Opbouwwerker De Hagen

Gemeente Vijfheerenlanden

  • Uitzenden
  • Utrecht
  • 24 uur
Logo van Gemeente Vijfheerenlanden
€3.359 — € 4.811 / maand
MBO
Nog 2 dagen

Dit ga je doen

Opdracht
In deze multidisciplinaire rol als initiator, verbinder en procesbegeleider werk je aan het doel om de veiligheid, betrokkenheid, kans gelijkheid en saamhorigheid in de wijk “De Hagen” in Vianen te vergroten.

In deze zelfstandige projectrol verbindt je vragen en behoeften van kwetsbare wijkbewoners aan de potenties van actieve bewoners, maak je verbindingen tussen wijkbewoners mogelijk en betrek je indien nodig de samenwerkende partners. Ook (mede)organiseer je diverse activiteiten en bijeenkomsten en stimuleer, coach en faciliteer je bewoners(groepen) bij wijk- en bewonersinitiatieven en initieer je projecten in de wijk die aansluiten op de vraag en behoefte van de inwoner.

Dit betreft een zelfstandig in te vullen functie t.b.v. van een project waarbij de werkdagen, werkuren en werktijden vrij in te delen zijn, evenals de werklocatie.

De sociaal beheerder is vanuit De Prenter het gezicht voor de wijk De Hagen. De sociaal beheerder organiseert de dialoog met de wijk, activeert en betrekt de bewoners en ondersteunt de ontwikkeling van de Prenter tot een ontmoetingsplek van de wijk. Dat doet de sociaal beheerder samen met de organisaties die in de Prenter gehuisvest zijn.

Op dit moment wordt voor De Hagen een wijkplan ontwikkeld in samenwerking met wijkbewoners en bij de wijk betrokken organisaties. Jij zorgt ervoor dat de wijkbewoners betrokken blijven bij dit proces en zet in samenwerking met de wijkambassadeur een vorm van wijkvertegenwoordiging op. Hiervoor leg je actief nieuwe contacten in de wijk. Gelijk met jou start een programmamanager wijkplan De Hagen die met de professionele partners in de wijk werkt aan het plan. Vertrouwen en betrokkenheid zijn hierbij belangrijke waarden.

De Prenter moet van een verzamelplaats van sociale organisaties een knooppunt van laagdrempelige ontmoeting en ondersteuning in Vianen worden. Hierbij hoort ook het met huidige en potentiële gebruikers inrichten van de gezamenlijke huiskamer en met hen afspraken maken over ieders rol wanneer de nieuwe huiskamer in gebruik wordt genomen. Hiervoor werk je samen met de betrokken organisaties en met het beleidsteam sociaal domein. Samen bewaken jullie de brede sociale doelstellingen van De Prenter. Je zit het gebruikersoverleg van De Prenter voor. Hierin worden de inhoudelijke en facilitaire samenwerking besproken tussen gebruikers van De Prenter. Je neemt daarnaast deel aan het wijkoverleg met alle organisaties die werken in en aan De Hagen.

Belangrijkste taken:
– Continueren van het opbouwwerk buiten en binnen de Prenter en afronding van de werkzaamheden.
– Warme overdracht naar een nieuwe (nog door BindkrachtVHL) te werven vaste opbouwwerker
– Bijdragen aan een goede inbedding opbouwwerk in het pilot project sociale basis / bibliotheek / BindkrachtVHL.

Dit ben jij

  • Aantoonbare werkervaring met en kennis van het Sociaal Domein en
    maatschappelijke vraagstukken als opbouwwerker (licht)
  • Aantoonbare werkervaring als opbouwwerker
  • Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal mbo 4 niveau
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar als
    jongerenwerker, opbouwwerker met maatschappelijke vraagstukken op het
    gebied van wijkopbouw en/of wijkaanpak
  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als jongerenwerker, opbouwerker in
    de afgelopen 10 jaar
  • Aantoonbare werkervaring met het opstellen van visie en beleid

Rosa Wijsmuller

Operations Consultant

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke upd

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!