MS 365 Expert

Samenwerkingsorganisatie De Wolden-Hoogeveen

Samenwerkingsorganisatie De Wolden-Hoogeveen
€4.264 — €6.072 / maand
6 maanden
HBO
Nog 4 dagen

Dit ga je doen

Opdracht MS365 Expert
Voor beide gemeenten ben je aan het werk als systeembeheerder, waarbij je een veelzijdige en uitdagende rol vervult. Jij bent gespecialiseerd in Microsoft 365. In algemene zin werk je samen met een team van systeembeheerders. 

Voor de afdeling Automatisering zijn e twee belangrijke ontwikkelingen gaande. In de eerste plaats is Automatisering in transitie naar een regieorganisatie. Deze transitie duurt ongeveer 2 jaar.  

In de tweede plaats gaat SWO de digitale werkplek en de werkomgeving inrichten o.a. door het uitnutten van de E5-licentie van Microsoft op het gebied van informatieveiligheid (IAM/IGA, XDR, DLP, Monitoring/ respons), Informatiebeheer (o.a. met Purview, retentie), XRD, en in principe ook alle andere MS 365 producten. 

Op dit moment is er niet voldoende MS 365 kennis in huis. Die kennis is nodig om de huidige beheerders om te scholen naar volwaardige MS 365 beheerders, maar ook om de MS 365 producten op een duurzame wijze te implementeren en in beheer te nemen. 

De opdracht is daarmee tweeledig.  

Je bent verantwoordelijk voor het via mentorship en “on the job” opleiden van onze huidige systeembeheerders tot volwaardige MS 365 beheerders. Jij brengt jouw grondige kennis van MS 365 via een opleidingsprogramma over aan hen. 
Onderdelen van die opleiding zijn: Microsoft 365, Sharepoint, OneDrive, Teams, Exchange Online, Purview, Endpoint Manager, XDR Defender, Azure en ENtra ID. 

Daarnaast word je medeverantwoordelijk voor de implementatie van de voor SWO nieuwe MS365 producten, te weten Azure, Entra ID, Purview, Endpoint Manager en XDR Defender. 

Wat jij vooral meebrengt is jouw vermogen tot het verrijken van ons team met jouw kennis en inzichten. Daarnaast ben je bij ons de sleutel tot het optimaliseren van de systemen en het versterken van onze IT-omgeving op het gebied van MS 365. 

Ook adviseer je het management over mogelijke verbeteringen rond MS 365. 

Het resultaat van jouw opdracht is: 
– 2 volledig inzetbare MS 365 systeembeheerders, die zelfstandig kunnen opereren; 
– een volledig ingerichte MS 365 omgeving, met de genoemde producten, volgens de laatste standaarden. 

Beschik je over certificaten op het gebied van Systeembeheer op het gebied van MS 365? Beschik je over uitstekende communicatieve vaardigheden? En last but not least, ben je bewust van je eigen competenties en gedreven om ons team te komen helpen verbeteren? 

Dit ben jij

  • Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar als
    systeembeheerder met Microsoft 365
  • Aantoonbare werkervaring als systeembeheerder van minimaal 500 werkplekken
  • De kandidaat stelt zich voor in een korte (persoonlijke) motivatie en
    waarom deze geschikt is voor deze opdracht. De motivatie dient geschreven
    te zijn door de kandidaat zelf. Daarnaast moet de motivatiebrief bevatten
    waarom de kandidaat het vereiste senioriteitsniveau bezit. Zonder deze
    motivatie in het CV wordt dit criterium niet goedgekeurd
  • Aantoonbare afgeronde ICT-opleiding op minimaal hbo bachelor niveau
  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 7 jaar als
    systeembeheerder met Microsoft 365
  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring met ITIL-processen. Benoem
    duidelijk in het CV waar deze werkervaring is opgedaan
  • Aantoonbare werkervaring met het inrichten en optimaliseren van digitale
    werkplekken op basis van E3/E5-licenties (benoem duidelijk in het cv waar
    dit is opgedaan)

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback