Adviseur

Gemeente Utrecht

€3.824 — €5.624 / maand €83 / uur
11 maanden
HBO - WO
Nog 3 dagen

Dit ga je doen

Voor gemeente Utrecht is Magnit Global op zoek naar een Adviseur.
Utrecht heeft jou nodig!

De werven zijn een rijksmonument en onderdeel van een slim middeleeuws havencomplex van kademuren met werven en werfkelders. Werven, muren, kelders, water en wegen zijn allemaal nauw verweven. Hetzelfde geldt voor het eigendom van bewoners, ondernemers en gemeente. Met het dertigjarige programmaplan “werk aan de werf” werken we aan het herstellen en voorkomen van schade aan erfgoed, het beheren van het erfgoed, het voorkomen van onveilige situaties en het beter invullen van onze buren en zorgplicht.

Opdrachtomschrijving (de taken):
• Het (uitzetten en) begeleiden van de onderzoeken t.b.v. de input van het ontwerp;
• Managen en begeleiden van hoger opgeleid technisch team;
• Geven van technische adviezen over constructieve vraagstukken (civiele techniek). Ondersteunen van interne van opdrachtgevers bij hun constructie vraagstukken.
• Herstellen binnenstedelijke kademuren waarbij behoud van erfgoed centraal staat;
• Het opzetten en bijhouden van de planning van een ontwerpteam;
• Bijdragen aan risicomanagement;
• Zelfstandig adviseren van collega’s over het vakgebied;
• Opstellen van benodidge contract documenten en bestek.

Skills:
• HBO+, WO werk- en denkniveau en 8 jaar ervaring in civieltechnische constructies zoals kades, bruggen en viaducten;
• Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als medior ontwerpleider civiele projecten waarbij het ontwerpproces, de aanbesteding en realisatie zijn doorlopen;
• Je hebt kennis van de andere rollen die komen kijken bij het voorbereiden en uitvoeren van een constructief civieltechnisch project;
• Je hebt aantoonbare vaardigheden in technisch projectmanagement en projectmatig werken in complexe projecten in bestuurlijke omgeving;
• In staat zijn om op projectendagen op kantoor aanwezig te zijn, zodat directe afstemming en samenwerking met het projectteam en externe partijen effectief kan plaatsvinden;
• Je kan je goed uitdrukken in woord en geschrift in het Nederlands;
• Aantoonbaar ervaring met het Standaard RAW-systematiek;
• Werkt goed onderleiding van senior adviseur of technische Manager.

De competenties die een medior ontwerpleider moet hebben zijn gericht op:
• Samenwerken ;
• Resultaatgericht, verantwoordelijkheid kennen;
• Onder (tijds)druk kunnen werken;
• Kwaliteit leveren.

Aanvullende informatie:
Het is niet toegestaan kandidaten voor te stellen als de kandidaat in de afgelopen twee jaar bij de gemeente Utrecht in loondienst is geweest. Als de kandidaat in de afgelopen 6 maanden als externe medewerker voor de gemeente Utrecht heeft gewerkt, dan vragen wij om vooraf duidelijk aan te geven voor welke opdracht en in welke periode dit is geweest.
• Aanbieden van ZZP indirect kan enkel nog op fee-only basis.
• Gelieve CV aanleveren in PDF-format en in het Nederlands.
• Screening dient afgerond te zijn voordat een kandidaat mag starten.
• Leveranciers van kandidaten behoren op de hoogte te zijn van de geldende wet- en regelgeving op het gebied van arbeidsvoorwaarden en de Gemeenten cao.
• Graag ontvangen we in de persoonlijke motivatie een onderbouwing waaruit blijkt dat de kandidaat over de gevraagde competenties beschikt.
• Als de kandidaat mag starten bij de klant, dan zal er een pre-employmentscreening plaatsvinden. Wij sturen u op dat moment de daarvoor benodigde documenten toe. Uw kandidaat mag pas starten na afronding van de pre-employmentscreening inclusief de VOG.
• De kandidaat beschikt over een legitimatiebewijs (een paspoort of identiteitskaart), welke bij intake én op de startdatum van het contract van de kandidaat geldig is en ter controle kan worden overlegd.
• Bij het aanbieden van kandidaat gaan wij ervan uit dat u akkoord bent met de voorwaarden van deze specifieke klant. Bent u niet bekend met deze voorwaarden kunt u die opvragen bij de verantwoordelijke recruiter.
• Bij voldoende aanmeldingen kan de aanvraag eerder gesloten worden.

Dit ben jij

  • De kandidaat heeft HBO+- of WO-werk- en denkniveau en 8 jaar ervaring met
    civieltechnische constructies zoals kades, bruggen en viaducten
  • De kandidaat heeft minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als medior
    ontwerpleider civiele projecten, waarbij het ontwerpproces, de aanbesteding
    en de realisatie zijn doorlopen
  • De kandidaat heeft kennis van de andere rollen die komen kijken bij het
    voorbereiden en uitvoeren van een constructief civieltechnisch project
  • De kandidaat heeft aantoonbare vaardigheden in technisch projectmanagement
    en projectmatig werken in complexe projecten in een bestuurlijke omgeving
  • De kandidaat kan op projectendagen op kantoor aanwezig zijn voor afstemming
    en samenwerking met het projectteam en externe partijen
  • De kandidaat kan zich goed uitdrukken in woord en geschrift in het
    Nederlands
  • De kandidaat heeft aantoonbare ervaring met de Standaard RAW-systematiek
  • De kandidaat werkt goed onder leiding van een senior adviseur of technische
    manager
  • De kandidaat kan samenwerken
  • De kandidaat is resultaatgericht en kent zijn of haar
    verantwoordelijkheden
  • De kandidaat kan onder (tijds)druk werken
  • De kandidaat levert kwaliteit
  • Een kandidaat die in de afgelopen twee jaar bij de gemeente Utrecht in
    loondienst is geweest, mag niet worden voorgesteld
  • De kandidaat beschikt over een paspoort of identiteitskaart die zowel bij
    de intake als op de startdatum van het contract geldig is en ter controle
    kan worden overlegd

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback