Projectleider ICT

Gemeente Vijfheerenlanden

Gemeente Vijfheerenlanden
€4.520 — €6.422 / maand
6 maanden
HBO
Nog 3 dagen

Dit ga je doen

Organisatie onderdeel 
De gemeente Vijfheerenlanden ligt in het midden van het land, in de provincie Utrecht tussen de rivieren Lek en Linge. Een prachtig gebied met polders, uiterwaarden, dijken, molens, boerderijen, steden en dorpen. Vijfheerenlanden ligt centraal bij de snelwegen A2, A15 en A27. In deze groene gemeente wonen ruim 60.000 inwoners. De 16 woonplaatsen hebben elk hun eigen identiteit. 

Opdracht
Gemeente Vijfheerenlanden gaat een aantal applicaties aanbesteden. Deze projecten zullen moeten worden (be)geleid door een projectleider.  

De projectleider zal bij aanvang van het project moeten zorgen dat het programma van eisen (requirements en specificaties) wordt opgeleverd, waarna de markt verkenning wordt gestart. Nadat er een partij ingeschreven en geselecteerd is, zal de projectleider de implementatiefase starten waar het team geholpen moet worden met de opstellen, plannen en afronden van de implementatie en acceptatiewerkzaamheden. We verwachten van de projectleider dat hij/zij hier sturend in is en ervaring heeft met het aansturen van leveranciers. Nadat de acceptatie formeel heeft plaatsgevonden zal de projectleider het project overdragen naar beheer en decharge aanvragen. Mogelijk zullen er meerdere projecten tegelijkertijd actief zijn en toegewezen worden aan de projectleider. 

Dit ben jij

  • Aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar met selectie van ICT
    pakketten
  • Aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar met ICT implementatie
    trajecten
  • Aantoonbare werkervaring met digitaliserings trajecten
  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als ICT projectleider
  • Aantoonbare werkervaring met het leiden van proces optimalisatie trajecten
  • Aantoonbare werkervaring in het begeleiden van adoptietrajecten
  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar als ICT
    projectleider met selectie en implementatie projecten
  • Aantoonbare werkervaring als projectleider binnen Digitale transformaties
    projecten
  • Aantoonbare werkervaring met procesanalyse / BPM
  • Aantoonbare werkervaring met werken volgens de PRINCE2 of Agile methodiek
  • Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback