Senior Ontwikkelaar Delphi

Politie Nederland

  • Uitzenden
  • 01-10-2025
  • 36 uur
Politie Nederland
€4.293 — €5.598 / maand
23 maanden
HBO
Nog 7 dagen

Dit ga je doen

De kandidaat gaat werken in één van de teams in het cluster Algemene Opsporing in de productielijn Opsporing binnen de Dienst IV van de nationale politie. Vanuit dit cluster wordt software ontwikkeld en beheerd die het onderzoeksproces van opsporingsdiensten ondersteund. De kandidaat werkt aan voorzieningen voor de opsporing van de nationale politie, maar ook voor andere opsporingsdiensten, zoals de Rijksrecherche.

Deze software bestaat voor het belangrijkste deel uit een op Delphi gebaseerd systeem. Jij bent één van de brengers van Delphi specialiteit binnen het team en de kandidaat werkt samen met de collega’s van het team om de teamdoelen te bereiken waarmee opsporing Nederland zijn werk beter kan uitvoeren.

De kandidaat coacht en begeleidt collega-ontwikkelaars en helpt mee om de Delphi kennis binnen de politieorganisatie te borgen. Voor de voorzieningen is het noodzakelijk dat er in het kader van life cycle management eerst inhaalslagen worden gemaakt, De kandidaat heeft een regie voerende rol om de noodzakelijke omvangrijke werkzaamheden in je team te identificeren en te plannen.

Er wordt hoofdzakelijk gewerkt met Delphi, maar ook de nodige kennis van .Net en Oracle SQL zijn zeker benodigd voor deze rol. De kandidaat heeft affiniteit om de software op te nemen in CI/CD pipeline doormiddel van de tooling van Atlassian, Bitbucket, Jenkins en XLDeploy.

Hiermee zorgt de kandidaat er te allen tijde voor dat de producten onderhoudbaar en goed getest zijn, zodat ook anderen er optimaal gebruik van kunnen maken, dit alles binnen de kaders en richtlijnen zoals die binnen de organisatie gehanteerd worden.

  • – De clustermanager.
    – De personeelscoördinatoren.
    – De scrummaster.
    – De productowner.
    – Het DevOps team.
    – Andere afdelingen waarmee ook samengewerkt dient te worden.

  • – Zorgdragen voor de continuïteit en kwaliteit van de softwareontwikkeling.
    – Draagvlak creëren in het complexe IV landschap van de politie.
    – Ondersteunend/coachend aan collega software ontwikkelaars.

Dit ben jij

  • De door Inschrijver aangeboden kandidaat is gedurende de uitvoering
    van de gehele Opdracht in loondienst bij Opdrachtnemer / Onderaannemer en
    geen ZZP’er / ondernemer
  • De kandidaat heeft minimaal een erkend, volwaardig, volledig en
    afgerond diploma op HBO niveau
  • De kandidaat heeft in de afgelopen 10 jaar minimaal 3 jaar
    aantoonbare werkervaring met de ontwikkeltaal Delphi in een soortgelijke
    functie
  • De kandidaat heeft minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met
    CI/CD- Pipelines met tooling zoals Atlassian tooling, Bitbucket, Jenkins,
    Finalbuilder en XL Deploy of soortgelijke tooling in een soortgelijke
    functie
  • De kandidaat heeft minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring met het werken
    in teams volgens Agile & Scrum methodiek
  • De kandidaat heeft in de afgelopen 10 jaar minimaal 5 jaar aantoonbare
    werkervaring met de ontwikkeltaal Delphi
  • De kandidaat heeft aantoonbare kennis en het toepassen van de nieuwste
    Delphi technieken. Bijvoorbeeld generics, anonymous functions
  • De kandidaat heeft aantoonbare kennis en werkervaring van programmeer
    principes, zoals Clean Code, SOLID en design patterns of soortgelijk
  • De kandidaat heeft minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring met Test Driven
    Development en unit testen met DUnitX
  • De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring met databases (SQL, packages,
    stored procedures en triggers)
  • De kandidaat heeft minimaal een erkend, volwaardig, volledig en afgerond
    diploma op HBO niveau op het gebied van ICT of informatica of soortgelijk
  • De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring bij de politieorganisatie
  • – Zorgdragen voor de continuïteit en kwaliteit van de softwareontwikkeling.
    – Draagvlak creëren in het complexe IV landschap van de politie.
    – Ondersteunend/coachend aan collega software ontwikkelaars.

Vincent Vermeulen

Recruitment Consultant

Vincent Vermeulen

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Vincent neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback