Senior Oracle Apex Ontwikkelaar
Landelijk Dienstencentrum voor de Rechtspraak (LDCR)
- Uitzenden
- 02-11-2026
- 36 uur
Dit ga je doen
Opdrachtbeschrijving
Meewerken aan de herbouw van REiS naar Civiel Hoven in Oracle Apex.
Bouwen en aanpassen van schermen, werken aan de look & feel en ombouwen van documenten.
Het team meenemen in je gedachtegang, oplossingen bespreekbaar maken en komen tot gezamenlijke besluiten.
Actieve bijdrage leveren aan refinement en de vertaling maken van functionele wensen/eisen naar technische oplossingen.
Releases samenstellen en het deployment-proces ondersteunen.
Testwerkzaamheden oppakken (handmatig en geautomatiseerd) ter ondersteuning van de testspecialisten.
Achtergrond opdracht
Je werkt voor een DevOps-team dat verantwoordelijk is voor het beheer en de doorontwikkeling van de applicatie Civiel en de herbouw van REiS naar Civiel Hoven (Oracle Apex). We bevinden ons in het laatste stadium van de herbouwfase en vanwege meerdere verloven zoeken we tijdelijke versterking. We zoeken iemand die snel, zelfstandig aan de slag kan en binnen het team ook buiten het ontwikkelen kijkt wat nodig is om de voortgang te borgen.
Over de klant:
Organisatorische context en cultuur
Bij IVO Rechtspraak werken we met de laatste technologieën. Java, Splunk, AppDynamics, Archimate, ReadyAPI, noem maar op. Waar mogelijk gebruiken we slimme marktoplossingen. En we pakken projecten altijd agile aan, in SCRUM-teams en met DevOps. Het leuke is dat je dicht op gebruikers zit. Net als op het nieuws. Want jij werkt op de achtergrond mee aan zaken waar ze in de media over praten. Dat doe je samen met je collega’s. In een prima werksfeer, met veel vrijheid én ruimte voor ontwikkeling.
Als IT’er bij de Rechtspraak werk je samen met collega’s uit andere vakgebieden en bundel je de krachten met ketenpartners en marktpartijen. Ook werk je mee naar een nieuwe manier van werken in zelfstandige teams die bestaan uit zowel ontwikkelaars als beheerders en de eindgebruiker (BusDevOps).
Klant en Keten
Binnen IVO Rechtspraak is ook het onderdeel Klant en Keten ondergebracht. Klant en Keten is het directe gezicht naar de omgeving en zorgt voor een co-creatie tussen de rechtspraak en IV waarbij de kwaliteit en de samenhang tussen het rechtspraakproces en de informatievoorziening wordt geborgd. Ook het bieden van ondersteuning naar gerechten (en ketenpartijen) bij het uitwerken van processen rond informatievoorziening en het bieden van ondersteuning voor de verandering als gevolg van IV-oplossingen behoort tot de kerntaken.
- Meewerken aan de herbouw van REiS naar Civiel Hoven in Oracle Apex.
- Bouwen en aanpassen van schermen, werken aan de look & feel en ombouwen van documenten.
- Het team meenemen in je gedachtegang, oplossingen bespreekbaar maken en komen tot gezamenlijke besluiten.
- Actieve bijdrage leveren aan refinement en de vertaling maken van functionele wensen/eisen naar technische oplossingen.
- Releases samenstellen en het deployment-proces ondersteunen.
- Testwerkzaamheden oppakken (handmatig en geautomatiseerd) ter ondersteuning van de testspecialisten.
Dit ben jij
- Ervaring met de in de opdrachtbeschrijving genoemde taken in een
Scrum/DevOps-omgeving (minimaal 5 jaar) - Ervaring met Oracle Apex en PL/SQL (minimaal 5 jaar)
- Kennis van de Rechtspraak
- Jira en Confluence
- AOP
Team TenMonks
Het proces
Dit verhaal gaat over jou
Iets voor jou?
Laat het ons weten!
Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.