Senior Solution Architect

Belastingdienst

Belastingdienst
In overleg
5 maanden
HBO
Nog 3 dagen

Dit ga je doen

Inzichtelijk maken hoe de huidige invoerings- en certificeringsprocessen verlopen, welke partijen exact een rol spelen, hoe de autorisatiestructuur daarin momenteel is ingericht en een voorstel doen hoe het huidige handmatige beoordelingsproces geautomatiseerd kan worden. Hierbij is een begrip van zowel de technische als organisatorische aspecten van belang. We verwachten van je dat je nieuwe materie snel eigen maakt en dat je minder ervaren collega's kunt en wilt begeleiden.

Achtergrond opdracht

Momenteel wordt in de voortbrengingsprocessen van Cobol applicaties en Java applicaties met een Db2 op z/OS backend gebruik gemaakt van een handmatige beoordeling van de invoeringsdraaiboeken.

In deze draaiboeken worden stappen beschreven die gevolgd moeten worden bij het invoeren van een nieuwe versie van de betreffende applicatie. Dit kan gaan om (maar is niet beperkt tot) het maken van een veiligstelling (image copy). of het uitvoeren van een reorganisatie (reorg) van de betreffende database als onderdeel van het invoerings- of terugvalscenario.

Deze processen volgen een traditionele invoeringsstrategie, waarbij vanuit ontwikkelaars of technische team bij een invoering een overdracht plaatsvindt naar de beheerorganisatie. De gedachte is dat steeds meer applicatieteams op een devops manier hun applicaties gaan beheren.

Er is momenteel een certificerings stage, waarin de invoering technisch wordt uitgevoerd zonder data om te kunnen beoordelen of de invoering technisch correct uitgevoerd kan worden. Deze uitvoering wordt verzorgt door een certificering team, waarbij de resultaten worden teruggekoppeld.

Dit ben jij

  • Behaalde certificaten of SMART aantoonbare opleidingen e.d
  • Toetst het voorgestelde ontwerp aan bestaande kaders en standaarden, en
    zorgt voor de bijbehorende kwaliteitsborging, prestatie-indicatoren,
    criteria voor beheer en onderhoud en overdracht. Daarbij voert de solution
    architect de regie op de gehele lijn van de IV voortbrengingsketen voor een
    bepaalde oplossing of wijziging. Hiermee wordt door de solution architect
    geborgd dat de oplossing zich conformeert aan de (kaderstellende)
    Enterprise architectuur en relevante domeinarchitecturen
  • Ontwerpen van Architectuur Het gebruikmaken van specifieke kennis om
    relevante IV-technologie en -specificaties te definiëren die kunnen worden
    ingezet bij de bouw van meerdere IV-projecten, toepassingen en/of
    infrastructuurverbeteringen. Het vanuit een brede verantwoordelijkheid
    definiëren van een strategie zodat IV-technologie conform de behoeften van
    de organisatie geïmplementeerd wordt, rekening houdend met de huidige
    IV-platformen, legacy en de laatste innovatieve ontwikkelingen
  • HBO werk- en denkniveau (b.v. blijkend uit een bachelor diploma
  • Minimaal 5 jaar ervaren architect met kennis van mainframe gerelateerde
    techniek en voortbrengingsprocessen

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback