DevOps Engineer (medior)

EDSN

EDSN
€3.666 — €5.086 / maand
6 maanden
HBO
Nog 3 dagen

Dit ga je doen

Hallo Java/Kotlin developer (medior)! Wil jij werken in het hart van de energietransitie?
Energiemarkt | 32-40 uur | Amersfoort / Hybride (kantoordagen dinsdag / donderdag) | v/m/x |

Bij EDSN draag jij bij aan de verduurzaming van Nederland. Elke dag. Sámen met onze partners in de energiesector. Met jouw digitale skills en verbindende kracht ben jij de onmisbare schakel tussen technologie en energie. Zo bouw jij mee aan een betrouwbare en innovatieve ICT-infrastructuur die nodig is voor een duurzame marktfacilitering. We hebben flinke ambities en daarom zijn wij op zoek naar jou!

Sleutelrol in de energiemarkt
Werk vol energie
Nu de energietransitie in volle gang is, bereikt het Nederlandse elektriciteitsnet zijn huidige limieten, waardoor de urgentie toeneemt om slimmer gebruik te maken van het net en de congestie van het netwerk te verminderen. GOPACS (www.gopacs.eu) is een uniek samenwerkingsverband van alle Nederlandse netbeheerders en het strategische platform om capaciteitstekorten in het elektriciteitsnet (d.w.z. congestie) te verminderen en houdt zo het Nederlandse net betrouwbaar en betaalbaar.
Het GOPACS-congestieplatform stelt netbeheerders in staat om congestie op te lossen door flexibiliteit in te kopen via aangesloten energiehandelsplatformen en tegelijkertijd grote en kleine marktpartijen een gemakkelijke manier te bieden om inkomsten te genereren met hun beschikbare flexibiliteit. Vanwege onze ambities en de snel groeiende behoefte aan congestiebeheer en re-dispatch hebben we ruimte voor nieuwe collega’s.
Sinds 1 oktober 2022 is het beheer en ontwikkeling van de applicatie bij EDSN ondergebracht en is het team gegroeid van een multifunctioneel team binnen de stichting GOPACS naar 6 DevOps teams bij EDSN. Als Back-end Developer maak je deel uit van de groeiende DevOps-teams en lever je een cruciale bijdrage aan de snelle ontwikkeling en betrouwbare werking van het platform dat intern wordt ontwikkeld en onderhouden en werkt op een cloud infrastructuur.

Dit ga je doen

  • Ontwerpt, bouwt en runt diverse backend systemen in het microservice landschap van GOPACS;
  • Zorgt voor passende (minimale) documentatie, rapportage en formalisering;
  • Draagt actief bij aan design- en refinement sessies;
  • Past best-practices toe op het gebied van beveiliging, kwaliteit en beschikbaarheid;
  • Draagt bij aan geautomatiseerde kwaliteitscontroles in CI/CD pijplijn;
  • Maken en uitvoeren geautomatiseerde unit- en integratietesten;
  • Neemt deel aan het reguliere DevOps incident management proces.

Dit neem je verder mee

  • Aantoonbare ervaring met Java 17+ en Spring Boot;
  • Ervaring met het gebruik van ontwerppatronen en methodieken en een mening over Clean Code;
  • Inzicht in verschillende testniveaus (unit-tests, functionele tests, API-tests, mocking, end-to-end tests).

Nice to haves

  • Ervaring met Kotlin;
  • Ervaring met build & deployment tools zoals: Maven, GIT, Docker, Ansible;
  • Ervaring met NoSQL databases, met name MongoDB;
  • Praktische ervaring met CI/CD-tooling en activeringsprocessen;
  • Hands-on ervaring met het opzetten en onderhouden van OTAP ontwikkelketens en tooling;
  • Ervaring met Linux en scripting;
  • Inzicht in API-implementaties zoals REST;
  • Inzicht in logging en monitoring met Elastic, LogStash, Kibana en Grafana;
  • Inzicht in end-to-end tests met Playwright en Cucumber;
  • Ervaring met CQRS Patterns en tooling (Axon Framework);
  • Ervaring in de energiesector.

Ook werken vol energie?
Bij EDSN kun je, afhankelijk van de functie, kiezen uit een reiskostenvergoeding, mobiliteitsbudget, een NS Businesscard of een leaseauto, wij betalen 80% van jouw pensioenpremie én bieden in totaal zes weken vakantie per jaar! Benieuwd naar wat wij nog meer te bieden hebben? Kijk dan snel bij onze arbeidsvoorwaarden!

Over EDSN
Energie Data Services Nederland (EDSN) is een groeiend bedrijf dat snel stappen zet in de professionalisering van haar organisatie. Van startup naar scale up. EDSN ontwikkelt voor alle regionale en landelijke netbeheerders een betrouwbare en innovatieve ICT-infrastructuur. We specialiseren ons in het verzamelen en bereikbaar maken van gebruiksdata, die andere marktpartijen weer kunnen gebruiken voor het ontwikkelen van nieuwe diensten. Met die datadiensten geven we de energietransitie en daarmee ook de verduurzaming van Nederland ruim baan.
This position requires a high proficiency of the Dutch language, therefore only Dutch speaking candidates are considered.

 

Dit ben jij

  • In het geval van een gunning is het verplicht dat de kandidaat/leverancier
    vóór aanvang van de opdracht volledig aan de compliance-eisen voldoet
  • De kandidaat beheerst de Nederlandse taal zowel schriftelijk als woordelijk
    uitstekend
  • De kandidaat is bereid om 2 dagen (di/do) in de week op het kantoor in
    Amersfoort aanwezig te zijn
  • Indien van toepassing: Het betreft tijdelijke invulling van een reguliere
    functie die normaliter door werknemers wordt ingevuld. De opdracht leent
    zich daarom niet voor invulling op zzp-basis. Eventueel geïnteresseerde
    zzp'ers kunnen zich op detachering- of uitzendbasis laten aanbieden door
    een bureau. Doorleenconstructies zijn nadrukkelijk niet toegestaan. Indien
    blijkt dat dit criterium niet naar waarheid door de leverancier is
    ingevuld, wordt de opdracht per direct beëindigd en komt alle mogelijke
    schade voor rekening en risico van leverancier
  • De werkzaamheden worden te allen tijde vanaf een Nederlands werkadres
    uitgevoerd. Conform EDSN beleid is 4 x 9 uur werken per week niet
    toegestaan
  • Aantoonbare ervaring met Java 17+ en Spring Boot
  • Ervaring met het gebruik van ontwerppatronen en methodieken en een mening
    over Clean Code
  • Inzicht in verschillende testniveaus (unit-tests, functionele tests,
    API-tests, mocking, end-to-end tests)
  • Hieronder graag aangeven op welke basis de kandidaat werkzaam is
  • De kandidaat is minimaal in het bezit van een afgeronde (MBO/HBO/WO)
    diploma
  • Ervaring met Kotlin
  • Ervaring met build & deployment tools zoals: Maven, GIT, Docker, Ansible
  • Ervaring met NoSQL databases, met name MongoDB
  • Praktische ervaring met CI/CD-tooling en activeringsprocessen; Hands-on
    ervaring met het opzetten en onderhouden van OTAP ontwikkelketens en
    tooling; Ervaring met Linux en scripting; Inzicht in API-implementaties
    zoals REST; Inzicht in logging en monitoring met Elastic, LogStash, Kibana
    en Grafana; Inzicht in end-to-end tests met Playwright en Cucumber;
    Ervaring met CQRS Patterns en tooling (Axon Framework)

Dennis Hordijk

Recruitment Consultant

Dennis Hordijk

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

Gemeente Noordoostpolder vacatures

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Dennis neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback