Platform/DevOps engineer

Ministerie van Sociale Zaken

Ministerie van Sociale Zaken
In overleg
3 maanden
WO
Nog 18 dagen

Dit ga je doen

Project en opdrachtomschrijving
Team AI-toepassingen en Digitale Innovatie (AIDI) bouwt oplossingen die de kerntaken van de Inspectie versterken. In deze rol werk je aan de doorontwikkeling van het AI-platform en de applicaties die daarop draaien, waaronder de interne Virtuele Assistent. Het platform en de applicaties draaien in Azure. Tegelijkertijd worden andere Europese en Nederlandse cloudproviders én een containerplatform in het Overheids Data Centrum (ODC) verkend als mogelijke alternatieve infrastructuur.

Context en samenwerking
Je werkt agile in een team van 6 engineers en werkt nauw samen met SSC-ICT, het Cloud Center of Excellence (CCoE), het team Data en AI Competence Center van SZW en diverse andere rollen binnen de Nederlandse Arbeidsinspectie.

Werkzaamheden
– Op orde brengen van informatiebeveiliging en connectiviteit van de huidige Azure-omgeving (volgens SSC-ICT security control framework en de BIO2).
– Aanpassen van infrastructure-as-code templates (Pulumi) en Azure DevOps deployment pipelines in lijn met veranderende wensen.
– Experimenteren met Europese en Nederlandse cloud aanbieders en neerzetten van de oplossing op een containerplatform (Kubernetes) in lijn met het Rijkscloudbeleid.
– Adviseren over een mogelijke migratie naar een containerplatform (Kubernetes) in het ODC.
– Intensief samenwerken met teamleden en borgen van kennisoverdracht via documentatie.

Over de klant:
Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) werkt aan een sociaal en economisch krachtig Nederland in Europa, met werk en bestaanszekerheid voor iedereen. De bewindslieden zijn onder meer verantwoordelijk voor het arbeidsmarktbeleid, inclusief migratie en vrij verkeer van werknemers, uitkeringen en re-integratie, inkomensbeleid, het combineren van arbeid en zorg, arbeidsomstandighedenbeleid en inspectie daarop. Er werken ongeveer 2200 medewerkers bij het ministerie van SZW.

  • Op orde brengen van informatiebeveiliging en connectiviteit van de huidige Azure-omgeving (volgens SSC-ICT security control framework en de BIO2).
  • Aanpassen van infrastructure-as-code templates (Pulumi) en Azure DevOps deployment pipelines in lijn met veranderende wensen.
  • Experimenteren met Europese en Nederlandse cloud aanbieders en neerzetten van de oplossing op een containerplatform (Kubernetes) in lijn met het Rijkscloudbeleid.
  • Adviseren over een mogelijke migratie naar een containerplatform (Kubernetes) in het ODC.
  • Intensief samenwerken met teamleden en borgen van kennisoverdracht via documentatie.

Dit ben jij

  • Minimaal 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie
  • Twee tot vijf jaar relevante werkervaring met Azure
  • Ervaring met Python en Git
  • Ervaring met Azure Cloud, Azure DevOps, Azure AI Foundry en Azure Container
    Apps
  • Ervaring met Pulumi
  • Ervaring met het inrichten van Kubernetes
  • Kennis van en ervaring met networking en security
  • Ervaring met het voldoen aan BIO2-gerelateerde security control frameworks,
    met name het SCF van SSC-ICT/CCoE
  • Ervaring met het naar productie brengen van platformen en applicaties
  • Vloeiend in de Nederlandse taal (spreken, schrijven en lezen)
  • Sterke communicatieve vaardigheden en bereidheid om anderen te helpen
  • Ervaring met Azure Cloud
  • Ervaring met platform- en DevOps-engineering (bijv. infra-as-code, DevOps,
    networking, security)
  • Ervaring met het inrichten van Kubernetes
  • Beschikken over de gevraagde competenties en vaardigheden

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

Gemeente Noordoostpolder vacatures

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback