Adviseur Klantcommunicatie
- Uitzenden
- 12-10-2026
- 32 uur
Dit ga je doen
Adviseur Klantcommunicatie
C08 (min. € 4548,05 – max. € 6331,7) – Stedin 2026.07
MAX TARIEF 85 EURO
VOG en screening maken deel uit van het sollicitatieproces
ZZP = niet toegestaan (i.v.m ingebedde rol zonder kop staart en zonder op te leveren resultaat)
dviseur Marketingcommunicatie (24-32 uur per week)
Jouw energie in de plus
De energietransitie vraagt een grote omslag in denken en doen. Flexibel energiegebruik wordt het nieuwe normaal. Communicatie die onze klanten activeert, is hierin cruciaal. Je helpt grote zakelijke klanten, consumenten en ondernemers slimmer en flexibeler met energie om te gaan. Daarmee draag je direct bij aan oplossingen voor netcongestie, een van de grootste uitdagingen van deze tijd,
Waarom werken bij Stedin jou energie oplevert
>> vult HR in obv doelgroepanalyse<<
Werk om trots op te zijn
Je ontwikkelt, implementeert en evalueert marketingcommunicatie en zet klantgroepen (van grote zakelijke klanten tot MKB en consumenten) aan tot actie met communicatiemiddelen die impact maken.
Bij ons is geen dag hetzelfde. Je werkt in een omgeving die continu in beweging is. De uitdagingen rond netcongestie en de energietransitie vragen regelmatig om nieuwe inzichten, heldere communicatie en nauwe samenwerking met verschillende stakeholders. Je schakelt makkelijk tussen onderwerpen.
Hoe ziet zo’n dag eruit?
-Je werkt nauw samen met o.a. collega’s van Marketing en Productmarketing aan initiatieven die klanten helpen hun energieverbruik slimmer te organiseren. Vandaag bespreek je een aanpak voor elektrisch laden. Daarna werk je het communicatieplan verder uit en stem je dit af.
– Omdat andere netbeheerders dezelfde uitdagingen kennen, werken we intensief met elkaar, en met overheden en marktpartijen, samen. In het overleg van vandaag deel je kennis, werk je mee aan een gezamenlijke aanpak en stem je af wie welke acties oppakt.
-Na de lunch op kantoor of lekker buiten in het centrum van Rotterdam hebben we teamoverleg. Hier bespreken we actualiteiten die relevant zijn voor iedereen, stemmen we af en delen we kennis. Je deelt hier de resultaten van een recente aanpak en inspireert hiermee je collega’s.
-Je werkt nauw samen met CX-specialisten, contentmanagers, corporate communicatie en andere disciplines. Samen zorg je ervoor dat klanten op het juiste moment via het juiste kanaal worden bereikt. Je denkt mee over nieuwe content voor de website en levert input voor een campagne.
Vol energie vooruit in ons communicatieteam
Meteen vanaf dag één maak je deel uit van ons team Klant- en Marketingcommunicatie. Met 14 communicatieprofessionals helpen we klanten hun weg te vinden in het veranderende energiesysteem en stimuleren we gedrag dat bijdraagt aan een toekomstbestendig energiesysteem.
We zijn resultaatgericht, betrokken en helpen elkaar verder. We combineren strategisch denken met praktische uitvoering en werken dagelijks samen met uiteenlopende disciplines binnen en buiten Stedin.
Door tijdelijke uitval van een collega zoeken we voor circa vijf maanden een stevige Adviseur Marketingcommunicatie. Je neemt lopende werkzaamheden over en werkt mee aan verschillende communicatieaanpakken die klanten helpen slimmer met energie om te gaan.
Met deze kwaliteiten groei jij hier verder
Je bent een ondernemende marketingcommunicatieadviseur die gemakkelijk verbinding maakt met collega's en stakeholders. Je voelt je thuis in een dynamische omgeving en weet zelfstandig resultaten te realiseren. Daarbij combineer je creativiteit met organisatiesensitiviteit en ben je voortdurend nieuwsgierig naar hoe het beter kan.
Verder heb je:
· Een afgeronde hbo-opleiding richting communicatie
· Minimaal vijf jaar relevante ervaring binnen marketingcommunicatie
· Ervaring met communicatie die klanten of doelgroepen activeert tot gewenst gedrag
· Ervaring met stakeholdermanagement in een complexe organisatie
· Affiniteit met / kennis van maatschappelijke opgaven en gedragsverandering
· Ervaring in de energiesector of energietransitie is een pré.
Dit ben jij
- Kandidaat heeft minimaal een aantoonbare afgeronde HBO opleiding in de
richting van communicatie - Kandidaat heeft minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring met marketing
communicatie bij een grote organisatie - Op basis van de door de Belastingdienst gestelde kaders is vastgesteld dat
deze opdracht niet geschikt is voor inzet van zzp’ers. De leverancier
verklaart dat de aangeboden kandidaat voldoet aan alle onderstaande
voorwaarden: – De kandidaat is opgenomen in de loonadministratie van de
leverancier of een derde partij – De kandidaat is in loondienst bij een
leverancier met de vereiste certificering voor het uitlenen van personeel –
De kandidaat is verzekerd voor werknemersverzekeringen – De kandidaat is
geen directeur-grootaandeelhouder (DGA) van de contracterende B.V. of
gelieerde ondernemingen – Er is geen sprake van een DUBV-constructie – De
kandidaat ontvangt netto loon, waarbij loonheffingen, loonbelasting en
premies correct zijn ingehouden en afgedragen aan de Belastingdienst (Niet
aanbieden!)
- Kandidaat heeft kennis van en ervaring met AI en weet om te gaan met
stakeholders / stakeholder management (Accountmanagers, juridische zaken,
andere net beheerders) - Graag marktconform aanbieden. Tarieven dienen all in te zijn. Losse
declaraties zijn niet toegestaan MAX TARIEF 85,-
Het proces
Dit verhaal gaat over jou
Iets voor jou?
Laat het ons weten!
Reageer op deze vacature via TenMonks en Pieter neemt contact met je op om de match te verkennen.