Technisch klantadviseur/werkvoorbereiding

Stedin Groep

€3.666 — €5.086 / maand
11 maanden
MBO
Nog 5 dagen

Dit ga je doen

Wat ga je doen?

Door de energietransitie komt er meer werk op ons af dan ooit. Er rijden straks elektrische auto’s.  Huizen en wijken gaan van het gas af. We leveren massaal zelf opgewekte energie terug. Genoeg te doen dus voor een Werkvoorbereider / Technisch Klantadviseur.

Als Klantadviseur zet je klantaanvragen om tot een compleet dossier en beoordeeld deze en geeft advies aan de klant. Je zorgt voor verbinding tussen klantvraag en alle betrokken interne bedrijfsonderdelen. Jij stuurt in één keer een kwalitatief goede offerte uit.

Vervolgens bereid je als werkvoorbereider elk soort aanvraag technisch inhoudelijk voor. Hoe complex ook, je schetst het werk uit, stuurt het bodemonderzoek aan, doet de vergunningaanvraag, bepaalt de materialen, calculeert de kostprijs en maakt projectrapportages. Je staat daarbij in nauw contact met alle betrokkenen en zorgt ervoor dat de klus snel geklaard kan worden. Zo lever je bij Stedin een belangrijke bijdrage aan energie die ook rekening houdt met de toekomstige generaties. En daar mag je best trots op zijn.

Om klantgericht aan te sluiten is het kunnen opstellen van een planning en bewaken dat je de juiste informatie verkrijgt een vereiste. Vragen van klanten over de inhoud en het proces worden aan jou gesteld. De verwachting is dat je na een gedegen inwerkperiode zelfstandig in teamverband je werk kunt doen. Jij zorgt, samen met projectcoördinatie,  ervoor een dat een opdracht tijdig en compleet wordt  verstrekt aan de Combi-aannemer binnen tien weken, om zo de opdracht op de gewenste datum van de klant uitgevoerd te krijgen.

Jouw sterke punten. Worden wij blij van.
Je hebt technische kennis en bij alles wat je doet, staat de klant centraal. Je bent een aanpakker, communicatief sterk, beschikt over goede adviesvaardigheden en neemt betrokkenen makkelijk mee in je plannen. Je voert graag en goed de regie ,bent besluitvaardig is en veiligheid staat voorop. Omdat je voorop gaat lopen in de energietransitie, houd je vaan de vernieuwende technologie , kick je op creatieve oplossingen en durf je door te vragen. En is er nood ? Dan kunnen we op je rekenen. Door jouw ervaringen  kunnen we op je rekenen en ben je een technische vraagbaak voor andere collega’s

 

  • Je hebt minimaal een afgeronde technische mbo-opleiding niveau 4.
  • Je hebt minstens 1 jaar relevante ervaring met werkvoorbereiding.
  • Je hebt kennis van elektro- en gastechniek.
  • Je bent een echte teamplayer en zit graag midden in de organisatie.
  • Werkervaring in de energiewereld zoals een leverancier, netbeheerder of (infra)aannemer is eveneens een pré.
  • Kennis en ervaring met OVL is een pré.
  • Je bent klant- & resultaatgericht, proactief, zelfstandig.
  • Je beschikt over uitstekende communicatie vaardigheden en kunt aantoonbaar adviesgesprekken voeren.

Een goed team. Daar hoor je bij.
Meteen vanaf dag één maak je deel uit van het productteam CO-OVL binnen de afdeling Consument. Het team wordt vertegenwoordigd vanuit Delft, Utrecht en Heinenoord. Het productteam bestaat uit een productverantwoordelijke, projectleiders/projectcoördinatoren, technisch werkvoorbereiders en klantadviseurs. Het team is een mix van jonge mensen en collega’s met jarenlange ervaring, zodat je veel van elkaar leert en samen tot de beste oplossing komt. Je komt terecht in een open en hecht team, waarbij iedereen bereid is om elkaar te helpen.
De sfeer op de afdeling is informeel en er wordt prettig en collegiaal samengewerkt. Een groep waarop je kan bouwen, die graag aanpakt, snel problemen oplost en niet bang is voor vieze handen. Waarbij iedereen aan de veiligheid denkt en afspraken nakomt.

Dit ben jij

  • Kandidaat heeft minimaal een aantoonbare afgeronde mbo-opleiding niveau 4
  • Kandidaat heeft minimaal 1 jaar relevante ervaring met werkvoorbereiding
  • Kandidaat heeft kennis van elektro- en gastechniek
  • Deze aanvraag is NIET geschikt voor de inzet van zzp'ers. Leverancier
    verklaart hierbij dat de aangeboden professional: • is opgenomen in de
    loonadministratie van Leverancier of een derde partij; • in loondienst is
    bij een Leverancier die de juiste certificering heeft voor het uitlenen van
    personeel; • is verzekerd voor werknemersverzekeringen; • geen
    directeur-grootaandeelhouder (DGA) van de B.V. is waar het contract mee
    afgesloten wordt of van hiermee participerende ondernemingen; • netto-loon
    uitbetaald krijgt, waarover de wettelijk voorgeschreven loonheffingen,
    loonbelasting en premies voor volks- en werknemersverzekeringen zijn
    ingehouden en afgedragen aan de Belastingdienst door de Leverancier of
    derde partij
  • Kandidaat heeft werkervaring in de energiewereld zoals een leverancier,
    netbeheerder of (infra)aanneme
  • Graag marktconform aanbieden. Tarieven dienen all in te zijn. Losse
    declaraties zijn niet toegestaan

Pieter Hofland

Recruitment Consultant

Pieter Hofland

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Pieter neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback