Projectleider nieuw onderhoudsmanagementsysteem

Wetterskip Fryslân

Wetterskip Fryslân
€6.843 — €7.821 / maand
11 maanden
HBO
Nog 6 dagen

Dit ga je doen

Ga tijdelijk aan de slag bij Wetterskip Fryslân en duik in de uitdagende wereld van het waterbeheer. Je maakt altijd een verschil in de wereld om je heen en draagt bij aan een veilige en leefbare provincie. Voor mens en natuur. Voor huidige en volgende generaties. En wat doe jij morgen met water?

Wij zijn tijdelijk op zoek naar een projectleider nieuw onderhoudsmanagementsysteem.

Wetterskip Fryslân staat voor de opgave om het beheer van waterveiligheid, waterkwaliteit en waterkwantiteit toekomstbestendig in te richten. Om deze ambitie te realiseren, ontwikkelt de organisatie zich verder richting strategisch assetmanagement, waarbij processen steeds meer datagedreven, voorspelbaar en integraal worden ingericht. Een belangrijke voorwaarde hierbij is het vereenvoudigen van de informatievoorziening en het vervangen van verouderde systemen.

Het huidige onderhoudsmanagementsysteem (OMS), Maximo, sluit onvoldoende aan op de ambities en werkwijze van een moderne assetmanagementorganisatie. De vervanging van dit systeem vormt daarom een essentiële stap binnen de bredere transitie naar een toekomstbestendige informatievoorziening, verdere uniformering van onderhoudsprocessen en een versterkte sturing op scenario’s, prestaties en kosten. In dit kader is gekozen voor Ultimo als opvolger van Maximo.

  • Realiseren van de initiële inrichting van Ultimo conform de vastgestelde architectuur, het procesontwerp en het Programma van Eisen.
  • Realiseren van een eerste werkende implementatie die geschikt is voor pilot- en productiegebruik.
  • Borgen van de samenhang tussen processen, systemen en data.
  • Aansturen van de overgang van ontwerp naar realisatie en ingebruikname.
  • Afstemmen en samenwerken met de interne organisatie en de externe leverancier.
  • het onderhoudsproces op een uniforme wijze ondersteunt;
  • beschikt over betrouwbare en eenduidige asset- en onderhoudsdata;
  • een solide fundament vormt voor datagedreven assetmanagement;
  • duurzaam is geborgd in beheer, gebruik en adoptie binnen de organisatie.

Dit ben jij

  • De voorgedragen kandidaat is minimaal in het bezit van een HBO-diploma
  • De voorgedragen kandidaat heeft minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in
    projectmanagement op het gebied van datamanagement,
    onderhoudsmanagementsystemen (OMS)
  • De voorgedragen kandidaat heeft ervaring met proces, data en
    systeemintegratie
  • De voorgedragen kandidaat heeft ervaring met implementatie van asset- of
    onderhoudsmanagementsystemen en procesmanagement bij een waterschap
  • De voorgedragen kandidaat heeft ervaring met leveranciersmanagement
  • De voorgedragen kandidaat heeft minimaal 3 jaar werkervaring met
    implementatie- en migratietrajecten van OMS in relatie tot ArcGIS
  • De voorgedragen kandidaat heeft ervaring met datagedreven werken en
    organisatieverandering
  • De voorgedragen kandidaat heeft ervaring met werken in een spanningsveld
    tussen operatie, IV en architectuur
  • De voorgedragen kandidaat heeft ervaring met fasegewijze implementaties
  • Realiseren van de initiële inrichting van Ultimo conform de vastgestelde architectuur, het procesontwerp en het Programma van Eisen.
  • Realiseren van een eerste werkende implementatie die geschikt is voor pilot- en productiegebruik.
  • Borgen van de samenhang tussen processen, systemen en data.
  • Aansturen van de overgang van ontwerp naar realisatie en ingebruikname.
  • Afstemmen en samenwerken met de interne organisatie en de externe leverancier.
  • het onderhoudsproces op een uniforme wijze ondersteunt;
  • beschikt over betrouwbare en eenduidige asset- en onderhoudsdata;
  • een solide fundament vormt voor datagedreven assetmanagement;
  • duurzaam is geborgd in beheer, gebruik en adoptie binnen de organisatie.

Dennis Hordijk

Recruitment Consultant

Dennis Hordijk

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Dennis neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback