Implementatiemanager selectieve toegang

Gemeente Amsterdam

Gemeente Amsterdam
11 maanden
WO
Gesloten

Dit ga je doen

Opdrachtomschrijving
De implementatiemanager Selectieve Toegang zorgt in opdracht van de product owner/opdrachtgever voor de implementatie van alles wat nodig is om nieuwe projecten op het vlak van selectieve toegang in de openbare ruimte te realiseren, aan te passen en te onderhouden. Gemeente Amsterdam beschikt over een eigen ICT-systeem en -software (‘Cleopatra’) om op basis van kentekenherkenning verkeer selectief te weren op bepaalde plaatsen, bijvoorbeeld in de milieuzones en de zero-emissiezones, de zone zwaar verkeer enz. Voor de instandhouding van deze locaties en de instelling van nieuwe zoals op zwakke kademuren of voor het handhaven van halterings- of laad- en losplekken zoekt de directie Verkeer en Openbare Ruimte een ervaren implementatiemanager die over de benodigde kennis, ervaring en vaardigheden beschikt om in het complexe politieke speelveld van de gemeentelijke organisatie in opdracht van de product owner/opdrachtgever te adviseren over de manier waarop de projecten in een relatief korte periode geïmplementeerd kunnen worden en ze daadwerkelijk uit te kunnen voeren.

Werkzaamheden
De senior implementatiemanager werkt in opdracht van de product owner Cleopatra en houdt zich bezig met het:

  • Opstellen van plaatsingsplannen voor camera’s en borden;
  • Formuleren van functionele eisen voor de inkoop van borden en ondersteuningsconstructies, inclusief funderingen;
  • Ontwerpen, inkopen en plaatsen van relevante bebording;
  • Realiseren in samenwerking met het ontwikkelteam van het handhavingsgedeelte;
  • Functioneel beheer van de gebruikte ICT-toepassing (Cleopatra);
  • Juridische aspecten, waaronder privacy en cybersecurity;
  • Contacten met de (potentiële) gebruikers van het systeem (intake, functioneel beheer, advies, begeleiding);
  • Budgetcontrole;
  • Alles wat verder nodig is om geautomatiseerde selectieve toegangscontrole in Amsterdam technisch te realiseren.

Dit ben jij

  • De aangeboden kandidaat heeft minimaal 10 jaar
    aantoonbare ervaring als projectleider bij een 100.000+-gemeente in het
    domein van ruimtelijke ontwikkeling, stadsbeheer en handhaving.
  • De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare ervaring als
    verantwoordelijk projectleider met het implementeren van milieuzones of
    andere zones of locaties met geautomatiseerde toegangsbeperkingen in een
    complex politiek-gestuurde omgeving met veel samenwerkende
    organisatieonderdelen.
  • De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare kennis van en
    ervaring met wet- en regelgeving op het vlak van verkeer en vervoer,
    milieu, handhaving, privacy en security en het opstellen van DPIA’s.
  • De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare ervaring met
    ANPR-camerasystemen en het inkopen, plaatsen, configureren en in gebruik
    nemen.
  • De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare ervaring als
    gebruiker en beheerder met ANPR-ondersteunende ICT-toepassingen voor
    geautomatiseerde handhaving van gebieden of locaties met
    toegangsbeperkingen.
  • De aangeboden kandidaat beschikt over een
    academisch werk- en denkniveau.
  • De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare ervaring met
    de Amsterdamse toepassing Cleopatra.
  • De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare kennis van wet- en
    regelgeving met betrekking tot wegsignalering (bebording).

Sebastiaan Melief

Recruitment Consultant

Sebastiaan Melief

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Reactietermijn gesloten

De reactietermijn voor deze opdracht is gesloten, dus helaas kun je niet meer reageren

Feedback