Interim Manager Facilitair en Vastgoed

Gemeente Stichtse Vecht

Gemeente Stichtse Vecht
€6.273 — €7.170 / maand
6 maanden
Nog 5 dagen

Dit ga je doen

Gemeente Stichtse Vecht zoekt een:
Interim Manager Facilitair en Vastgoed
Wat ga je doen
Als tijdelijk manager Facilitair en Vastgoed zorg jij voor een goede start van het nieuwe team.
Per 1 januari 2026 is er bij de gemeente Stichtse Vecht een wijziging in teamsamenstellingen. Daardoor ontstaat dit nieuwe team Het team Facilitair en Vastgoed maakt onderdeel uit van het domein Bedrijfsvoering welke uit in totaal 7 teams bestaat.
Binnen het team Facilitair en Vastgoed is er gekozen om Vastgoed (projectleiding, huuradministratie en juridisch advies), Facilitair, Servicedesk, de locatiemanagers opvang ontheemden en ons zwembad Kikkerfort samen te voegen.

Nieuwe start
Elke verandering brengt onzekerheden met zich mee. Het team Facilitair en Vastgoed ontstaat door een samenvoeging van units uit andere teams. Jij wordt als manager verwacht om er voor het hele team en voor elk individu te zijn om deze verandering zo goed mogelijk te begeleiden. Zichtbaarheid en persoonlijk contact spelen daarin een sleutelrol.
Je brengt rust en vertrouwen om het nieuwe team goed op weg te helpen in deze nieuwe samensteling.

Jouw talenten zijn verbindend en pragmatisch leidinggeven, je stuurt op resultaat, zorgt dat processen draaien en je weet mensen in hun kracht te zetten. Jij pakt zaken op, maakt ze concreet en zorgt dat alles op de rails komt. Dat doe je niet alleen met praten maar met doen.

Het team Facilitair en Vastgoed heeft verschillende (hoofd)taken

  • Gemeentelijk vastgoedbeheer en –onderhoud, verhuur aan derden.
  • Uitvoeren van incident-, wijziging- en probleembeheer van de automatisering (Servicedesk)
  • Het verzorgen van de facilitaire dienstverlening t.b.v. de ambtelijke en bestuurlijke organisatie.(Bodes)
  • Het gemeentelijke zwembad Kikkerfort
  • De gemeentelijke opvanglocaties voor ontheemden.

Hiervoor is wendbare en klantvriendelijke dienstverlening nodig met vak volwassen medewerkers die proactief en zelfstandig werken. Je zorgt zowel formatief en kwalitatief voor een optimale bezetting, coacht de medewerkers zodat zij zich steeds ontwikkelen in hun vakgebied en zorgt voor een evenwichtige werkdruk en werkverdeling. Je bouwt aan een team welke per 2026 in een nieuwe samenwerking gaat werken. Hier bouw jij aan mee en krijgt zaken op de rails. Met je pragmatische inslag en no-nonsence positieve houding neem jij de collega’s mee in dit proces.
Daarnaast draag je zorg voor een stevige basis in het Vastgoed team welke een grote ontwikkelopgave heeft rondom huisvesting en -beheer van het gemeentelijk vastgoed van Stichtse Vecht. 

Wat maakt jou succesvol
Als integraal verantwoordelijke voor het team weet je waar het over gaat en kan je op de inhoud meepraten. Hierbij is het van belang dat je meebeweegt waar kan en standvastig bent waar moet.  
Als ervaren manager Vastgoed en Facilitair ben je hands-on, zichtbaar en aanspreekbaar voor je team, en durf je knopen door te hakken. Je bent niet bang om mensen aan te spreken op gedrag en verantwoordelijkheid, maar doet dat met een gezonde dosis lef en pragmatisme.
Je draait je hand niet om voor een stevige uitdaging en je begrijpt dat het succes van jouw team ook impact heeft op het grotere geheel van de organisatie.   
Je bent het eerste aanspreekpunt voor de politiek op de onderwerpen binnen je team. Je brengt focus en prioriteiten aan en stimuleert dat medewerkers eigenaarschap tonen en verantwoordelijkheid te nemen.

Als lid van het managementteam toon je niet alleen eigenaarschap voor de prestaties van jouw eigen team of domein, maar voel je je minstens zo verantwoordelijk voor het organisatie brede resultaat. Je maakt onderdeel uit van het domein MT, met daarin nog zes managers en de directeur. Je legt makkelijk verbinding zowel binnen de teams, als binnen het organisatie brede MT, als met samenwerkingspartners.

Wat heb je nog meer in huis
Als manager bij Stichtse Vecht wordt er veel van je gevraagd. Voor deze rol zoeken wij een doener die weet wat nodig is om dingen voor elkaar te krijgen. Daarom beschik je over:

  • Een afgeronde HBO+ opleiding in een relevante richting zoals vastgoed(inrichting) of facilitaire dienstverlening.
  • Aantoonbare ervaring met leidinggeven aan een integraal team binnen een bestuurlijke omgeving.
  • Besluitvaardigheid is je tweede natuur. Je kunt snel schakelen en de juiste acties ondernemen.
  • Je hebt ervaring met projectmanagement en de uitvoering ervan.
  • Affiniteit met de uitvoering: je schakelt makkelijk tussen tactisch en operationeel niveau.
  • Klantgerichtheid: zowel intern als extern, met oog voor de juiste balans tussen tactisch en operationeel werk.

Wat bieden wij

  • All-in tarief max. €110
  • 32 uur per week
  • Bring your own device

Over het team
Per 2026 zal de gemeente Stichtse Vecht een nieuwe organisatie inrichten. Het team Facilitair en Vastgoed maakt onderdeel uit van het domein Bedrijfsvoering welke uit in totaal 7 teams bestaat.
Binnen het team Facilitair en Vastgoed is er gekozen om Vastgoed (projectleiding, huuradministratie en juridisch advies), Facilitair, Servicedesk, de locatiemanagers opvang ontheemden en ons zwembad Kikkerfort samen te voegen.
Het team Facilitair en Vastgoed bestaat uit ruim 35 collega’s welke niet alleen op ons gemeentekantoor werken in Maarssen maar ook op onze locatie Boom en Bosch en het Kikkerfort in Breukelen. Er zijn 2 coördinatoren werkzaam binnen het team, een bedrijfsleider bij het Kikkerfort en een coördinator van ons Bode team.

Let op: Geen ZZP!
Let op: Gesprekken zijn op woensdag 14 januari tussen 12:30-15:00

 

Dit ben jij

  • Een afgeronde HBO+ opleiding in een relevante richting zoals
    vastgoed(inrichting) of facilitaire dienstverlening
  • Aantoonbare ervaring met leidinggeven aan een integraal team binnen een
    bestuurlijke omgeving
  • Besluitvaardigheid is je tweede natuur
  • Je hebt ervaring met projectmanagement en de uitvoering ervan
  • Let op: Geen ZZP!
  • Gesprekken zijn op woensdag 14 januari tussen 12:30-15:00
  • Een afgeronde HBO+ opleiding in een relevante richting zoals
    vastgoed(inrichting) of facilitaire dienstverlening
  • Aantoonbare ervaring met leidinggeven aan een integraal team binnen een
    bestuurlijke omgeving

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback