Projectleider

Omgevingsdienst Rivierenland

Omgevingsdienst Rivierenland
€5.303 — €7.163 / maand
6 maanden
HBO
Nog 11 dagen

Dit ga je doen

Opdracht
De ene keer werk je samen met collega’s en de gemeenten aan projecten op het gebied van vergunningverlening en toezicht Bouw en Milieu. Maar ook voor interne vraagstukken draai jij je hand niet om. Je implementeert een nieuwe werkwijze, een gewijzigde wet of een applicatie. Daarnaast breng je het Projectmatig en programmatisch werken binnen ODR op een hoger plan door erkende methoden en technieken binnen de organisatie te introduceren.

In samenspraak met je opdrachtgever formuleer je een projectopdracht en stel je in afstemming met de lijnverantwoordelijke managers, jouw projectteam samen, maak je met hen een projectplan en ga je na akkoord door de opdrachtgever aan de slag. Je stuurt op resultaten, houding en gedrag van de leden van je projectteam en stuurt bij als omstandigheden of ontwikkelingen daarom vragen. Je bouwt een breed netwerk binnen en buiten de organisatie op zodat je weet wie je waarvoor kunt benaderen. Voor een toelichting aan onze ambtelijke opdrachtgevers of aan ons bestuur draai jij je handen niet om. Je rapporteert aan jouw opdrachtgever. Daarnaast rapporteer je over de voortgang aan het managementteam.

Als projectleider ben jij eindverantwoordelijk voor verschillende projecten. Vaak zijn het vraagstukken die te maken hebben met de veiligheid en duurzaamheid van onze fysieke leefomgeving en fungeer je als aanjager van inhoudelijke dossiers. Jij bent de schakel tussen in- en extern betrokkenen in een politiek-bestuurlijk krachtenveld.

Maar ook de implementatie van (nieuwe) wetten (zoals LHSO, WPG of Woo) en werkwijzen of projecten gericht op verbetering van de interne organisatie horen tot jouw werkveld. Jij regisseert en realiseert dergelijke projecten.  Of het nu gaat om het ontwikkelen van een BI-tool, het meewerken aan of functioneel leidinggeven aan projecten die te maken hebben met onze organisatieontwikkeling of het implementeren van het proces inhuur; jij zorgt voor de planning, de begroting, de bemensing en aansturing van je projectteam, het bewaken van en rapporteren over de voortgang aan de opdrachtgever en/of MT.

Dit ben jij

  • Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau
  • Aantoonbaar in het bezit van IPMA-certificaat C en/ofPrince@2 en/of
    Agile/Scrum
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar als
    projectleider binnen een overheidsinstelling
  • Aantoonbare werkervaring met het werkterrein van een omgevingsdienst
  • Aantoonbare werkervaring binnen het vakgebied vergunningsverlening,
    toezicht en handhaving gericht op bouw en mileu
  • Aantoonbare werkervaring met het leiden en regisseren van complexe
    projecten
  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als projectleider binnen een
    overheidsinstelling
  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring met het leiden en regisseren van
    complexe projecten
  • Aantoonbare werkervaring met maatschappelijke, bestuurlijke en politieke
    contexten

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback