Projectleider kader- en procesvorming Subsidies

GR Jeugd en Wmo Midden-Holland

GR Jeugd en Wmo Midden-Holland
In overleg
4 maanden
HBO
Nog 5 dagen

Dit ga je doen

Organisatie
GR JW, een mond vol aan medeklinkers. Voluit: Gemeenschappelijke Regeling Jeugd en WMO Midden-Holland. De GR JW organiseert al jaren regionaal de taken voor inkoop, beleid, contractmanagement, Jeugdbeschermingstafel en toezicht voor Midden-Holland. 

Sinds 2025 doet de GR JW dit als zelfstandige organisatie, voor én met de vijf gemeenten Bodegraven-Reeuwijk, Gouda, Krimpenerwaard, Waddinxveen en Zuidplas. Wat deze verzelfstandiging uniek maakt is dat de kerntaken een stevige basis hebben, terwijl de organisatiecultuur fris en nog volop in ontwikkeling is. Samen bouwen we aan een nieuwsgierig, transparant en verbindend GR JW.

OpdrachtVoor het ontwikkelen van een toekomstbestendig subsidiekader zoeken wij een projectleider subsidies bij GR JW! Ben jij een aanpakker met mensenkennis die graag strategisch schakelt tussen beleid, financiën en juridische vraagstukken? Dan is dit jouw uitdaging.

Als projectleider subsidies ga je aan de slag met het ontwikkelen van een helder, breed gedragen kader voor het subsidiebeleid binnen GR JW. Je zet een stevig project neer, waarbij je meerdere deelprojecten coördineert en collega’s uit verschillende teams aanjaagt en ondersteunt. Het uiteindelijke doel is de subsidieprocessen transparanter te maken, waarbij een door ieder gedeeld afwegingskader essentieel is.

Wat ga je doen?

  • Inventariseren van bestaande en toekomstige subsidies
  • Onderzoek van positionering subsidies, lokaal, regionaal, of via andere routes
  • Onderzoeken welke zorg beter via subsidies of inkoop kan worden geregeld
  • Ontwikkelen en afstemmen van een uniform afwegingskader en proces
  • Betrekken van lokale gemeenten en zorgaanbieders voor draagvlak en input
  • Coördineren van multidisciplinaire teams (beleid, financiën, juridisch, contractmanagement)
  • Interviewen van gesubsidieerde zorgaanbieders over hun ervaringen, wensen, verwachtingen en mogelijke risico's
  • Aanzet en mogelijk ontwikkeling van een regionale subsidieverordening die aansluit op de regionale visie van de GR JW en de gemeenten van Midden-Holland.

Dit ben jij

  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 10 jaar als
    projectleider binnen het sociaal domein
  • Aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar met subsidieprocessen
  • Uiterlijk beschikbaar per 18 mei 2026
  • Aantoonbare werkervaring met subsidieprocessen binnen een
    overheidsinstelling
  • Aantoonbare werkervaring metinkoopprocessen
  • Aantoonbare werkervaring als projectleider met stakeholders als lokale
    gemeenten en zorgaanbieders
  • Aantoonbare werkervaring als projectleider met multidisciplinaire teams
    (beleid, financiën, juridisch, contractmanagement)
  • Aantoonbare werkervaring in samenwerking met zorgaanbieders

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback