Medewerker Advies & Ondersteuning

Hogeschool Rotterdam

Hogeschool Rotterdam
€3.609 — €5.377 / maand €65 / uur
3 maanden
Nog 2 dagen

Dit ga je doen

Over Hogeschool Rotterdam

Hogeschool Rotterdam is een dynamische onderwijsinstelling voor hoger beroepsonderwijs. Verspreid over de stad bieden wij meer dan 90 opleidingen aan in de richtingen Kunst, Onderwijs, Gedrag & Maatschappij, Gezondheidszorg, Economie, Techniek en Media & ICT.

De afdeling

Het Studenten Service Center (SSC) van Hogeschool Rotterdam is verantwoordelijk voor het in- en uitschrijfproces van iedereen die bij ons wil studeren. Daarbij staat de bedoeling centraal: een goede start én een goede afronding van je opleiding of cursus.

Het SSC bestaat uit drie teams:

  • Team Frontoffice: adviseert aanmelders en studenten over het in- en uitschrijfproces.
  • Team In- en Uitschrijving: verzorgt de administratieve verwerking en is aanspreekpunt voor ketenpartners.
  • Team Advies & Ondersteuning: beheert reglementen en communicatie rondom het inschrijfproces, monitort ontwikkelingen en verzorgt de afhandeling van bijzondere casuïstiek.

Het team

Team Advies & Ondersteuning bestaat uit vier medewerkers, ieder met een eigen specialisme. Bij afwezigheid vervangen zij elkaar als aanspreekpunt en achtervang. Er wordt zelfstandig gewerkt en voornamelijk online samengewerkt. Deze tijdelijke vacature ontstaat vanwege ziektevervanging.

Wat ga je doen?

Als medewerker Advies & Ondersteuning bij het Studenten Service Center (SSC) ben jij hét aanspreekpunt voor collega’s bij vragen over het gebruik van Osiris en over gebruikerswensen rondom aanmeld-, inschrijf- en debiteurenprocessen. Je helpt collega’s bij hun vraag, legt zaken helder en toepasbaar uit en schakelt waar nodig met Team In-Door- en Uitstroom van de dienst IDT.

Jouw taken:

  • Eerste aanspreekpunt Osiris: beantwoorden van vragen van SSC-collega’s.
  • Analyse gebruikerswensen: uitzoeken wat het probleem is, wie dit ervaart, in welke processtap dit speelt en welke waarde een verbetering oplevert.
  • Voorbereiden prioritering: inschatten wat noodzakelijk is vanuit wet- en regelgeving en wat de meeste waarde toevoegt voor studenten en medewerkers.
  • Signaleren onderwijsontwikkelingen: volgen van ontwikkelingen binnen HR en vertalen naar mogelijke aanpassingen in processen, samenwerking of Osiris.
  • Gebruikersoverleg Osiris: SSC vertegenwoordigen in het tweewekelijkse overleg, agendapunten voorbereiden en opvolging bewaken.
  • Adviseren: gevraagd en ongevraagd advies aan management en product owner Osiris over kansen, risico’s en verbeterpunten.
  • Coachen collega’s: ondersteunen bij vraagarticulatie en het uitleggen van (deel)processen met behulp van procesplaten.
  • Rapportages & selecties: wekelijks rapporteren over inschrijf-, herinschrijf- en uitschrijfproces; signaleren van knelpunten en voorstellen doen voor oplossingen.
  • Communicatie & mailings: verzorgen van periodieke mailings aan studenten/cursisten en aanpassen van communicatie in Studielink en Osiris.
  • Collegegeldregistratie: zorgen voor juiste registratie en aanpassing van tarieven (wettelijk of instellingscollegegeld) en communicatie hierover.

Wat breng jij mee?

Je bent een vriendelijke en collegiale professional die analytisch sterk is, goed kan luisteren en helder doorvraagt. Je weet feiten van aannames te onderscheiden, werkt gestructureerd en doortastend en voelt je prettig bij een hoge mate van zelfstandigheid. Je bent leergierig, durft hulp te vragen, leert van fouten en bent bereid jezelf verder te ontwikkelen.

Daarnaast breng je mee:

  • HBO werk- en denkniveau.
  • Recente ervaring met Osiris is een harde eis.
  • Minimaal 2 jaar ervaring met Osiris Aanmeld en Osiris Inschrijf (bijvoorbeeld als key-user, projectmedewerker of functioneel beheerder).
  • Minimaal 2 jaar ervaring met projectmatig werken.
  • Ervaring met Azure DevOps en Topdesk is een pré.

PROCEDURE

  • Aanbieden kan tot vrijdag 5 september 10:00 uur.
  • Startdatum is z.s.m.
  • Gesprekken worden ingepland op maandag 8 september.
  • Let op!
    • Bij voldoende aanbiedingen kan de werving eerder worden gesloten en kun je geen kandidaten meer aanbieden.
    • Alleen CV's in de Nederlandse taal worden in behandeling genomen.
    • Tarief dient inclusief alle kosten te zijn, maar exclusief BTW
    • Elke leverancier dient in bezit te zijn van een bedrijfs- en beroepsaansprakelijkheidsverzekering. Indien wenselijk kan dit ook afgesloten worden via OneStopSourcing tegen een kleine fee per gewerkte uur.
    • Elke leverancier dient een G-rekening te hebben.
  • CV's dienen voorzien te zijn van:
    • Korte motivatie
    • Beschikbaarheid
    • Mogelijke startdatum
    • Geplande vakanties in de komende 3 maanden

Let op! Deze opdracht is niet geschikt voor een zzp'er.

Merlijn de Groot

Recruitment Consultant

Merlijn de Groot

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Merlijn neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback