Projectmanager Gebiedsontwikkeling

Gemeente Arnhem

€5.369 — €7.253 / maand
12 maanden
HBO
Nog 13 dagen

Dit ga je doen

De opdracht bestaat uit twee deelprojecten die onderling niet verbonden zijn. We zoeken voor twee projecten een projectmanager en hebben ervoor gekozen deze te bundelen tot 1 aanvraag om zo een volwaardig werkpakket te kunnen bieden en tot een efficiënte ureninzet te komen.  Hieronder zijn de projecten in staccato opgenomen.

​ 

 

1. Project Schuytgraaf (+/- 12 u p/w)

Binnen het project Schuytgraaf is het opdracht om twee velden te ontwikkelen.

Veld 1 (Kruidenhorst) 

  • Coördinatie van de bouw van 88 woningen door Van Wonen, 17 door van Whoon, 73 door Volkshuisvesting en 53 door Van Wijnen op basis van de gesloten overeenkomsten; in afstemming met het projectteam openbare ruimte.  
  • Voortgang bewaken van de uitgifte van de PO-kavels Goudkruid (fase 1 en fase 2). Na de kopersbijeenkomst eind oktober en de loting zijn de kavelcoördinatoren in de lead. 
  • Het definitief bepalen van het programma en bestemming van de groen-/recreatiekavel veld 1a en dit (juridisch) afhandelen dan wel tot realisatie brengen.  
  • Afstemming met het projectteam woonwagenstandplaatsen over de locatie binnen Veld 1 
  • Bovenstaande vraagt om periodiek overleg met de ontwikkelaars en het bespreken van dilemma’s in het projectteam Schuytgraaf. Verder is interne afstemming noodzakelijk met diverse disciplines en moet het proces met ODGM, Commissie Omgevingskwaliteit en RJZ/IB gestroomlijnd.  

 
Veld 26/27 (Houtpark) 

  • Trekker van het projectteam dat zich bezighoudt met de uitgifte van de CPO/CWI-kavel van Blok R. Hierbij wordt nauw samengewerkt met een inkoper (op basis van een inkoopplan) en met de kavel coördinator van de gemeente. Ook is afstemming nodig met de projectmanager over de tender die gelijktijdig in de markt wordt gezet. 
  • Bovenstaande vraagt om periodiek overleg met het wooncollectief en het bespreken van dilemma’s in het projectteam Schuytgraaf. Verder is interne afstemming noodzakelijk met diverse disciplines en moet het proces met ODGM, Commissie Omgevingskwaliteit en RJZ/IB gestroomlijnd.  

 

2. Project Laarkwartier- 8 u p/w

Het betreft hier het begeleiden van een tender. De gebiedsvisie is vastgesteld, het Omgevingsplan onherroepelijk, de reserveringsovereenkomst met Portaal voor 120 woningen op een haar na klaar en de tender voor het zuidelijk deel moet (wederom) opgestart worden als de stikstofonderzoeken positief zijn.

 

Per project moeten verschillende producten worden opgeleverd. Denk hierbij aan tenderstukken, contracten, collegebesluiten. De projectmanager krijgt in alle projecten de verantwoordelijkheid om het project zelfstandig te organiseren en te sturen op de klassieke projectbeheersingsaspecten.

 

Dit ben jij

  • De kandidaat is aantoonbaar in het bezit van een erkend,
    over het gevraagde werk- en denkniveau beschikt, zal uw bieding terzijde
    worden gelegd
  • De kandidaat heeft aantoonbaar minimaal 4 jaar relevante werkervaring als
    projectmanager gebiedsontwikkeling
  • De kandidaat heeft Middels deze toelichting
    zal de mate van bekwaamheid beoordeeld worden d.m.v. een
  • De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring binnen de gemeentelijke
    overheid.
    leiden tot geen toekenning van punten

Bram van Dijk

Recruitment Consultant

Bram van Dijk

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Bram neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback