Secretarieel medewerker

Gemeente Oss

€2.596 — €3.743 / maand
3 maanden
MBO
Nog 6 dagen

Dit ga je doen

Voor Gemeente Oss zijn wij op zoek naar een secretarieel medewerker

Waar kom je te werken?
Gemeente Oss werkt aan een aantrekkelijke, duurzame en toekomstbestendige leefomgeving voor bijna 100.000 inwoners. Samen met inwoners, ondernemers, maatschappelijke partners en collega's werken we aan opgaven die zichtbaar bijdragen aan de kwaliteit van leven in Oss. We geloven in de kracht van samenwerken, eigenaarschap en vakmanschap. Zo bouwen we iedere dag aan een gemeente waar het prettig wonen, werken en leven is. Voor deze opdracht zoeken wij een professional die met inhoudelijke kennis en ervaring een bijdrage levert aan het realiseren van onze ambities en doelstellingen. Je werkt aan vraagstukken die ertoe doen en levert een concrete bijdrage aan maatschappelijke opgaven binnen onze gemeente. De opdracht maakt onderdeel uit van een team, afdeling of projectomgeving waarin samenwerking, kwaliteit en maatschappelijke impact centraal staan.

Wat ga je doen?
Je takenpakket bestaat uit het zelfstandig beheren van de agenda van de leidinggevenden van het MT Bestuur en Advies (1 afdelingshoofd en 2 teamleiders), het verzorgen van representatie en heb je een rol in het onboardingsproces van nieuwe medewerkers.
Je reserveert ruimtes, organiseert teamdagen en bewaakt afspraken. Wekelijks verzorg je de codering van de factuurstromen binnen de afdeling Bestuur en Advies. Daarnaast beheer je gegevens-/informatiebestanden en verzorg je managementinformatie. Je beantwoordt de telefoon, ontvangt bezoekers en verzorgt intern en externe correspondentie. Ook vervang je een van de andere secretarieel medewerkers bij afwezigheid.

Wat breng je mee?
Bij gemeente Oss waarderen we professionals die kennis combineren met eigenaarschap, samenwerking en een praktische aanpak. Je zet jouw expertise effectief in binnen een omgeving waarin bestuurlijke, maatschappelijke en organisatorische belangen samenkomen.

De ideale kandidaat heeft minimaal MBO 4 werk- en denkniveau en heeft bij voorkeur de opleiding managementassistente of officemanagement gevolgd.

Daarnaast:
• ben jij stressbestendig en communicatief vaardig;
• houd je van afwisselend werk;
• kun je organiseren en ben jij in staat bij veel taken het overzicht te bewaken;
• ben je discreet en nauwkeurig in je werk;
• kun je zowel zelfstandig als in teamverband werken;
• beb je kennis en ervaring met digitale systemen, bijvoorbeeld Outlook, Word, DMS, Social Media en IBabs.

De aanvraag is voor 24 uur per week, waarbij de voorkeur uitgaat naar iemand die 4 dagen per week beschikbaar is. Dit kan bijv. 4 x 6 uur per dag, of 2 x 8 uur en 2 x 4 uur per dag. Maandag en vrijdag zijn verplichte werkdagen.

Aanvullende informatie:
• Graag het cv in het NL aanleveren;
• Leveranciers van kandidaten behoren op de hoogte te zijn van de geldende wet- en regelgeving op het gebied van arbeidsvoorwaarden en de Gemeenten cao;
• Graag ontvangen we in de persoonlijke motivatie een onderbouwing waaruit blijkt dat de kandidaat over de gevraagde competenties beschikt;
• De looptijd van de aanvraag is 5 werkdagen, waarna de shortlist wordt verstuurd naar Gemeente Oss;
• Als de kandidaat mag starten bij de klant, dan zal er een pre-employmentscreening plaatsvinden. Wij sturen u op dat moment de daarvoor benodigde documenten toe via de Portal. Uw kandidaat mag pas starten na afronding van de pre-employmentscreening;
• De kandidaat beschikt over een legitimatiebewijs (een paspoort of identiteitskaart), welke bij intake én op de startdatum van het contract van de kandidaat geldig is en ter controle kan worden overlegd;
• Bij het aanbieden van kandidaat gaan wij ervan uit dat u akkoord bent met de voorwaarden van de gemeente Oss;
• Het tarief is afhankelijk van de kennis en kunde van de kandidaat.

Dit ben jij

  • De kandidaat heeft minimaal MBO 4 werk- en denkniveau
  • De kandidaat is beschikbaar voor 24 uur per week
  • De kandidaat is beschikbaar op maandag en vrijdag
  • De kandidaat beschikt over een geldig paspoort of een geldige
    identiteitskaart bij de intake en op de startdatum van het contract
  • Bij voorkeur heeft de kandidaat de opleiding managementassistente of
    officemanagement gevolgd

Bram van Dijk

Recruitment Consultant

Bram van Dijk

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Bram neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback