Functioneel Beheerder

RVO

RVO
In overleg
12 maanden
HBO - WO
Nog 2 dagen

Dit ga je doen

Opdrachtbeschrijving

Binnen de Directie IV, afdeling Bouwen, Testen & Functioneel Beheer, zoeken we voor het team eLoket een Functioneel Beheerder die verantwoordelijkheid neemt voor het organiseren en structureren van de werkzaamheden binnen de gegeven kaders en die goed kan werken in teamverband. Je helpt mee met het ontwerpen of aanpassen van online aanvraagformulieren voor o.a. subsidieaanvragen die op het Lucom Interaction Platform worden gebouwd. Je coördineert en begeleidt de inproductiename en beheert de formulieren. De focus van deze opdracht ligt op Incidentbeheer.

Je bent de spin in het web tussen de business, technisch applicatiebeheerders en ontwikkelaars, functioneel ontwerper en testers. Overzicht houden, proactief plannen en organiseren, prioriteiten stellen en in de dynamiek kunnen schakelen zijn belangrijk. Je bent een stevige en stressbestendige persoonlijkheid met uitstekende communicatievaardigheden en beschikt over de nodige organisatiesensitiviteit en tact.

Werkzaamheden

  • Analyseren van gebruikerswensen en regelingsteksten en daarvan een beknopt FO maken voor de aanvraagformulieren.
  • Functionele instandhouding en continuïteit van de applicatie waarborgen en hiervoor ook durven te staan.
  • Proactief contact onderhouden met interne gebruikers in de lijnafdelingen, met DICTU en met de externe ontwikkelaar.
  • Uitvoeren van autorisatiebeheer en bewaken van de betrokken processen.
  • Snel en adequaat analyseren en oplossen van incidenten of problemen en voortgangsbewaking van openstaande meldingen.
  • Actualiseren van documentatie en beheerhandleidingen, en opstellen indien deze ontbreken.
  • Bijdrage leveren aan de (functionele) ontwikkeling van de applicatie en processen door het aandragen van issues en verbeteringen.
  • Opstellen van een testplan en testgevallen, uitvoeren en coördineren van testwerkzaamheden (FAT/GAT) en opstellen van rapportages over de uitgevoerde testen.

Achtergrond opdracht

RVO voert opdrachten uit voor diverse opdrachtgevers en is verantwoordelijk voor het beheer en doorontwikkelen van deze omgevingen. Dit is een continu proces met veel afstemming met de lijnafdelingen, technisch applicatiebeheerders en de externe ontwikkelaar van het pakket.

Dit ben jij

  • Kandidaat heeft minimaal een aantoonbare afgeronde opleiding HBO of WO
    en/of minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als functioneel beheerder
  • Kandidaat heeft minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als functioneel
    beheerder in een grote overheids- of dienstverlenende organisatie waarin
    men optreedt als intermediair tussen ICT-leveranciers en gebruikers
  • Aantoonbare ervaring met Agile Scrum
  • Aantoonbare kennis van en ervaring met werken volgens BiSL
  • Aantoonbare ervaring met incidentenbeheer, analysemethoden en beheertools
    (onder andere Topdesk en Jira)
  • Aantoonbare ervaring met XML en SQL

Dennis Hordijk

Recruitment Consultant

Dennis Hordijk

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Dennis neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback