Inhuurcoördinator / Inhuurregisseur (implementatiefase)

Gemeente 's-Hertogenbosch

Gemeente ‘s-Hertogenbosch
€5.133 — €5.866 / maand
5 maanden
HBO - WO
Nog 7 dagen

Dit ga je doen

Als Inhuurcoördinator / Contractmanager MSP is de kandidaat verantwoordelijk voor de regie en contractsturing op de externe inhuur binnen de gemeente 's-Hertogenbosch. De kandidaat is namens de gemeente Oss en de Veiligheidsregio Brabant-Noord opdrachtgever richting het gecontracteerde Managed Service Provider (MSP) en zorgt dat deze dienstverlening optimaal aansluit bij de gemeentelijke doelen, beleidskaders en organisatiebehoefte.

De functie is nadrukkelijk niet uitvoerend of toetsend van aard. Operationele inhuurprocessen en juridische compliancy worden uitgevoerd door het MSP. De kandidaat richt zich op sturing, bewaking, advisering en escalatie en fungeert als spil tussen organisatie, management en externe partijen.

Specifiek voor deze opdracht:

Deze rol bevindt zich in de implementatiefase van de MSP-samenwerking en de inrichting van de interne regie op externe inhuur. Dit betekent dat de kandidaat naast regievoering ook verantwoordelijk is voor het neerzetten, structureren en werkend maken van de benodigde governance, processen en samenwerking.

De kandidaat zorgt ervoor dat de MSP-dienstverlening niet alleen contractueel is ingericht, maar ook daadwerkelijk effectief functioneert binnen de organisatie.

De kandidaat dient van 1 juli 2026 tot en met 31 december 2026 voor 32 uur beschikbaar te zijn. Bij een eventuele verlenging zal de tijdsinvestering worden teruggebracht naar maximaal 16 uur.
(Het is de intentie van de gemeente 's-Hertogenbosch om per 1 januari 2027 een vaste invulling te hebben voor de functie van Inhuurcoördinator / inhuurregisseur.)

VOETNOOT: 

De gemeente ’s-Hertogenbosch heeft de aanbesteding voor een Managed Service Provider (MSP) afgerond. Deze MSP verzorgt vanaf 1 juli 2026 het gehele inhuurproces van onze gemeente. Alle in oktober/november 2026 nog lopende inhuurcontracten, die op dat moment nog niet onder de MSP vallen, zullen dan worden overgezet naar deze MSP.

Kandidaatomschrijving

De kandidaat is een zeer senior implementatiegerichte inhuurregisseur die de MSP-samenwerking en interne processen vanaf de basis inricht, de organisatie meeneemt in verandering en vervolgens stevig stuurt op kwaliteit, prestaties en beleid.

Dit ben jij

  • De kandidaat beschikt minimaal over een Hbo werk- en denkniveau
  • De kandidaat heeft minimaal 8 jaar aantoonbare, recente en relevante
    werkervaring, waarvan minimaal 5 jaar in een senior/regierol met
    contractmanagement, regievoering of opdrachtgeverrollen met externe
    leveranciers
  • De kandidaat heeft aantoonbare kennis met externe inhuur en MSP- en
    VMS-constructies
  • De kandidaat heeft aantoonbare en recente ervaring met
    stakeholdermanagement op management- of directieniveau
  • De kandidaat heeft aantoonbare en recente ervaring met het sturen op KPI's
    en SLA's
  • De kandidaat is bestuurlijk sensitief, analytisch en data-gedreven, is
    communicatief sterk en overtuigend, met uitstekende
    stakeholdermanagementvaardigheden. De kandidaat is in staat om met gezag te
    sturen zonder hiërarchische lijn (regiekracht). Daarnaast beschikt deze
    over verandervermogen en procesmatig inzicht en borgt kwaliteit en
    resultaten en is in staat om zelfstandig en restultaatgericht te opereren.
    Bovenstaande competenties zijn minimum eisen en worden getoetst bij de
    kandidaten die worden uitgenodigd voor een persoonlijk gesprek. Blijkt
    tijdens het gesprek dat de kandidaat niet voldoet aan deze competenties dan
    wordt de kandidaat alsnog uitgesloten van gunning
  • De kandidaat is beschikbaar voor fysieke aanwezigheid van minimaal 50% op
    de werklocatie in ’s-Hertogenbosch. Blijkt tijdens het gesprek dat de
    kandidaat niet kan voldoen aan deze eis dan wordt de kandidaat alsnog
    uitgesloten van gunning
  • De kandidaat heeft een Wo werk- en denkniveau
  • Kennis en
  • De kandidaat heeft aantoonbare en recente ervaring binnen een gemeentelijke
    of andere publieke organisatie
  • Bij deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een aantal partijen
    interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke beoordeling. Deze
    interviews worden beoordeeld volgens de hieronder aangegeven criteria.
    Vanwege planbaarheid zal het interview bestaan uit twee gespreksrondes. Er
    worden in de eerste ronde vijf kandidaten uitgenodigd die voldoen aan de
    hierboven opgegeven prijs- en kwaliteitsverhouding. Vervolgens zal er een
    tweede ronde gesprekken gevoerd worden met maximaal drie kandidaten. De
    competenties die worden benoemd bij de eisen worden tijdens het interview
    getoetst. Blijkt dat de kandidaat niet voldoet aan deze competenties dan
    wordt deze uitgesloten van gunning

Bram van Dijk

Recruitment Consultant

Bram van Dijk

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Bram neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback