Integration Specialist

Stedin Groep

€5.208 — €7.267 / maand
11 maanden
HBO
Nog 7 dagen

Dit ga je doen

lntegration Specialist

Binnen de ART IT4IT ben je gepositioneerd in het Stedin API en Integration Team (SAINT).

Als Integration Specialist heb je een grote bijdrage in het standaardiseren en automatiseren van API- en integratie-oplossingen voor Stedin en de sector. Je bent verantwoordelijk voor het ontwerpen, ontwikkelen en beheren van complexe integratie-oplossingen binnen ons IT-landschap. Je speelt een sleutelrol in het verbinden van interne systemen met externe platforms en partners, met een sterke focus op het Microsoft Azure-ecosysteem.

Je bewaakt het integratielandschap op functionele, beheersmatige, security- en technische consistentie en zorgt voor afstemming en afweging met interne en sectorale richtlijnen, security-eisen en -modellen.

 

Jouw sterke punten. Worden wij blij van.

Je ontwerpt en realiseert schaalbare integratieoplossingen met Azure Integration Services en hebt ruime ervaring met API’s, event-driven architecturen en 3rd-party koppelingen. Daarbij borg je security, performance en betrouwbaarheid en optimaliseer je bestaande integraties waar nodig.

Daarnaast stel je integratiestandaarden en best practices op en neem je een coachende rol richting engineers. In samenwerking met architecten en business stakeholders vertaal je requirements naar concrete, effectieve oplossingen.

Je bent in staat de visie uit te dragen naar verschillende afdelingen, rollen en teams. Niet in de laatste plaats ook naar de business. Je hebt een flinke dosis doorzettingsvermogen en een getting-things-done-attitude om focus te houden in een omgeving die weerbarstig kan zijn. Je zoekt een plek om jouw ambities waar te maken en waar pro-activiteit verwelkomd wordt. En ja, dat vind je bij Stedin! Jij spreekt mensen aan en durft je mening te uiten. Zo blijven we allemaal scherp en starten we iedere dag met een frisse blik. Je bent energiek en analytisch. En zorgt met jouw positieve instelling voor die extra stap.

 

Wat jou verder onze nieuwe Integration Specialist maakt?

  • Minimaal 8+ jaar ervaring met systeemintegraties en middleware

  • Kennis van bedrijfsobject-georiënteerde integratiearchitectuur

  • Diepgaande kennis van het Microsoft Azure-platform, specifiek:

  • o Azure API Management

  • o Azure Service Bus / Event Grid

  • Ervaring met REST API’s, messaging, event-driven architectuur

  • Kennis van integratiepatronen (bijv. pub/sub, request-response, orchestration)

  • Ervaring met CI/CD, DevOps en Infrastructure-as-Code (bijv. Bicep, ARM, Terraform)

  • Sterk begrip van security (OAuth2, OpenID Connect, certificaten)

  • Ervaring met integraties in de energiesector is een pré

  • Sterke communicatieve vaardigheden en leiderschapservaring

 

Goed om te weten: Bij Stedin hebben we genoeg te doen. Daarom is deze rol voor minimaal 40 uur beschikbaar. 36 uur is ook bespreekbaar!

 

Een goed team. Daar hoor je bij.

Meteen vanaf dag één maak jij onderdeel uit van de Agile Release Train (ART) IT4IT. De ART bestaat uit een dynamische mix van verschillende Agile (IT) teams die op technologisch gebied de Stedin-organisatie ondersteunen. Je komt terecht in een team van ongeveer 11 collega’s. Het team bestaat uit een Product Owner, Scrum Master, Tech Lead en Engineers. Wat ze gemeen hebben: ze willen de wereld van Stedin vanuit IT beter maken, houden van het werk, leveren hoge kwaliteit en hebben een groot verantwoordelijkheidsgevoel.

Om transparantie en samenwerking te bevorderen, werken we bij Stedin met een ‘Big Room Planning’. Dit is een op (Agile) SAFe gebaseerde tweedaagse meeting die elk kwartaal plaatsvindt. Collega’s uit de IT en de business komen bij elkaar om in deze twee volle en gezellige dagen met elkaar te bepalen wat er komend kwartaal ontwikkeld wordt.

Dit ben jij

  • Kandidaat heeft minimaal een aantoonbare afgeronde hbo opleiding
  • Kandidaat heeft minimaal 8+ jaar ervaring met systeemintegraties en
    middleware
  • Kandidaat heeft kennis van bedrijfsobject-georiënteerde
    integratiearchitectuur
  • Kandidaat heeft diepgaande kennis van het Microsoft Azure-platform,
    specifiek: – Azure API Management – Azure Service Bus / Event Grid
  • Kandidaat heeft ervaring met REST API’s, messaging, event-driven
    architectuur
  • Kandidaat heeft ervaring met CI/CD, DevOps en Infrastructure-as-Code (bijv.
    Bicep, ARM, Terraform)
  • Op basis van de door de Belastingdienst gestelde kaders is vastgesteld dat
    deze opdracht niet geschikt is voor inzet van zzp’ers. De leverancier
    verklaart dat de aangeboden kandidaat voldoet aan alle onderstaande
    voorwaarden: – De kandidaat is opgenomen in de loonadministratie van de
    leverancier of een derde partij – De kandidaat is in loondienst bij een
    leverancier met de vereiste certificering voor het uitlenen van personeel –
    De kandidaat is verzekerd voor werknemersverzekeringen – De kandidaat is
    geen directeur-grootaandeelhouder (DGA) van de contracterende B.V. of
    gelieerde ondernemingen – Er is geen sprake van een DUBV-constructie – De
    kandidaat ontvangt netto loon, waarbij loonheffingen, loonbelasting en
    premies correct zijn ingehouden en afgedragen aan de Belastingdienst (Niet
    aanbieden!)
  • Graag marktconform aanbieden. Tarieven dienen all in te zijn. Losse
    declaraties zijn niet toegestaan

Pieter Hofland

Recruitment Consultant

Pieter Hofland

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Pieter neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback