Projectleider telefonie

ZonMw

ZonMw
€6.273 — €7.170 / maand
6 maanden
HBO
Nog 5 dagen

Dit ga je doen

Opdracht
De organisatie staat aan de vooravond van een vernieuwingsslag rondom de inrichting van telefonie. Zowel het interne beleid als de operationele uitvoering moeten worden geactualiseerd en gestructureerd, waarbij de belangrijkste uitgangspunten voor het nieuwe beleid wel al zijn vastgesteld. Daarnaast vindt binnenkort de selectie van een nieuwe telecomleverancier plaats d.m.v. een minicompetitie, volgend op een aanbestedingstraject uitgevoerd door ict-coöperatie SURF. Ten slotte moet de nieuwe oplossing (mobiel-vast integratie) worden geïmplementeerd.

Voor dit traject zoekt ZonMw een ervaren projectleider die zowel beleidsmatig sterk is als operationeel uitvoerend kan optreden.

Het doel van de opdracht is om:

  1. De interne beleidsmatige randvoorwaarden rondom telefonie op orde te brengen. Dit moet uiterlijk in augustus 2026 afgerond zijn.
  2. De offerteaanvraag voor een nieuwe leverancier op te stellen en het selectietraject te begeleiden, volgend op aanbesteding door SURF. Dit moet uiterlijk in september 2026 afgerond zijn.
  3. De implementatie van de gekozen oplossing te organiseren en uit te voeren (inclusief communicatie, logistiek en medewerkersbetrokkenheid). Dit moet uiterlijk in november 2026 afgerond zijn.

Gewenst profiel

ZonMw zoekt een ervaren en hands-on projectleider die de volledige vernieuwing van de inrichting van telefonie kan sturen. Je beweegt soepel tussen beleid en uitvoering: je ontwikkelt nieuw, helder en gedragen beleid én kunt dit inhoudelijk stevig onderbouwen. Tegelijkertijd pak je een actieve rol in de implementatie, waarbij je de logistiek, communicatie en uitvoering strak organiseert.

Je schakelt gemakkelijk met verschillende stakeholders (MT, OR, leveranciers, medewerkers), kunt complexe keuzes vertalen naar praktische oplossingen en voelt je thuis in een rol waarin zowel strategie als operationeel meewerken nodig is. Ervaring met telefonie, ICT‐beleid of vergelijkbare implementatietrajecten is een duidelijke pré.

Dit ben jij

  • Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring als I&A/ICT-projectleider
  • Minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring met beleidsontwikkeling op het
    gebied van ICT of telefonie. Geef hiervan een duidelijk voorbeeld in het
    CV
  • Aantoonbare werkervaring met de coördinatie en operationele uitvoering van
    minimaal 2 implementatietrajecten. Geef hiervan een duidelijk voorbeeld in
    het CV
  • Aantoonbare werkervaring met het uitvoeren van een minicompetitie. Geef
    hiervan een duidelijk voorbeeld in het CV
  • Aantoonbare werkervaring met het schrijven van memo’s, beleidsdocumenten en
    besluitvormingsvraagstukken. Benoem duidelijk in de werkervaring waar dit
    is opgedaan
  • Aantoonbare werkervaring met stakeholdermanagement richting MT, OR,
    leveranciers en de interne organisatie. Geef hiervan een duidelijk
    voorbeeld in het CV

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback