Test automatiseerder Zakelijk

Nederlandse Spoorwegen (NS)

Nederlandse Spoorwegen (NS)
€5.703 — €6.518 / maand €85 / uur
6 maanden
HBO
Laatste dag

Dit ga je doen

Dit ga je doen

Je stapt op misschien wel het mooiste moment aan boord van NS Zakelijk. Want we zitten midden in de IT-transformatie naar S/4HANA en SAP CX. Daarnaast ben je onderdeel van het initiatief dat de vervanging van de OV-chipkaart door de OV-pas regelt. Samen met jouw collega’s werk je aan je software achter onze services voor duurzame zakelijke mobiliteit van deur tot deur. Het gaat om de verkoop- en contractbeheerprocessen voor NS Business Cards. Maar ook om gecombineerde services met bijvoorbeeld OV-fietsen, swapfietsen en deelauto’s.

De schaalgrootte, die maakt jouw werk sowieso uitdagend. NS biedt veel verschillende reismogelijkheden voor zowel zzp’ers als bedrijven met duizenden medewerkers. Wat je functie nóg interessanter maakt, is dat je ook meewerkt aan oplossingen waarmee we onze klanten administratief ontzorgen. Denk aan selfservice bulktools, validaties die voorkomen dat er verkeerde bestellingen worden gedaan, of tools om alle diensten geïntegreerd op één factuur te zetten. Met de nieuwste technologieën zorg jij er als tester voor dat dat de processen en functionaliteiten die we opleveren goed en robuust zijn. Daarnaast richt je testautomatisering in, zodat we nieuwe functionaliteiten snel kunnen aftesten en daarmee makkelijker inspelen op nieuwe klantwensen.

Dankzij jouw ervaring als testautomatiseerder en affiniteit met technologie ben jij van onschatbare waarde bij het:

  • Inrichten en opzetten geautomatiseerde testscripts met de bestaande test framework van NS;
  • Testen van opgeleverde functionaliteiten van het team;
  • Opstellen en uitwerken van testscenario's;
  • Sparringpartner van ontwikkelaars bij het refinen en uitwerken van user stories;
  • Coördineren van integratietesten en participeren in ketentesten.

Hier ga je werken

Op de afdeling ComIT op het hoofdkantoor in Utrecht werken commerciële en IT-professionals samen in multidisciplinaire teams. Onze mindset is Agile en we werken scrum. We zijn ondernemend, zelf organiserend en willen continu blijven leren, ontwikkelen en verbeteren om zo een wendbare werkomgeving te creëren. Alleen zo kunnen we nu en in de toekomst voldoen aan de steeds veranderende behoeftes van onze reizigers. Ons motto? You build it, you own it, you love it. 

Binnen ComIT kom je te werken in een van de 2 SAP teams die de zakelijke markt bedienen. Het ene team focus zich op de het klant worden en het andere team op het bestelproces van de proposities. Beide teams werken agile en bestaan uit ontwikkelaars, functionele consultants, testers en integratie consultants. De teams uit 7 tot 10 personen inclusief een product owner en scrum master.


Dit zijn de eisen

  • Je beschikt over minimaal HBO werk -en denkniveau; 
  • Je hebt minimaal 5 jaar ervaring met het opzetten van geautomatiseerde testscripts;
  • Je hebt minimaal 3 jaar ervaring met ERP Systemen;
  • Het is een pre als je ervaring hebt met het testen in SAP & Cloudproducten (o.a. Cloud Application Programming, SSCv2, CDC);
  • Je hebt veel interesse in nieuwe IT-oplossingen;
  • Het is een pre als je ervaring hebt met Webservices / API's;
  • Het is een pre als je ervaring hebt met testtooling ReadyAPI, Bruno;
  • Je spreekt Nederlands. De voertaal in ons team is Nederlands en alle bedrijfsprocessen zijn Nederlandstalig;
  • Je kunt goed omgaan met onzekerheden in een dynamische omgeving waarin we alle processen opnieuw opbouwen.

Op NS kun je rekenen

Werken bij NS betekent dat jij hét verschil kunt maken in de wereld van duurzame mobiliteit. Jij helpt mee om Nederland bereikbaar te houden, voor iedereen. Bij NS krijg je veel vrijheid. We beloven je dat geen dag hetzelfde is. De kernwaarden van NS zijn open en betrouwbaar. Wij gaan voor resultaat en willen vooruit.

Dit ben jij

  • Je beschikt over minimaal HBO werk -en denkniveau
  • Je beschikt over minimaal 5 jaar ervaring met het opzetten van
    geautomatiseerde testscripts
  • Je beschikt over minimaal 3 jaar ervaring met ERP Systemen
  • Je hebt een uitstekende beheersing (zowel mondeling als schriftelijk) van
    de Nederlandse taal
  • Je hebt de werkwijze en voorwaarden van NS Inhuurdesk middels onderstaande
    link gelezen en gaat hiermee akkoord.
    https://www.werkenbijns.nl/werkwijze-en-voorwaarden
  • Je beschikt over ervaring met het testen in SAP & Cloudproducten (o.a.
    Cloud Application Programming, SSCv2, CDC)
  • Je hebt ervaring met Webservices / API's
  • Je hebt ervaring met testtooling ReadyAPI, Bruno

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback