Mediator

Uitvoeringsorganisatie Herstel Toeslagen (UHT)

€6.832 — €7.809 / maand
4 maanden
HBO
Nog 2 dagen

Dit ga je doen

!!! Let op. Helaas is deze opdracht niet toegestaan voor zzp'ers.

!!! Let op. Het aanleveren van een toelichting op de eisen en de wensen is verplicht. Graag toelichten waarom de professionals voldoet aan de eisen en de wensen.

Toeslagen heeft de opgave om jaarlijks voor meer dan vijf miljoen huishoudens meer dan zeven miljoen toeslagen rechtmatig, tijdig en juist toe te kennen en uit te keren. De afgelopen jaren is heel helder geworden dat er grote problemen zijn ontstaan bij de toeslagen voor de kinderopvang. Hierdoor zijn veel ouders getroffen. De komende jaren staan in het teken van het herstellen van het geschonden vertrouwen en het herstellen en mogelijk compenseren van gedupeerden die getroffen zijn. Het beoordelen, herstellen en compenseren wordt uitgevoerd door de Uitvoeringsorganisatie Herstel Toeslagen (UHT), die hiervoor speciaal is ingericht. De UHT organisatie is inmiddels uitgegroeid tot een volwassen organisatie met meer dan 2000 mensen, die samen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van onder meer Eerste Herstel, Integrale Beoordeling, Kindregeling, Nabestaanden, Ex-toeslagpartners, HZK, Bezwaren en Beroepen.

We maken goede vorderingen met de uitvoering van de opdracht die UHT heeft om gedupeerden financieel herstel te bieden. Tegelijkertijd is deze hersteloperatie eindig en dienen we ons voor te bereiden op een zorgvuldige beëindiging en afronding van onze werkzaamheden.

Binnen een van de teams binnen UHT is behoefte aan ondersteuning bij de verdere ontwikkeling van de onderlinge samenwerking. Het team, bestaande uit circa 15 medewerkers, wil samen met de teamleider investeren in het versterken van de communicatie, het vergroten van het onderlinge vertrouwen en het realiseren van een duurzame en constructieve werkrelatie. Hiermee wordt beoogd de samenwerking en de effectiviteit van het team verder te versterken.

De Mediator:

  • Voert een onafhankelijke analyse uit van de situatie op basis van individuele en/of groepsgesprekken
  • Stelt een plan van aanpak op waarin methodiek, fasering en doelstellingen duidelijk worden omschreven.
  • Past passende mediation- en interventietechnieken toe om communicatie te verbeteren en wederzijds begrip te bevorderen.
  • Organiseert en faciliteert gesprekken (individueel en in groepsverband) tussen teamleider en medewerkers.
  • Creëert ruimte voor open dialoog en reflectie, met oog voor machtsverhoudingen, veiligheid en onderliggende belangen.
  • Werkt toe naar gedragen afspraken en concrete verbeteracties.
  • Draagt zorg voor borging van de resultaten en adviseert over eventuele vervolgstappen.

Bijzonderheden

Werkzaamheden worden op kantoor uitgevoerd, dagen in overleg.

Dit ben jij

  • De aangeboden kandidaat beschikt over minimaal hbow erk-endenkniveau.
    meditor of een soortgelijke functie
  • De aangeboden kandidaat is gecertificeerd Mediator (éngeregisteerd) en
    heeft minimaal 5jaar ervaring met team mediation
  • De aangeboden kandidaat beschikt overwerkervaring in het begeleid en van
    groepsdynamische processen ook bij hoog opgelopen spanningen
  • De aangeboden kandidaat beschikt over een certificaat van een afgeronde
    opleiding tot Vertrouwenspersoon
  • De mate waarin kandidaat ervaring heeft met teammediation
  • De mate waarin kandidaat ervaring heeft met conflictbemiddeling in
    hierarchische structuren
  • Binnen een team
  • De mate waarin kandidaat ervaring heeft met het snel vertrouwen winnen én
    onafhankelijkheid
  • Bewaren
  • De mate waarin kandidaat ervaring heeft met organisatieveranderingen
  • De mate waarin kandidaat werkervaring heeft binnen de (Rijks)overheid

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback