Technisch Applicatiebeheerder Medior

Reclassering Nederland

Reclassering Nederland
In overleg
6 maanden
MBO - HBO
Nog 4 dagen

Dit ga je doen

Als Technisch Applicatiebeheerder Medior zorg je voor de stabiliteit en continuïteit van onze bedrijfskritische applicaties. Je vormt de brug tussen de IT-infrastructuur en de operationele behoeften van de reclasseringsmedewerkers. Je biedt allround ondersteuning aan diverse hard- en softwareomgevingen. Jouw focus ligt op het proactief beheren, monitoren en optimaliseren van systemen, zodat eindgebruikers ongehinderd hun werk kunnen uitvoeren. Je beheert onze Linux-omgevingen (Oracle Linux 8/9, Red Hat 8/9). Hiervoor heb je gedegen kennis van Bash en ervaring met automatiserings- en containerisatietools zoals Ansible, Python en Docker. Je bent (mede)verantwoordelijk voor ons primaire processysteem IRIS en de bijbehorende database- en BI-omgevingen (Oracle RDBMS 19, DataGuard, OBIEE en Posit RStudio Workbench). Daarnaast ondersteun je het storage- en backupbeheer via NetApp en CommVault.

Achtergrond opdracht

De afdeling Informatievoorziening & Facilitair (I&F) bevindt zich in een grote transitie. Binnen het programma Moderne Werkomgeving (MWO) faseren we de Citrix-desktop uit. Als applicatiebeheerder borg jij de continuïteit van de backend (Linux en Storage) en help je mee om applicaties zoals IRIS naadloos te laten landen in de nieuwe werkomgeving

Dit ben jij

  • Aantoonbare werkervaring met Oracle Linux (8/9) of Red Hat (8/9) en het
    zelfstandig kunnen schrijven van Bash-scripts
  • Aantoonbare kennis van ITIL 4 of ITIL Versie 5 en Agile/Scrum werken, bij
    voorkeur aangetoond middels een certificaat
  • Aantoonbare werkervaring met enterprise storagebeheer (NetApp en Commvault)
    en het ondersteunen van backup-omgevingen
  • Minimaal 3 jaar een afgeronde MBO-4 of HBO-opleiding in de richting van
    ICT/Informatica of Systeembeheer
  • Ervaring met het primaire processysteem IRIS en Oracle RDBMS Versie 19
  • Kennis van of ervaring met containerisatie en automation (Ansible, Python,
    Docker)
  • Ervaring met specifieke Oracle-tooling zoals DataGuard, OBIEE en Posit
    RStudio Workbench
  • Ervaring met de backup-software Commvault
  • Je bent nieuwsgierig en hebt een natuurlijke drang om meer te weten te
    komen over een bepaald onderwerp
  • Moet volledig beschikbaar zijn in de maanden juli t/m augustus

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback