Business Support
EDSN
- Uitzenden
- 21-09-2026
- 40 uur
Dit ga je doen
Hallo Transformatie manager voor service management! Wil jij werken in het hart van de energietransitie?
32 – 40 uur | Amersfoort / Hybride | Energiemarkt | Startdatum | Duur opdracht
EDSN is een snel groeiende organisatie. Bij EDSN draag jij bij aan de verduurzaming van Nederland. Elke dag. Sámen met onze partners in de energiesector. Met jouw kennis op het gebied van transformatie, implementatie en Service Management binnen Agile organisaties ben jij in staat om de koers te bepalen voor Service Management en naar een hoger niveau te tillen. Daarmee draag jij bij aan een duurzame marktfacilitering. Wij hebben flinke ambities, daarom zijn we op zoek naar jou!
Werk op het snijvlak van Service Management
Werk vol energie
De energietransitie vraagt om een betrouwbare, voorspelbare en professionele dienstverlening. Als transformatie service manager bepaal jij de koers in de professionaliseren van Service Management binnen EDSN. Jij brengt richting, sturing, uniformiteit en standaardisatie aan in een omgeving die volop in ontwikkeling is.
De uitdaging? Valideren en doorpakken op de service management visie conform Itil-practices om service management te transformeren tot één samenhangende professionele werkwijze die organisatiebreed wordt gedragen. Daarmee bereid je service management op de toekomst. Zo kan EDSN beter presteren op het gebied van dienstverlening, kwaliteit en klanttevredenheid.
Je werkt op het snijvlak van business, operatie en IT en verbindt service management met teams, stakeholders en leveranciers rondom een gezamenlijke visie en werkwijze op dienstverlening. Daarmee bouw je niet alleen aan een volwassen en toekomstbestendige Service Management-organisatie, maar lever je ook een directe bijdrage aan een stabiele en betrouwbare energiemarkt. Een unieke kans voor een ervaren professional die blijvende impact wil maken binnen een organisatie die volop groeit.
Dit ga je doen
- De visie en een plan van aanpak herijken en valideren voor de verdere professionalisering van service management.
- Uitvoeren van plan van aanpak voor servicemanagement team.
- Transformeren van de mindset van het servicemanagement team en het begeleiden van het team hierin.
- Verbeteren, uniformeren en borgen van service management practices.
- Doorontwikkelen van KPI's, stuurinformatie, trendanalyses en managementrapportages.
- Verbinden van business, DevOps-teams, operatie en leveranciers om dienstverlening te verbeteren.
- Signaleren, initiëren en realiseren van verbeteringen die bijdragen aan kwaliteit, voorspelbaarheid en klanttevredenheid.
- Adviseren van management en stakeholders over de verdere ontwikkeling van Service Management binnen EDSN.
- Inspireren en meenemen van het Servicemanagementteam in de professionalisering.
Samenwerken en kennis delen
Je werkt nauw samen met het Servicemanagement, de Service Desk, Product Management, de sector, leveranciers en andere stakeholders van EDSN. Daarbij neem je anderen mee in de professionalisering van Service Management, deel je kennis en creëer je draagvlak voor nieuwe werkwijzen en standaarden.
Hier krijg jij energie van
Je krijgt energie van het transformeren van een mindset, het professionaliseren en het aanbrengen van structuur in een complexe omgeving. Je vindt het leuk om verschillende belangen bij elkaar te brengen en te vertalen naar de beste aanpak. Je hebt interesse in het verbeteren van dienstverlening en gebruikt data en inzichten om veranderingen daadwerkelijk te realiseren.
Daarnaast krijg je energie van stakeholdermanagement, het creëren van draagvlak en het neerzetten van duurzame verbeteringen. Jij ziet het als een uitdaging om een groeiende organisatie te helpen de volgende stap in volwassenheid te zetten op het gebied van service management.
Dit neem je verder mee
- Ruime ervaring als Service Manager binnen complexe IT- of dienstverleningsomgevingen.
- Ruime ervaring als transformatie en implementatie manager op het gebied van service management practices
- Aantoonbare ervaring met ITIL-practices binnen agile organisaties
- Ervaring met het professionaliseren en standaardiseren van servicemanagementpractices.
- Ervaring met KPI's, rapportages, trendanalyses en datagedreven sturen.
- Sterke stakeholdermanagement- en verandervaardigheden.
- Het vermogen om strategie, tactiek en operatie met elkaar te verbinden.
Over EDSN
Energie Data Services Nederland (EDSN) is een groeiend bedrijf dat snel stappen zet in de professionalisering van haar organisatie. Van startup naar scale-up. EDSN ontwikkelt voor alle regionale en landelijke netbeheerders een betrouwbare en innovatieve ICT-infrastructuur. We specialiseren ons in het verzamelen en bereikbaar maken van gebruiksdata, die andere marktpartijen weer kunnen gebruiken voor het ontwikkelen van nieuwe diensten. Met die datadiensten geven we de energietransitie en daarmee ook de verduurzaming van Nederland ruim baan.
Dit ben jij
- In het geval van een gunning is het verplicht dat de kandidaat/leverancier
vóór aanvang van de opdracht volledig aan de compliance-eisen voldoet - De kandidaat beheerst de Nederlandse taal zowel schriftelijk als woordelijk
uitstekend - De kandidaat is bereid om minimal 2 dagen in de week op het kantoor in
Amersfoort aanwezig te zijn. Het betreft in ieder geval maandag - De werkzaamheden worden te allen tijde vanaf een Nederlands werkadres
uitgevoerd. Conform EDSN beleid is 4 x 9 uur werken per week niet
toegestaan - Aantoonbare ervaring met ITIL-practices binnen agile organisaties
- Ervaring met KPI's, rapportages, trendanalyses en datagedreven sturen
- Hieronder graag aangeven op welke basis de kandidaat werkzaam is
- Ruime ervaring als Service Manager binnen complexe IT- of
dienstverleningsomgevingen - Ruime ervaring als transformatie en implementatie manager op het gebied van
service management practices
Het proces
Dit verhaal gaat over jou
Reactietermijn gesloten