Applicatiebeheerder GIS – deta vast

Stedin Groep

12 maanden
HBO
Nog 6 dagen

Dit ga je doen

Let op dit betreft een deta-vast vacature!

Genoeg te doen bij Stedin

Werk waar je trots op kunt zijn. Dit ga je doen.

Wij zoeken een enthousiaste Applicatiebeheerder GIS met passie voor beheer en ontwikkeling. Heb je affiniteit met GIS-systemen en de energiesector? Dan zou jij wel eens perfect in ons team kunnen passen!

De elektra- en gasnetten van Stedin staan geregistreerd in ons Bedrijfsmiddelen Register (BMR). Dit is een verzameling van applicaties en functionaliteiten om ons net goed te kunnen beheren. De kern van BMR is ons GIS (Smallworld). De data (GIS) wordt steeds belangrijker naar de toekomst toe. De functionaliteiten worden steeds slimmer en de data moet steeds actueler zijn. Het DevOps team BMR zorgt dat de systemen elke dag op de juiste manier performen, waarborgt de continuïteit van het platform naar de toekomst en implementeren elke sprint verbetering die de stabiliteit ten goede komen.

Als Applicatiebeheerder GIS speel je een cruciale rol in het onderhouden en optimaliseren van onze infrastructuur en applicaties. Je richt je voornamelijk op beheer, maar draagt ook bij aan de ontwikkeling van nieuwe oplossingen. Onze focus ligt op GIS-systemen, dus kennis hiervan is essentieel. Omdat je werkt binnen de vitale infrastructuur van Nederland, heb je oog voor security en ben je je bewust van de verantwoordelijkheid die komt kijken bij het veilig beheren van kritieke informatie en systemen.
 

Jouw sterke punten. Hier worden wij blij van.

  • Beheer & Ontwikkeling – Je hebt een passie voor applicatiebeheer en zet je graag in voor verbetering.
  • GIS-expertise – Je hebt sterke kennis van GIS-systemen, ervaring met Smallworld is mooi meegenomen, maar geen vereiste – we leren je graag bij.
  • Affiniteit met de energiesector – Kennis van en interesse in de energiesector is een pré.
  • Technische vaardigheden – Ervaring met CI/CD-Pipelines, pull requests en Git is een pré.
  • Flexibel & leergierig – Je bent bereid om continu te leren en je aan te passen aan nieuwe ontwikkelingen.
  • Proactieve communicatie – Je hebt sterke communicatieve vaardigheden en denkt mee met gebruikers en collega’s.
  • Je vindt het geen probleem om je werkdag vroeg te starten.
     

Een goed team. Daar hoor je bij.

Met een team van enthousiaste collega’s ga je deze uitdaging aan. De teamleden helpen elkaar de outcome te maximaliseren, continu te verbeteren en van elkaar te leren. Het team schakelt dagelijks met de Product Owner over wat de outcome zou moeten zijn. De Scrum Master helpt het team hierin en zorgt ervoor dat iedereen het maximale kan geven op een prettige manier.
 

Stedin is de weg ingeslagen naar een data gedreven netbeheerder met maximaal gedigitaliseerde processen. We snappen als geen ander dat dat begint met het investeren in onze BMR systemen.
 

Wat ons bindt? De drive om samen te puzzelen en samen tot de beste oplossingen komen. Dat doen we met de Agile/SAFe methodiek. Samenwerken met andere teams? Daar hebben we de Big Room Planning voor. Een grote happening, met veel vier momenten zonder dat dit ten koste gaat van de werksnelheid. Innovatie ontstaat in een omgeving waar je fouten mag maken, vragen mag stellen en samen leert. Daarom creëren we een cultuur waarin iedereen zich veilig voelt om te groeien.

We werken volgens ons Stedin@Work concept. Je werkt ongeveer de helft van de tijd primair op ons mooie kantoor, pal tegenover station Rotterdam Blaak, de plek waar jij je collega’s ontmoet. De andere helft van de tijd werk je thuis. Wel zo flexibel.

Nu reageren. En laten zien wat je in huis hebt.

Bij Stedin geloven we in de kracht van diversiteit. Iedereen is welkom, ongeacht achtergrond, leeftijd, gender of beperking. Zin in deze baan waar je vooroploopt in de energietransitie? Ben je een enthousiaste Applicatiebeheerder GIS met affiniteit met de energiebranche? Dan is Stedin het bedrijf waar je wil zijn de komende tijd!

Dit ben jij

  • Kandidaat heeft minimaal hbo werk- en denkniveau
  • Kandidaat heeft minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring als
    applicatiebeheerder
  • Kandidaat is in het bezit van de volgende eigenschappen: – Je hebt sterke
    communicatieve vaardigheden – Je bent bereid om continu te leren en je aan
    te passen aan nieuwe ontwikkelingen
  • Kandidaat heeft aantoonbare ervaring/kennis: – Je hebt een passie voor
    applicatiebeheer – Je hebt sterke kennis van GIS-systemen
  • Deze aanvraag is NIET geschikt voor de inzet van zzp'ers. Leverancier
    verklaart hierbij dat de aangeboden professional: • is opgenomen in de
    loonadministratie van Leverancier of een derde partij; • in loondienst is
    bij een Leverancier die de juiste certificering heeft voor het uitlenen van
    personeel; • is verzekerd voor werknemersverzekeringen; • geen
    directeur-grootaandeelhouder (DGA) van de B.V. is waar het contract mee
    afgesloten wordt of van hiermee participerende ondernemingen; • netto-loon
    uitbetaald krijgt, waarover de wettelijk voorgeschreven loonheffingen,
    loonbelasting en premies voor volks- en werknemersverzekeringen zijn
    ingehouden en afgedragen aan de Belastingdienst door de Leverancier of
    derde partij
  • Tarieven dienen all in te zijn. Losse declaraties zijn niet toegestaan
  • Je hebt ervaring met Smallworld
  • Kandidaat heeft kennis van en interesse in de energiesector
  • Via welke broker dient de opdracht te lopen in het geval van gunning?
  • De kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Deze kunnen worden
    getoetst in een gesprek met de opdrachtgever. – Goed kunnen plannen –
    Verantwoordelijkheidsgevoel – Flexibele instelling – Goede communicatieve
    vaardigheden – Resultaatgericht – Proactief – Luistervaardig
  • Is de kandidaat eerder werkzaam geweest binnen Stedin? Indien kandidaat
    eerder werkzaam is geweest binnen Stedin dan dient de reden van vertrek in
    het CV te staan. Tevens worden intern referenties ingewonnen. Mocht de
    reden van vertrek en de referentie(s) niet overeenkomen, dan wordt de
    toelating in het Dynamisch Aankoopsysteem ontnomen

Dennis Hordijk

Recruitment Consultant

Dennis Hordijk

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Dennis neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback