Projectleider mobiliteitsprojecten -Gemeente Oss

Gemeente Oss

Gemeente Oss
€4.520 — €6.422 / maand
12 maanden
HBO
Nog 6 dagen

Dit ga je doen

Voor Gemeente Oss is Magnit op zoek naar een Projectleider mobiliteitsprojecten:

Oss groeit de komende jaren hard met onder meer grootschalige woningbouw en groei in arbeidsplaatsen in met name de Osse spoorzone. Om deze groei op een toekomstbestendige manier mogelijk te maken is het een randvoorwaarde dat er op diverse onderdelen wordt geïnvesteerd in infrastructuur zowel boven als onder de grond. Om de Osse mobiliteitsopgave effectief te realiseren is voor de komende jaren externe inzet nodig als aanvulling op de huidige capaciteit en bezetting. Om daar concreet werk van te maken zoeken we een projectleider die aan de slag kan met de 3 opdrachten. Het gaat om de realisatie van 3 nieuwe bushaltes en om 2 nieuwe fietsroutes.

Realisatie 3 nieuwe bushaltes en 2 nieuwe fietspaden.

Binnen de opdracht wordt van de opdrachtnemer verwacht dat hij/zij:
• Projectteams functioneel kan aansturen;
• De benodigde informatie verzamelt om projecten op te starten en te realiseren met het doorlopen van de drie projectfasen;
• Verantwoordelijkheid neemt voor het behalen van de afgesproken projectdoelen en hierover verantwoording aflegt, voor de mijlpalen én op maandelijkse basis;
• De projectplanning bewaakt en bijstuurt om tijdige oplevering van resultaten te waarborgen;
• De financiële en kwalitatieve voortgang monitort en bespreekt met de ambtelijk opdrachtgever;
• Optreedt als eerste aanspreekpunt bij knelpunten en deze proactief oplost;
• Interne en externe partijen verbindt binnen het project.;
• De trekker is van de aanbestedingsprocedures en controles;

– Kandidaat communiceert effectief met diverse doelgroepen, zowel mondeling als schriftelijk, en op alle niveaus.
– Kan helder en overtuigend overbrengen wat nodig is.
– Kandidaat heeft het vermogen om alle randvoorwaarden te creëren voor succesvolle projectrealisatie in de openbare ruimte.
– Kandidaat is in staat om goed te schakelen en verbinding te maken met opdrachtgevers en collega's uit diverse projectteams, waarbij gedegen kennis en opgedane ervaring cruciaal is.
– Kandidaat begrijp het speelveld en het belang van een goede samenwerking met inwoners, collega's en externe partijen.

Aanvullende informatie:
• 36 uur betreft een fulltime werkweek;
• Graag het cv in het NL aanleveren;
• Leveranciers van kandidaten behoren op de hoogte te zijn van de geldende wet- en regelgeving op het gebied van arbeidsvoorwaarden en de Gemeenten cao;
• Graag ontvangen we in de persoonlijke motivatie een onderbouwing waaruit blijkt dat de kandidaat over de gevraagde competenties beschikt;
• De looptijd van de aanvraag is 5 werkdagen, waarna de shortlist wordt verstuurd naar Gemeente 's-Hertogenbosch;
• Als de kandidaat mag starten bij de klant, dan zal er een pre-employmentscreening plaatsvinden. Wij sturen u op dat moment de daarvoor benodigde documenten toe via de Portal. Uw kandidaat mag pas starten na afronding van de pre-employmentscreening;
• De kandidaat beschikt over een legitimatiebewijs (een paspoort of identiteitskaart), welke bij intake én op de startdatum van het contract van de kandidaat geldig is en ter controle kan worden overlegd;
• Bij het aanbieden van kandidaat gaan wij ervan uit dat u akkoord bent met de voorwaarden van de gemeente ’s-Hertogenbosch;
• Het tarief is afhankelijk van de kennis en kunde van de kandidaat.

Dit ben jij

  • Uur betreft een fulltime werkweek
  • Leveranciers van kandidaten behoren op de hoogte te zijn van de geldende
    wet- en regelgeving op het gebied van arbeidsvoorwaarden en de Gemeenten
    cao
  • De kandidaat beschikt over een legitimatiebewijs (een paspoort of
    identiteitskaart), welke bij intake én op de startdatum van het contract
    van de kandidaat geldig is en ter controle kan worden overlegd

Bram van Dijk

Recruitment Consultant

Bram van Dijk

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Bram neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback