Directievoerder afwikkeling zwembad

Gemeente Smallingerland

€7.414 — €8.473 / maand
6 maanden
HBO
Nog 8 dagen

Dit ga je doen

De gemeente Smallingerland zoekt tijdelijk een directievoerder voor de resterende afwikkeling van de realisatie van zwembad De Welle. Het zwembad is inmiddels opgeleverd en in gebruik. De werkzaamheden richten zich daarom niet meer op de dagelijkse directievoering tijdens de bouw, maar op het zorgvuldig afronden van de nog openstaande technische, contractuele en financiële zaken met de betrokken uitvoerende partijen.

De directievoerder bewaakt de nakoming van resterende contractuele afspraken, beoordeelt openstaande technische en financiële kwesties en adviseert de gemeentelijk projectleider over de afhandeling daarvan. Daarbij ligt de nadruk op een zorgvuldige afronding van de verplichtingen uit de overeenkomsten en een volledige overdracht van de projectdocumentatie.

Ten behoeve van de transparantie wordt gemeld dat een opdrachtnemer die in het verleden reeds aangesloten is geweest bij dit project zich mogelijk ook voor deze aanbesteding zal inschrijven. Deze eerdere betrokkenheid impliceert geen voorkeursbehandeling of exclusiviteit, maar kan wel maken dat deze partij beschikt over relevante kennis en ervaring. De aanbesteding staat open voor alle gegadigden, en alle inschrijvingen zullen gelijkwaardig en objectief worden beoordeeld op basis van de in deze leidraad vastgestelde criteria.  

  • – Bewaken en begeleiden van de afhandeling van resterende opleverpunten, technische gebreken en garantieverplichtingen.- Controleren of uitvoerende partijen hun contractuele verplichtingen volledig zijn nagekomen.- Beoordelen van meer en minderwerk, verrekeningen, claims en financiële eindafrekeningen en hierover adviseren aan de gemeentelijk projectleider.- Bewaken van de aanlevering en volledigheid van revisiebescheiden, opleverdossiers en onderhouds- en gebruikersdocumentatie.- Afstemmen met uitvoerende partijen over openstaande technische en contractuele zaken en de voortgang van de afwikkeling.- Signaleren van risico's en knelpunten bij de projectafronding en adviseren over passende oplossingen.- Ondersteunen van de gemeentelijk projectleider bij de definitieve afronding en overdracht van het project.

Dit ben jij

  • Minimaal 1 gelijkwaardig zwembad (olympische afmeting) project vanaf de
    start t/m oplevering als directievoerder / projectleider
  • Minimaal een diploma richting hbo Bouwtechniek
  • Minimaal 15 jaar ervaring als projectleider / directievoerder richting
    zwembaden
  • Betrokken geweest bij de bouw en directievoering bij Zwembad De Welle of
    soortgelijk
  • Ruime ervaring met UAV/UAV-GC, oplevering, financiële eindafrekening,
    garanties en geschillen bij complexe utiliteitsbouw
  • Ervaring met technisch complexe zwembaden, inclusief gebouw gebonden
    installaties en zwembadtechnische installaties
  • – Bewaken en begeleiden van de afhandeling van resterende opleverpunten, technische gebreken en garantieverplichtingen.- Controleren of uitvoerende partijen hun contractuele verplichtingen volledig zijn nagekomen.- Beoordelen van meer en minderwerk, verrekeningen, claims en financiële eindafrekeningen en hierover adviseren aan de gemeentelijk projectleider.- Bewaken van de aanlevering en volledigheid van revisiebescheiden, opleverdossiers en onderhouds- en gebruikersdocumentatie.- Afstemmen met uitvoerende partijen over openstaande technische en contractuele zaken en de voortgang van de afwikkeling.- Signaleren van risico's en knelpunten bij de projectafronding en adviseren over passende oplossingen.- Ondersteunen van de gemeentelijk projectleider bij de definitieve afronding en overdracht van het project.

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback