Solution architect

Dienst ICT Uitvoering (DICTU)

Dienst ICT Uitvoering (DICTU)
In overleg
12 maanden
HBO
Nog 2 dagen

Dit ga je doen

Opdrachtbeschrijving

DICTU – Vertrouwelijke Informatie (VI) is op zoek naar een Technisch Platform/Infrastructuur Architect. De focus van DICTU VI ligt op het faciliteren van een stabiel en veilige ICT-platform voor diensten waarmee applicaties en bijbehorende data van Identiteitsdomeinen en Reisdocumenten opgeslagen en ontsloten wordt.

Wat ga je doen?

  • Je kent de klantbehoefte en vertaalt dat naar technische oplossingen die passen in een vertrouwelijke omgeving.
  • Als Technisch Platform/Infrastructuur Architect richt je je op de (door)ontwikkeling en optimalisatie van het ICT-platform van onze diensten.
  • Wij werken voornamelijk voor één specifieke klant, namelijk de Rijksdienst voor Identiteitsgegevens.
  • Architectuurontwerpen stem je af met de klant en collega architecten.
  • Je werkt nauw samen met verschillende beheerteams.
  • Je vertaalt de product architecturen naar werkpakketten voor de betrokken beheerteams.
  • Je streeft naar standaardisatie, zodat er bouwblokken ontstaan die voldoen aan de architectuur principes.
  • Je bent een belangrijke sparringpartner voor het management en informatiebeveiliging.

Achtergrond opdracht

Het DICTU beheerteam Vertrouwelijke Informatie (VI) doet het platformbeheer voor applicaties die ons in Nederland allemaal aangaan, zoals de bevolkingsadministratie en de paspoorten en ID-bewijzen. Hierbij besteden wij veel aandacht aan de veiligheid van deze gegevens door de nieuwste technieken toe te passen. Door de vele verbeteringen en aanpassingen op het gebied van privacy, meer grip op je eigen persoonsgegevens, en het centraal en up-to-date beschikbaar stellen van deze gegevens, is het gebruik van de nieuwste ICT-standaarden noodzakelijk. De continuïteit, veiligheid en vertrouwelijkheid van het platform t.b.v. applicaties hebben absolute topprioriteit en maken het werk zeer uitdagend. Innovatiedrang en up-to-date expertise zijn vereist en je creativiteit en nieuwsgierigheid komen zeker tot hun recht.

Tijdens de intake maakt een test op basis van een situatieschets onderdeel uit van het gesprek. Hiermee willen we meer inzicht krijgen in jou als persoon en hoe je samenwerkt met het team. De gesprekspartners kan je in deze situatieschets als team beschouwen.

Dit ben jij

  • Gecertificeerd TOGAF Practitioner v9 of hoger
  • Minimaal 2 jaar aantoonbare ervaring met Archimate, onderbouwd met concrete
    projecten en rolbeschrijving in cv of motivatie
  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring in een Agile / SAFe werkomgeving,
    onderbouwd met concrete projecten en rolbeschrijving in cv of motivatie
  • Minimaal 5 jaar werkervaring als infrastructuur architect, onderbouwd met
    concrete projecten en rolbeschrijving in cv of motivatie
  • Afgeronde HBO+ opleiding
  • Ervaring met identity & access management
  • Ervaring met werken aan een Kubernetes-omgeving
  • Ervaring met werken met kaders vanuit BIO of BIO2

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback