Medewerker bestuursondersteuning

Gemeente Aa en Hunze

Gemeente Aa en Hunze
In overleg
3 maanden
Nog 3 dagen

Dit ga je doen

Medewerker bestuursondersteuning

Datum gesprekken: donderdag 3 september
Tijdsrange: 12.00 – 15.00 uur

Wat ga je doen?
Je adviseert, denkt mee, ondersteunt en ontzorgt het college van burgemeester en wethouders en de directie bij de uitvoering van hun werkzaamheden. Je bent in dit geval specifiek ondersteunend aan een van de wethouders en een directielid. Naast dat je verantwoordelijk bent voor alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden, zoals het beheren van de agenda’s, mailboxen en telefonie, ben je de spin in het web tussen college, organisatie en inwoners van de gemeente Aa en Hunze. Je bent daarbij ook verantwoordelijk voor de ondersteuning van het portefeuillehouders overleg van de te ondersteunen wethouder.

Je werkt nauw samen met de andere collega’s van het bestuurssecretariaat en vervangt elkaar als dat nodig is.

 

Wie zoeken wij?
We zoeken een enthousiaste, representatieve collega met een administratieve/secretariële achtergrond op MBO+/HBO niveau. Je hebt dienstverlening hoog in het vaandel staan. Jij begrijpt dat een wijziging in een agenda meer omvat dan alleen puur het verzetten van de afspraak zelf. Hoofd- en bijzaken kunnen onderscheiden is essentieel. Je vraagt door, ziet het werk liggen en bent flexibel (zowel in tijd als in inzetbaarheid). Je denkt in oplossingen en communiceert actief. Je hebt een proactieve, positieve en resultaatgerichte werkhouding. Hierbij heb je een brede blik en sta je in verbinding met je omgeving. Daarnaast kun je goed omgaan met hectiek, ben je in staat rust en overzicht te bewaren en is het belangrijk dat je verbindingen ziet. Het werk vraagt om een professionele inzet, met een grote mate van zelfstandigheid en accuratesse. Je hebt een politieke antenne en je kunt uitstekend improviseren en organiseren. Oftewel je bent je bewust van je rol en positie. Je laat je niet snel uit het veld slaan en je houdt van aanpakken. Je bent een prettige persoonlijkheid om mee samen te werken; je bent sociaal en kunt je goed inleven in de ander.

Je hebt uitstekende kennis van de Nederlandse taal, je kunt je goed uitdrukken zowel in woord als op schrift. Je werkt nauwkeurig, bent digitaal vaardig en integer. Ervaring binnen de overheid is een vereiste.


Hoe ziet ons team eruit?
Het bestuurssecretariaat zelf bestaat momenteel uit 4 bestuurssecretaresses. Als medewerker van het bestuurssecretariaat maak je deel uit van het bredere team Bestuurs- en Managementondersteuning (BMO). Dit team bestaat uit het bestuurssecretariaat, juridische zaken, communicatie, openbare orde en veiligheid en HRM.

 

Wat bieden wij?
Het betreft een functie van 32 uur, waarbij de maandag en de vrijdag sowieso werkdagen zijn.

 

Dit ben jij

  • De voorgestelde kandidaat beschikt over ervaring in een gelijksoortige
    functie bij een gemeente/ overheid instelling
  • De voorgestelde kandidaat is
  • De leverancier / zzp-er geeft de volgende gegevens door over de referentie:
    Oude werkgever: Periode: Voor een volledige aanbeiding is het noodzakelijk
    dat dit wordt ingevuld
  • Is voorgestelde kandidaat is donderdag 3 september tussen 12.00 – 15.00 uur
    beschikbaar voor een gesprek?

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback