waarin o.a. zal worden
    getoetst of de kandidaat voldoet aan het kandidaatsprofiel en aan de
    gestelde minimumeisen. Daarnaast zal worden beoordeeld welke kandidaat het
    beste aansluit bij datgene wat de opdrachtgever zoekt in een kandidaat
    (competenties, aansluiting bij de organisatie, het team, etc.). Het gesprek
    is onderdeel van de beoordeling

Bram van Dijk

Recruitment Consultant

Bram van Dijk

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Bram neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback