ICT georienteerde ontwikkelaar Omgevingswet

Gemeente Westland

Gemeente Westland
€4.520 — €6.422 / maand
12 maanden
HBO
Nog 6 dagen

Dit ga je doen

Opdracht
Met de in werking treding van de Omgevingswet en transitieperiode tot 2032 waarin de kerninstrumenten van de Wet geïmplementeerd moet, is er nog behoefte om op bepaalde procesonderdelen verder door te ontwikkelen.  Het ontwikkelen van een dashboard voor de VTH-processturing is gestart en zo ook het toepassen van Aritificial Intellegance (AI) voor een efficiënt vergunningenproces. Deze ontwikkeling moet nog geïmplementeerd en geborgd worden in het regulier proces. Daarbij is nodig om key-users te begeleiden voor het gebruik en onderhoud van het dashboard. Verder wordt een dashboard (beleidstooling) om status van beleidsstukken te monitoren. Dit zit nog in de start qua ontwikkeling en dient de komende maanden ingericht en getest worden. Verder wordt ingezet op het ontwikkelen van een handhavingskaart t.b.v. bestuurlijke verantwoording.

Voor het gebruik van de applicatie RXBase, stel je een gebruikers pool op en begeleid deze voor het gebruik en onderhoud van deze applicatie. Belangrijk hierin is een goed werkend en functioneel aansluitende ICT. Tevens is bewaking van de scope, inhoudelijke compleetheid en kwalitatieve toetsing essentieel. In dat kader zoeken we iemand die zowel van ICT kant monitort welke behoefte er ligt, welke ontwikkelingen gaande zijn die invloed hebben, sturing kan geven tussen ICT en business aangaande lopende zaken met een ICT-component, betrokken is in ontwikkel overleggen en scherpte kan aanbrengen in de compleetheid en kwaliteit van zowel ICT-veranderingen als noodzakelijke voorzieningen vanuit de Omgevingswet.

Verder wordt gewerkt aan een annotatiestrategie tbv “regels op de kaart”. Je bent in dit traject ondersteunend in en denkt mee om tot en werkbare strategie te komen.

Als ontwikkelaar ICT begeleid je vanuit ICT de ontwikkelingen rondom Rx.Mission en Rxbase, ben je betrokken bij ontwikkelingen die direct en indirect een effect kunnen hebben op de Omgevingswet en geef je gevraagd en ongevraagd advies op plannen en realisaties. Je onderhoudt contacten met opdrachtgever en stakeholders. Je zorgt ervoor dat je projecten binnen de kaders blijven. Je vertegenwoordiger van de afdeling VTH in werkgroepen AI en digitalisering. Jij werkt hierbij nauw samen met de Business Projectleider die ervoor zorgt dat tijd, mensen, middelen en instrumenten op het juiste moment beschikbaar zijn.

Dit ben jij

  • Minimaal een afgeronde hbo-bachelor opleiding
  • Aantoonbare werkervaring in de afgelopen 6 jaar als beheerder/adviseur op
    het gebied van ICT en zowel RX.Mission als SquitXO
  • Aantoonbare werkervaring met de implementatie van de Omgevingswet
  • Beschikbaar per 3 augustus 2026 voor 36 uur per week
  • Aantoonbare werkervaring met ICT-toepassingen (RXMission en RXBase) en
    innovatieve toepassingen (AI) binnen het VTH proces
  • Minimaal een afgeronde HBO bachelor opleiding
  • Aantoonbare werkervaring in de afgelopen 3 jaar als beheerder/adviseur op
    het gebied van Ict en zowel RX.Mission als SquitXO binnen een gemeente
  • Aantoonbare werkervaring in de afgelopen 3 jaar als ontwikkelaar ICT binnen
    een 100.000+ gemeente
  • Aantoonbare werkervaring met het implementeren van nieuwe werkwijzen én
    procesverbeteringen

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback