Informatie- en procesadviseur

Gemeente Utrecht

€5.369 — €7.253 / maand €100 / uur
12 maanden
HBO - WO
Gesloten

Dit ga je doen

Utrecht heeft jou nodig!

De Gemeente Utrecht heeft onder eindverantwoordelijkheid van de CIO van de gemeente een Programma Versterken Common Ground ingesteld. Common Ground is een belangrijke informatiekundige visie, die organisaties in het algemeen, in dit geval specifiek lokale overheden en de Gemeente Utrecht, in staat stelt om hun dienstverlening, bedrijfsvoering en informatievoorziening op moderne wijze in te richten. Common Ground leidt tot een ecosysteem van generieke- en taakspecifieke componenten.

Binnen het programma Versterken Common Ground (VCG) ontwikkelen we samen met de landelijke Common Ground Community een op componenten gebaseerd Common Ground Platform. We noemen dit platform het Platform Dienstverlening. Dit platform maakt gebruik van een gestandaardiseerde Infrastructuur gebaseerd op Kubernetes: Haven+.

In het kader van het Federatief Datastelsel en het project Federatieve Toegangsverlening (FTV ) is in de afgelopen anderhalf jaar een drietal standaarden ontwikkeld die toegangsverlening zodanig formaliseren dat toegangssoftware ontkoppeld kan worden van de toepassingen en services. Daarnaast is een referentie-implementatie geschreven onder de naam OpenFTV die de werkbaarheid van de standaarden en voorgestelde architectuur bewijst.

Binnen het Common Ground Platform Dienstverlening wordt de referentie-implementatie nu omgezet in productiewaardige software.

Opdrachtomschrijving:
Dit project gaat OpenFTV optillen naar productieniveau, en in de praktijk inzetten bij een of meerdere G4-gemeenten.

De activiteiten die horen bij het realiseren van de opdracht zijn:
Toevoegen van nieuwe functionaliteiten aan OpenFTV;
Verbeteren van de robuustheid van de bestaande functies van OpenFTV;
Het documenteren van de architectuur, werking en correct gebruik van OpenFTV
Meewerken in multidisciplinaire teams waarin de standaarden van FTV en/of OpenFTV wordt ingezet, zowel in Proof of Concept (PoC)-situaties als in productie.

Het eindresultaat voor het project FTV zal een zo compleet en kwalitatief hoogwaardig mogelijk product zijn, inclusief documentatie en de benodigde DevOps artefacten.

Vaste beschikbaarheid op locatie
Minimaal 1 dag per week op locatie en als werk dat nodig maakt vaker

Jij hebt:
WO/HBO-opleiding werk- en denkniveau
Meer dan 3 jaar kennis en ervaring met Golang en Kubernetes
Meer dan 2 jaar kennis en ervaring met React en CSS frameworks (zoals Tailwind)
Meer dan 1 jaar kennis en ervaring met Python
Meer dan 2 jaar kennis en ervaring met IAM-platforms /
Aantoonbare ervaring met Helm-charts
Aantoonbare kennis en ervaring met API-gateways
Volledige beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift (minimaal C1).

Jij bent:
Een ervaren ontwikkelaar die gewend is in een multidisciplinair team te opereren waarbinnen je obv zijn technische en inhoudelijke kennis uitvoering geeft aan de activiteiten waarvoor deze verantwoordelijk voor is.

Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk in de Nederlandse taal, alsmede een goede technische ondergrond in het gebruik van de gevraagde methoden en technieken. Zeker gezien de geringe omvang van het team zal de kandidaat een grote mate van zelfstandigheid, flexibilteit dienen te hebben met betrekking tot het plannen, uitvoeren en bewaken van zijn deelactiviteiten als onderdeel van het FDS-team in samenwerking met Digilab.
Zelfsturend: pakt zelfstandig taken op en stemt op eigen initiatief af met opdrachtgever
Werkt planmatig en gestructureerd en kan omgeving goed meenemen in werkzaamheden
Doelgericht: werkt gericht aan opleveren van producten

Als gemeente Utrecht geloven wij dat een diverse organisatie zorgt voor meer innovatie, creativiteit en een betere samenwerking. Om die reden streven wij ernaar om een zo’n inclusief mogelijke organisatie te zijn. Ben je benieuwd hoe wij dat doen? Lees dat op deze pagina.

Education:
WO werk- en denkniveau + 5 jaar werkervaring op WO-niveau.

Als gemeente Utrecht geloven wij dat een diverse organisatie zorgt voor meer innovatie, creativiteit en een betere samenwerking. Om die reden streven wij ernaar om een zo’n inclusief mogelijke organisatie te zijn. Ben je benieuwd hoe wij dat doen? Lees dat op deze pagina (https://www.werkenbijutrecht.nl/over-ons/diversiteit-en-inclusiviteit/).
—————————————————————————————————————————————–
Aanvullende informatie:
Het is niet toegestaan kandidaten voor te stellen als de kandidaat in de afgelopen twee jaar bij de gemeente Utrecht in loondienst is geweest. Als de kandidaat in de afgelopen 6 maanden als externe medewerker voor de gemeente Utrecht heeft gewerkt, dan vragen wij om vooraf duidelijk aan te geven voor welke opdracht en in welke periode dit is geweest.

• Gelieve CV aanleveren in PDF-format en in het Nederlands.
• Screening dient afgerond te zijn voordat een kandidaat mag starten.
• Leveranciers van kandidaten behoren op de hoogte te zijn van de geldende wet- en regelgeving op het gebied van arbeidsvoorwaarden en de Gemeenten cao.
• Graag ontvangen we in de persoonlijke motivatie een onderbouwing waaruit blijkt dat de kandidaat over de gevraagde competenties beschikt.
• Als de kandidaat mag starten bij de klant, dan zal er een pre-employmentscreening plaatsvinden. Wij sturen u op dat moment de daarvoor benodigde documenten toe. Uw kandidaat mag pas starten na afronding van de pre-employmentscreening inclusief de VOG.
• De kandidaat beschikt over een legitimatiebewijs (een paspoort of identiteitskaart), welke bij intake én op de startdatum van het contract van de kandidaat geldig is en ter controle kan worden overlegd.
• Bij het aanbieden van kandidaat gaan wij ervan uit dat u akkoord bent met de voorwaarden van deze specifieke klant. Bent u niet bekend met deze voorwaarden kunt u die opvragen bij de verantwoordelijke recruiter.
• Bij voldoende aanmeldingen kan de aanvraag eerder gesloten worden.

Dit ben jij

  • Vaste beschikbaarheid op locatie: minimaal 1 dag per week op locatie en als
    werk dat nodig maakt vaker
  • WO/HBO-opleiding werk- en denkniveau
  • Meer dan 3 jaar kennis en ervaring met Golang en Kubernetes
  • Meer dan 2 jaar kennis en ervaring met React en CSS frameworks (zoals
    Tailwind)
  • Meer dan 1 jaar kennis en ervaring met Python
  • Meer dan 2 jaar kennis en ervaring met IAM-platforms
  • Aantoonbare ervaring met Helm-charts
  • Aantoonbare kennis en ervaring met API-gateways
  • Volledige beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift
    (minimaal C1)
  • Als de kandidaat in de afgelopen 6 maanden als externe medewerker voor de
    gemeente Utrecht heeft gewerkt, dan vragen wij om vooraf duidelijk aan te
    geven voor welke opdracht en in welke periode dit is geweest
  • CV aanleveren in PDF-format en in het Nederlands
  • De kandidaat beschikt over een legitimatiebewijs (een paspoort of
    identiteitskaart), welke bij intake én op de startdatum van het contract
    van de kandidaat geldig is en ter controle kan worden overlegd
  • Het is een pre als de kandidaat meer dan 3 jaar kennis en ervaring heeft
    met Golang en Kubernetes
  • Bij voorkeur heeft de kandidaat meer dan 2 jaar kennis en ervaring met
    React en CSS frameworks (zoals Tailwind)
  • Idealiter heeft de kandidaat meer dan 1 jaar kennis en ervaring met Python
  • Het is een pre als de kandidaat meer dan 2 jaar kennis en ervaring heeft
    met IAM-platforms
  • Aantoonbare ervaring met Helm-charts is een wens
  • Aantoonbare kennis en ervaring met API-gateways is een wens

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

Gemeente Noordoostpolder vacatures

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Reactietermijn gesloten

De reactietermijn voor deze opdracht is gesloten, dus helaas kun je niet meer reageren

Feedback